anwis.plKarieraOferty pracy

Oferta pracy - REFERENT DS. OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ

REFERENT DS. OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ

miejsce pracy: Włocławek

Opis stanowiska:
  • Obsługa grupy klientów (głownie niemieckojęzycznych)
  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Przyjmowanie, rejestrowanie i monitoring zamówień w systemie komputerowym
  • Współpraca z działem planowania, produkcji, obsługi klienta

 Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny)
  • Komunikatywność
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Minimum wykształcenie średnie

Oferujemy:
  • Stabilną, odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premie kwartalne

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres kadry@anwis.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Anwis w liczbach:

1979 rok
założenia firmy

42 państwa
eksport na cały świat

1200 wzorów
tkanin w naszej ofercie

® Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością firmy Anwis. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez wcześniejszej zgody jest zabronione.