anwis.pl

Nowości

 

Przygotowując się do generalnych porządków po zimie, w swoich planach należy uwzględnić nie tylko wysprzątanie całego domu, ale także zadbanie o te elementy, którym zazwyczaj poświęcamy niewiele czasu.

Data publikacji: 2016-03-10

 

Przy wyborze przesłon okiennych niezwykle ważne jest, aby wszystko, czego potrzebujemy, znaleźć w jednym miejscu. Profesjonalne doradztwo, przesłony indywidualnie dobrane do potrzeb i – co niezwykle ważne – fachowy montaż.

Data publikacji: 2016-03-09

 

ANWIS oprócz przesłon wewnętrznych sterowanych manualnie i elektrycznie, posiada w ofercie modele na baterie. Do ich funkcjonowania nie są potrzebne kable elektryczne ani dodatkowe zasilanie.

Data publikacji: 2016-03-04

 

Stale wprowadzamy na rynek nowe i funkcjonalne rozwiązania w zakresie przesłon okiennych. Tym razem rozszerzyliśmy asortyment osłon wewnętrznych o żaluzję drewnianą 70 mm wytworzoną z drewna egzotycznego abachi.

Data publikacji: 2016-03-01

 

Wszyscy dobrze znamy manualną obsługę rolet wewnętrznych. Pociąganie za pętlę sznurka lub łańcuszka kulkowego powoduje przesuwanie tkaniny w górę lub w dół, zależnie od tego, czy ma być ona zwinięta czy opuszczona. Dlatego wprowadziliśmy nowe rozwiązanie do osłon wewnętrznych – jest nim system rolet Smart.


Data publikacji: 2016-02-29

 

Obiegowa opinia głosi, że rolety, zwłaszcza zwijane i plisowane, powinno dobierać się do koloru ścian. Owszem, tak może być, ale można zrobić to inaczej.

Data publikacji: 2016-02-26

 

Kaseta, w której chowa się roleta przeciwsłoneczna, ma duży wpływ na wygląd okna i wystrój wnętrza. Decyzja o kolorze kasety jest więc równie ważna dla estetyki, jak ta dotycząca tkaniny i systemu sterowania. 

Data publikacji: 2016-02-23

 

Dostępne obecnie na rynku rolety materiałowe, dzięki zastosowaniu specjalnych tkanin, pozwalają dowolnie regulować ilość wpadającego do wnętrza światła, bez względu na porę roku i dnia.

Data publikacji: 2016-02-22

 

Naturalne oświetlenie jest bardzo ważne w gabinecie każdego ucznia. Przygotowując dla niego pokój, powinniśmy także zadbać o możliwość regulacji doświetlenia. Pozwoli to stworzyć komfortowe warunki do nauki, zabawy i wypoczynku. 

Data publikacji: 2016-02-18

 

Przesłony okienne ANWIS wyróżniają się trwałością i nowoczesnym wzornictwem. Do ich wykonania wykorzystywane są tkaniny wysokiej jakości i opatentowane rozwiązania, a każdy etap produkcji podlega kontroli. Producent podpowiada jak sprawdzić czy dany produkt jest oryginalny.

Data publikacji: 2016-02-11

Anwis w liczbach:

1979 rok
założenia firmy

42 państwa
eksport na cały świat

1200 wzorów
tkanin w naszej ofercie

® Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością firmy Anwis. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez wcześniejszej zgody jest zabronione.