Aktualności

Aktualności

ANWIS Budowlaną Marką Roku 2017

8 czerwca ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2017.

Miło nam poinformować, że marka ANWIS została SREBRNĄ BUDOWLANĄ MARKĄ ROKU 2017 w kategorii rolety/żaluzje zewnętrzne

Data publikacji: 2017-06-12

Dobra firma

Wydawnictwo Cztery Kąty przedstawia na łamach swojego pisma najciekawsze firmy z branży wnętrzarskiej i wyposażenia domu. W ostatnim numerze Czterech Kątów nr 6/2017 zaprezentowano firmę ANWIS Zobacz

Data publikacji: 2017-06-01

Trendy w dekoracji okien. Jak udekorować okno na wiosnę?

Tkaniny nie wychodzą z mody. Nic dziwnego kolorem, fakturą, printem możemy sprawić, że wnętrze nabierze charakteru. Na kanapach, podłodze w oknie wciąż królują tkaniny. Dobrze dobrane przestają być tylko funkcjonalną osłoną czy miękką poduchą, są również efektowną dekoracją.

Data publikacji: 2017-05-02

Żaluzje poziome aluminiowe rozwiązanie dostosowane do każdego wnętrza

Żaluzje poziome wewnętrzne to jedne z najczęściej stosowanych rozwiązań do ochrony pomieszczeń przed nadmiernym nagrzewaniem się i przenikaniem promieni słonecznych. Sprawdzają się jako osłony zarówno małych okien, jak i dużych przeszkleń. Oferowane w szerokiej gamie barw idealnie pasują do wnętrz o różnym przeznaczeniu i urządzonych w dowolnym stylu. 

Data publikacji: 2017-04-10

Zasłony panelowe Panel Track

Osłony okienne wewnętrzne już od dawna przestano traktować jako rozwiązania służące wyłącznie regulacji natężenia światła docierającego z zewnątrz. Różnorodność dostępnych wzorów, kolorów i materiałów, z jakich osłony są wykonywane, sprawia, że jest to jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych. Oryginalnym i eleganckim zwieńczeniem wnętrza są zasłony panelowe Panel Track.

Data publikacji: 2017-03-06

Roleta zewnętrzna - blokada przed włamaniem

Nawet bardzo dobre okna i drzwi balkonowe nie chronią całkowicie przed włamaniem. Można jednak uczynić z nich trudną do sforsowania przeszkodę, jeśli dodatkowo zamontujemy rolety zewnętrzne wyposażone w skuteczne zabezpieczenia.

Data publikacji: 2017-02-10

Super Salony ANWIS

Decydując się na zakup osłon okiennych warto skorzystać z oferty partnerskich super salonów sprzedaży ANWIS. Otrzymujemy wówczas gwarancję, że produkt jest oryginalny, wykonany z wysokiej jakości materiałów, i co ważne, dopasowany do naszych oczekiwań. Przeszkoleni sprzedawcy doradzą wybór optymalnego rozwiązania, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji. 

Data publikacji: 2017-01-19

Żaluzje fasadowe w nowoczesnych domach

Nowoczesna architektura lubi rozwiązania proste i funkcjonalne, a jednocześnie podkreślające geometrię bryły budynku. Eleganckim  produktem, wpasowującym się w trendy i wymagania współczesnego budownictwa, są żaluzje fasadowe. Dzięki nim ochronimy wnętrze przed promieniami słonecznymi, ale także zyskamy ciekawie prezentującą się fasadę.

Data publikacji: 2016-12-22

Zewnętrzne rolety tkaninowe typu SCREEN

Nowoczesnym rozwiązaniem zapewniającym ochronę przed uciążliwym działaniem promieni słonecznych są rolety screenowe. Komponując się idealnie z dużymi przeszkleniami nowoczesnych budynków, stanowią jednocześnie efektowne zwieńczenie fasady.

Data publikacji: 2016-11-07

Pielęgnacja i konserwacja żaluzji fasadowych przed zimą

Bezproblemowe, wieloletnie użytkowanie żaluzji fasadowych zapewni nie tylko zakup produktu u sprawdzonego, renomowanego dystrybutora, ale także przeprowadzanie regularnych przeglądów i napraw – przeczytaj , jak wykonać je prawidłowo. 

Data publikacji: 2016-10-05

Anwis w liczbach:

1979 rok
założenia firmy

42 państwa
eksport na cały świat

1200 wzorów
tkanin w naszej ofercie

® Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością firmy Anwis. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez wcześniejszej zgody jest zabronione.