anwis.plKarieraOferty pracy

Oferta pracy - PRACOWNIK PRODUKCJI (MONTER SYSTEMÓW ŻALUZJOWO-ROLETOWYCH)

PRACOWNIK PRODUKCJI (MONTER SYSTEMÓW ŻALUZJOWO-ROLETOWYCH)

miejsce pracy: Włocławek

Opis stanowiska:
  • Składanie systemów żaluzjowo-roletowych
  • Cięcie, zgrzewanie tkanin
  • Cięcie profili aluminiowych, drewnianych
  • Obsługa urządzeń i narzędzi do produkcji przesłon okiennych

 Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane techniczne)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności zręcznościowo-manualne
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę na pełny etat w systemie pracy zmianowej od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię kwartalną
  • Szkolenia związane z wykonywaną pracą

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres kadry@anwis.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Anwis w liczbach:

1979 rok
założenia firmy

42 państwa
eksport na cały świat

1200 wzorów
tkanin w naszej ofercie

® Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością firmy Anwis. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez wcześniejszej zgody jest zabronione.