Dębowa 7
72-123 Szczecin - Rurzyca
601 712 885
91 350 76 99

robert@protect.szczecin.pl
http://www.protect.szczecin.pl
https://bit.ly/MWO_Protect


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Zapraszamy

Super Sprzedawca

Autoryzowany dealer

Posiada ekspozycje

Bierze udział w szkoleniach

Modnie w oknie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i przez cały ten czas doskonalimy nasze produkty, a także staramy się nieustannie poszerzać naszą ofertę. Firma Protect Rolety i Żaluzje działa na rynku już od 18 lat, dlatego też doskonale wiemy czego potrzebują nasi klienci i umiemy na te potrzeby odpowiedzieć.

Produkujemy rolety, żaluzje, markizy, a także bramy garażowe. Wszystkie realizacje tworzone są z zachowaniem odpowiednich norm, a klientom, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług proponujemy również profesjonalny montaż, a także dowóz zamówionych produktów we wskazane przez nich miejsce.

Od samego początku istnienia firmy naszym celem jest zadowolenie klientów, dlatego też stawiamy na dobrze wykwalifikowanych pracowników oraz wysokiej jakości materiały. Tylko w ten sposób możemy zapewnić osobom korzystającym z naszych usług wszystko czego potrzebują.

Wiele lat pracy pokazało nam, że wybór tych wartości się opłacał, nasze zaangażowanie oraz pasja jaką są rolety, żaluzje oraz bramy sprawiła, że obecnie naszym klientom dostarczamy najwyższej jakości produkty oraz usługi.

Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, dlatego w naszym dziale handlowym uzyskają oni pomoc przy wyborze najkorzystniejszego dla nich rozwiązania. Natomiast monterzy pomagają im przejść przez proces instalacji kupionych produktów. Dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistej wizyty w naszym biurze w Szczecinie. Postaramy się odpowiedzieć na zadane pytania oraz rozwiać pojawiające się wątpliwości.
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie