anwis.plNowości produktowe ANWIS na Targach R+T w Stuttgarcie

Nowości

Nowości produktowe ANWIS na Targach R+T w Stuttgarcie

 

W dniach od 24 do 28 lutego 2015 roku w Stuttgarcie odbyły się targi branży osłon okiennych R+T. Prezentowana na stoisku ANWIS oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony klientów, którzy mogli przyjrzeć się zarówno nowym rozwiązaniom technicznym wyrobów gotowych, jak i detalom.

Elementem przyciągającym odwiedzających Targi R+T było także samo stoisko – nowoczesne, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, gdzie motywem przewodnim było zestawienie zachodu słońca z elementem żaluzji.

Zaprezentowane na Targach nowości produktowe wdrożone będą w pierwszej połowie 2015 roku, a są to m.in.: kolekcja tkanin do rolet materiałowych, żaluzji plisowanych oraz taśm aluminiowych 25 i 16 mm; system rolet materiałowych – SMART, które są sterowane łańcuszkiem lub bateryjnie; plisa Easy Switch; czy żaluzja drewniana 70 mm oraz dodatkowa kolekcja lamel drewnianych 25, 35, 50, 70 i 75 mm. W osłonach zewnętrznych nowymi rozwiązaniami są screeny, a także system samonośny w żaluzjach fasadowowych.

O nowych systemach zewnętrznych screen oraz żaluzjach fasadowych – systemie samonośnym więcej informacji w załączonych poniżej folderach.

SCREEN; ŻALUZJE FASADOWE

 

Fotorelacja - kliknij i przejrzyj naszą fotorelację z targów R+T 2015 w Stuttgarcie


   
 stoisko ANWIS targi R+T 2015    żaluzja drewniana 70 mm
     
 screen - system ZIP    screen - skrzynka ścięta
     
 żaluzja fasadowa - system samonośny    żaluzja fasadowa - uchwyt teleskopowy
     

 nowe wzorniki tkanin i drewna

   roleta - system bateryjny
     
 obciążnik rolety Impresja    stoisko ANWIS - targi R+T 2015

 


Data publikacji: 2015-03-09


Powrót do listy
Anwis w liczbach:

1979 rok
założenia firmy

42 państwa
eksport na cały świat

1200 wzorów
tkanin w naszej ofercie

® Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością firmy Anwis. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez wcześniejszej zgody jest zabronione.