​​

Aplikacja Anwis Home wykorzystuje wbudowaną w telefonach kamerę, dzięki której nakłada wirtualny produkt na skanowany obszar okna. W ten sposób pozwala sprawdzać jaki efekt uzyskasz decydując się na konkretny rodzaj osłony. Pobierz aplikację Anwis Home i przekonaj się czy wybrane przez Ciebie rozwiązanie spełni Twoje aranżacyjne gusta. Przymierzaj! Aranżuj! Baw się dowolnością wyboru! Dobieranie wirtualnych osłon to doskonała zabawa!​

 
Aplikacja ANWIS HOME pozwala przymierzać wirtualne osłony okienne na dowolnym oknie.

Przymierzaj wirtualne osłony, twórz wyjątkowe aranżacje!

Wybierz rodzaj przesłony okiennej, zmieniaj jej osprzęt i kolorystykę. Wszystko według Twoich własnych upodobań. Modele osłon wykonane są w technologii 3D. Możesz więc oglądać je z dowolnej perspektywy. To doskonały sposób, aby sprawdzić jak wybrana przez Ciebie osłona komponuje się z resztą domu. Rozszerzona rzeczywistość (AR) dokładnie odwzorowuje autentyczny wygląd systemów osłonowych, którymi w dowolnej chwili możesz sterować: podnosić, opuszczać, a w przypadku żaluzji poziomych - zmieniać kąt nachylenia lamel. Tym samym aplikacja Anwis Home w pełni symuluje obecność zainstalowanej w oknie osłony. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się: żaluzje drewniane, plisowane oraz fasadowe, co zapewni Ci szerokie możliwości aranżacyjne.

​​

Zapisuj i udostępniaj gotowe realizacje!

Aplikacja samodzielnie mierzy rozmiar zwizualizowanej osłony okiennej. Po zapisaniu projektu, jej wymiar będzie widoczny w opisie zdjęcia. Tak przygotowaną wizualizację możesz wysłać poprzez wiadomość MMS lub udostępnić na Facebooku czy Instagramie. Menu programu umożliwia przejście bezpośrednio na mapę partnerów handlowych ANWIS i przesłania projektu do wybranego salonu sprzedaży. Zapewni to szybki kontakt z profesjonalnym doradcą, który na podstawie dostarczonych materiałów przygotuje indywidualną ofertę handlową. Aplikacja umożliwia również przejście na stronę www.anwis.pl, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące systemów osłonowych Anwis.


Aplikacja AR pozwala sprawdzić jaki kolor rolety lub żaluzji pasuje do wnętrza.

Aplikacja Anwis Home daje możliwość zwizualizowania osłon okiennych w dowolnej przestrzeni. Ułatwi Ci dopasowanie wewnętrznych, jak i zewnętrznych produktów firmy Anwis, a tym samym zaprojektowania całej domowej przestrzeni. Łatwe i intuicyjne menu daje gwarancję, że z łatwością obsłużą ją wszyscy użytkownicy, którzy poszukują przesłon okiennych idealnie dopasowanych do ich gustów oraz sposobu aranżowania wnętrza.
Aplikacja ANWIS HOME została finalistą konkursu Dobry Wzór 2021.
Zalety aplikacji ANWIS HOME:

  • Mały rozmiar aplikacji,​  

  • Prosta i intuicyjna obsługa,

  • Możliwość sterowania osłoną w czasie rzeczywistym,

  • Szczegółowe odwzorowanie systemów oraz detali w oparciu o technologię 3D,

  • Dostępność popularnych systemów wewnętrznych i zewnętrznych, w tym żaluzji drewnianych, plisowanych oraz fasadowych,

  • Możliwość sprawdzenia rozmiarów zwizualizowanej osłony,

  • Zapisywanie przygotowanej wizualizacji w pamięci urządzenia,

  • Możliwość przejście bezpośrednio na mapę partnerów handlowych ANWIS i przesłanie projektu do wybranego salonu sprzedaż​.
     

POBIERZ APLIKACJĘ:


 
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22