Aktualności

Aktualności

Oryginalne przesłony okienne ANWIS

Przesłony okienne ANWIS wyróżniają się trwałością i nowoczesnym wzornictwem. Do ich wykonania wykorzystywane są tkaniny wysokiej jakości i opatentowane rozwiązania, a każdy etap produkcji podlega kontroli. Producent podpowiada jak sprawdzić czy dany produkt jest oryginalny.

Data publikacji: 2016-02-11

PLISA ANWIS system wielu możliwości

Żaluzje plisowane, nazywane potocznie plisami, zyskują coraz większe grono zwolenników. Nie bez powodu, to jedne z najnowszych i najciekawszych osłon przeciwsłonecznych dostępnych na rynku.

Data publikacji: 2016-02-10

ANWIS wybiera Dobry Montaż!

"Dobry montaż jest tak samo ważny jak dobry produkt!” – pod takim hasłem odbywa się druga edycja ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Dobry Montaż”.

Data publikacji: 2015-11-18

Żaluzje ANWIS w konkursie BARGEWORK BIURO NA WODZIE

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej w trakcie V Kongresu Stolarki Polskiej przedstawiono laureatów konkursu „BARGEWORK® – BIURO NA WODZIE”, którego firma ANWIS była partnerem. Spośród niemal stu nadesłanych prac, jury wyłoniło zwycięski projekt. Nagroda główna – 20 000 zł – trafiła do Joanny Lenart i Izabeli Kisielewskiej.

Data publikacji: 2015-08-20

Nowość - rolety SCREEN w ofercie Anwis

 

Osłony zewnętrzne coraz lepiej chronią nas przed uciążliwym i szkodliwym działaniem promieni słonecznych.  Prezentują się przy tym bardzo efektownie. Podążając za aktualnymi trendami w ochronie przeciwsłonecznej, firma ANWIS wzbogaciła swoją szeroką ofertę przesłon okiennych o nowy produkt – rolety screenowe.

Data publikacji: 2015-07-30

ANWIS Budowlaną Marką Roku 2015

Podczas uroczystej gali 26 czerwca 2015 roku poznaliśmy zwycięzców niezależnego Rankingu Budowlana Marka Roku 2015, dotyczącego materiałów budowlanych, które cieszą się największym zaufaniem wykonawców. Firma ANWIS została nagrodzona w dwóch kategoriach.

Data publikacji: 2015-07-01

Nowości produktowe ANWIS na Targach R+T w Stuttgarcie

W dniach od 24 do 28 lutego 2015 roku w Stuttgarcie odbyły się targi branży osłon okiennych R+T. Prezentowana na stoisku ANWIS oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony klientów, którzy mogli przyjrzeć się zarówno nowym rozwiązaniom technicznym wyrobów gotowych, jak i detalom.

Data publikacji: 2015-03-09

Wybieramy moskitiery

Wiosenna pogoda sprzyja częstemu wietrzeniu wnętrz, ale też rozwojowi uprzykrzających nam życie komarów, meszek, kleszczy. Warto zabezpieczyć dom przed ich inwazją wybierając odpowiednie moskitiery.

Data publikacji: 2015-02-25

Informacja

Plan Połączenia Spółek Flarna Polska i Anwis Polska

Data publikacji: 2014-09-01

Od rzemieślnika do menadżera

Wywiad z Antonim Wiśniewskim, właścielem firmy ANWIS (Forum Branżowe 7/2014)


Data publikacji: 2014-08-01

Anwis w liczbach:

1979 rok
założenia firmy

42 państwa
eksport na cały świat

1200 wzorów
tkanin w naszej ofercie

® Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością firmy Anwis. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez wcześniejszej zgody jest zabronione.