Zasłony panelowe

  • Wszechstronny sposób mocowania: we wnęce okiennej, na ścianie lub do sufitu.
  • Funkcjonalność konstrukcji, znajdującej praktyczne zastosowanie w każdym pomieszczeniu.
  • Dowolność łączenia wzorów i kolorów oraz możliwość zmiany miejsc paneli.
  • Mocowanie pasów tkanin na rzep.
  • Szybki montaż i demontaż.
  • Zabezpieczenia Child Safety – zapobiegają tworzeniu się niebezpiecznej pętli w zasłonach sterowanych łańcuszkiem koralikowym.
  • 36 miesięcy gwarancji.

Zasłony panelowe pełnią funkcję nowoczesnej dekoracji okiennej, która zastępuje klasyczne firany i zasłony. Podobnie, jak żaluzje pionowe umożliwia przesłonięcie dużych powierzchni, nie tylko w obrębie wnęki okiennej. Może bowiem służyć jako przegroda pomieszczeń, w których chcesz stworzyć wyjątkowy i efektowny wystrój.

Zasłona panelowa składa się z długich pasów tkaninowych podczepionych do szyny. Na jednej szynie może znajdować się maksymalnie 5 torów, po których poruszają się panele o szerokości od 45 do 105 cm. Każda tkanina wyposażona jest w listwę obciążeniową, która zapewnia jej odpowiednie napięcie i ułożenie. Mocowana za pomocą rzepa, daje możliwość szybkiego demontażu, a co za tym idzie – łatwego czyszczenia osłony lub jej wymiany. Zasłona panelowa pozwala na mocowanie we wnęce okienne, do ściany lub do sufitu. Może być zsuwana na jedną stronę lub rozsuwana na boki. To od Ciebie zależy jak zorganizujesz dekorowaną przestrzeń oraz jakich tkanin w tym celu użyjesz.

Funkcjonalność konstrukcji, łatwość obsługi (sterowanie ręczne lub elektryczne) oraz bogata kolekcja materiałów, decyduje o dużej popularności tego produktu.

Jeśli masz pytania dotyczące zasłon panelowych, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź najbliższy punkt sprzedaży.
 

Przeczytaj więcej:
 
Typ żaluzji poziomych Opcjonalnie sterowanie elektryczne Możliwość zamiany paneli miejscami min. szerokość (mm) min. wysokość (mm) max. szerokość (mm) max. wysokość (mm)
Zasłona panelowa * * 450 - 1050 3500
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie