Zasłony panelowe

Zasłony panelowe, tzw. "panel tracki" pełnią funkcję nowoczesnej dekoracji okiennej, która zastępuje klasyczne firany i zasłony. Podobnie, jak żaluzje pionowe umożliwia przesłonięcie dużych powierzchni, nie tylko w obrębie wnęki okiennej. Może bowiem służyć jako przegroda pomieszczeń, w których chcesz stworzyć wyjątkowy i efektowny wystrój.

Zasłona panel track składa się z długich pasów tkaninowych podczepianych do wielotorowej szyny. Może się na niej znajdować od 2 do 5 torów. Po każdym torze poruszają się panele o szerokości od 45 do 105 cm.

Wszystkie tkaniny wyposażone są w listwę obciążeniową, która zapewnia im odpowiednie napięcie i ułożenie. Mocowane za pomocą rzepa, dają możliwość szybkiego demontażu, a co za tym idzie – łatwego czyszczenia osłony lub jej wymiany. Dzięki temu pozwalają na swobodne łączenie wzorów i kolorów, zgodnie z Twoim gustem oraz sposobem aranżowania wnętrza.

Zasłona panelowa umożliwia przeprowadzenie instalacji we wnęce okiennej, do ściany lub do sufitu. Może być zsuwana na jedną ze stron lub rozsuwana na boki. To od Ciebie zależy jak zorganizujesz dekorowaną przestrzeń oraz jakich tkanin w tym celu użyjesz.

Funkcjonalność konstrukcji, łatwość obsługi (sterowanie ręczne lub elektryczne) oraz bogata kolekcja materiałów, decyduje o dużej popularności tego produktu.

Jeśli masz pytania dotyczące zasłon panelowych, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź najbliższy punkt sprzedaży.
 

Przeczytaj więcej:
 
Typ żaluzji poziomych Opcjonalnie sterowanie elektryczne Możliwość zamiany paneli miejscami min. szerokość (mm) min. wysokość (mm) max. szerokość (mm) max. wysokość (mm)
Zasłona panelowa * * 850 1000 4850 3500

Zanim zaczniesz urządzać wnętrze, zainspiruj się naszymi okiennymi aranżacjami...

Więcej pomysłów na praktyczne i stylowe przesłonięcie okien znajdziesz na naszym firmowym kanale Youtube
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22