anwis.plKarieraOferty pracy

Oferta pracy - BRYGADZISTA W DZIALE PRODUKCJI

BRYGADZISTA W DZIALE PRODUKCJI

miejsce pracy: Włocławek

Opis stanowiska:
  • Nadzorowanie realizacji zleceń produkcyjnych ( pod względem czasowym, jakościowym i materiałowym)
  • Organizowanie pracy działu na zmianie
  • Nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników standardów bhp
  • Raportowanie wyników prac podległych pracowników
  • Optymalizację kosztów produkcji
  • Wdrażanie nowych pracowników do pracy

 Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku (brygadzisty lub lidera zmiany)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz działania pod presją czasu
  • Zdolność podejmowania decyzji i wyznaczania priorytetów
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Wiedza z zakresu wskaźników wydajnościowych produkcji
  • Praktyczna znajomość MS Excel
  • Znajomość systemu ERP (mile widziana)

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat w systemie pracy zmianowej od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premie kwartalne
  • Wsparcie ze strony Kierownika Produkcji
  • Ambitne zadania, pozwalające doskonalić swoje umiejętności

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres kadry@anwis.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Anwis w liczbach:

1979 rok
założenia firmy

42 państwa
eksport na cały świat

1200 wzorów
tkanin w naszej ofercie

® Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością firmy Anwis. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez wcześniejszej zgody jest zabronione.