anwis.plKontaktFormularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Jak możemy Państwu pomóc?

Jeśli macie Państwo pytania lub uwagi odnośnie naszych produktów, ich montażu oraz użytkowania prosimy o kierowanie zapytania poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY lub pod numer infolinii: 0801 88 99 22.

Nasi doradcy techniczni udzielą zwrotnej informacji na wskazany przez Państwa kontakt mailowy lub telefoniczny.

UWAGA!

Jezeli chcelibyście Państwo znać cenę konkretnego produktu, prosimy pisać bezpośrednio do wybranych przez siebie Dystrybutorów, którzy są w zakładce Gdzie kupić?.

Imię i nazwisko: *
E-mail: *
Telefon: *
Miejscowość: *
Treść wiadomości: *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz.U. nr. 133 poz. 883).Uzupełnienie niniejszego pola stanowi zgodę na przetwarzanie wpisanych danych osobowych przez ANWIS Sp. z o.o. w celu ułatwienia z Państwem kontaktu w związku z wysłaniem zapytania. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ANWIS Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku przy ul. Smoczej 16/18 87-800 Włocławek. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi Państwa zgłoszenia.** - pole wymagane

 
Anwis w liczbach:

1979 rok
założenia firmy

42 państwa
eksport na cały świat

1200 wzorów
tkanin w naszej ofercie

® Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością firmy Anwis. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez wcześniejszej zgody jest zabronione.