anwis.plKarieraOferty pracy

Oferta pracy - ELEKTRYK

ELEKTRYK W DZIALE GŁÓWNEGO MECHANIKA

miejsce pracy: Włocławek

Opis stanowiska:
  • Nadzór i wykonywanie napraw instalacji elektrycznej w ramach posiadanych kwalifikacji i uprawnień
  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń eksploatowanych w firmie
  • Wykonywanie napraw innych urządzeń elektrycznych
  • Prowadzenie nadzoru nad narzędziami ręcznymi o napędzie elektrycznym

 Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka
  • Ważne świadectwo kwalifikacyjne do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych
  • Zaświadczenie kwalifikacyjne do konserwacji w kategorii I WJK ( wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia , w tym specjalizowane, z operatorem podnoszonym wraz z ładunkiem) lub II WJK ( z wyłączeniem specjalizowanych) oraz urządzeń transportu bliskiego – mile widziane
  • Aktualne zaświadczenie kwalifikacyjne SEP w zakresie eksploatacji do 1kV

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku ( w godz. 7-15 lub 8-16 )
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię kwartalną
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres kadry@anwis.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Anwis w liczbach:

1979 rok
założenia firmy

42 państwa
eksport na cały świat

1200 wzorów
tkanin w naszej ofercie

® Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością firmy Anwis. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez wcześniejszej zgody jest zabronione.