Okna Konieczny

powrót do listy

Rzgowska 145
93-303 Łódź
42 683 10 85
516 116 680

oknakonieczny@interia.pl
https://www.modniewoknie.pl/lokalny-sprzedawca/okna-konieczny-lodz

Godziny otwarcia Pn-Pt: 09:00 – 17:00
Godziny otwarcia Sob: zamknięte


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Super Salon

Autoryzowany dealer

Posiada ekspozycje

Bierze udział w szkoleniach

Firma OKNA KONIECZNY WROCŁAW jest ogólnopolskim dealerem stolarki otworowej oraz technik osłonowych renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Oferta jest skierowana do Klientów indywidualnych, Architektów i Deweloperów oraz firm budowlanych. W swojej ofercie posiadamy okna i drzwi PCV, drewniane oraz aluminiowe. Oferujemy różnego rodzaju przesłony okienne wewnętrzne i zewnętrzne. Do zewnętrznych zaliczamy: żaluzje fasadowe, rolety zewnętrzne aluminiowe, rolety tkaninowe typu screen/refleksol, markizolety. Do wewnętrznych natomiast: rolety tkaninowe, dzień-noc, rzymskie, zasłony, żaluzje aluminiowe, drewniane, bambusowe, pionowe i plisowane.

Specjalizujemy się również w zagospodarowaniu przestrzeni tarasowej dzięki markizom oraz nowości na rynku polskim: pergoli wolnostojącej lub montowanej do elewacji, którą dowolnie możemy wyposażać we wspomniane wcześniej osłony zewnętrzne. Dodatkowo znajdą Państwo u nas bramy garażowe, drzwi wejściowe, wewnątrzlokalowe, parapety oraz wszelkiego rodzaju osłony wewnętrzne i zewnętrzne do okien dachowych.

Firma OKNA KONIECZNY świadczy usługi mające na celu kompleksową obsługę Klienta. Dzięki wykwalifikowanej kadrze zapewniamy najwyższą jakość wyrobów i usług, oraz dużą elastyczność cenową uzależnioną od wielkości zamówienia. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań przy zachowaniu perfekcyjnej jakości na przestrzeni lat.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym działem obsługi, który pomoże w doborze odpowiednich produktów zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Prowadzimy bezpłatne pomiary i doradztwo.

Zapraszamy!

Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie