Naturalnie i elegancko

To w jaki sposób zechcesz zasłonić okna jest w dużej mierze podyktowane gustem i indywidualnymi oczekiwaniami. Jeżeli stawiasz szczególnie na naturalny wygląd, możesz zdecydować się na żaluzje drewniane. Tutaj do dyspozycji oddajemy również listwy z drzewa egzotycznego, jak np. bambus. Jeżeli jednak bliższe dla Ciebie są klasyczne rozwiązania, warto rozejrzeć się za zasłonami lub roletami rzymskimi. Natomiast dla osób, które chętnie wybrałyby coś po środku mamy inne praktyczne rozwiązanie, a mianowicie rolety dzień-noc. Wszystkie te rodzaje postaramy się nieco przybliżyć i ułatwić podjęcie decyzji.

Żaluzje bambus oraz drewno na małe okna w bloku.

Drewniana naturalność

Jedną z opcji zasłonięcia okien parterowych jest wybór żaluzji drewnianych. To świetne rozwiązanie dla kogoś, kto chce podkreślić swoje zamiłowanie do natury. Kiedy zdecydować się na ten rodzaj żaluzji? Oprócz wspomnianego względu estetycznego jest również inna zaleta. Z pewnością argumentem za okaże się duża ilość przenikającego do pomieszczenia światła bez ich podnoszenia. Dostępność różnych rozmiarów żaluzji pozwoli na ich idealne dopasowanie do rozmiarów okien. Warto też zauważyć, że uchylone osłony o szerszych lamelach wpuszczają do pomieszczenia większą ilość światła, przez co wnętrze zawsze będzie posiadało możliwość naturalnego doświetlenia, bez konieczności podnoszenia osłony. Dodatkową zaletą jest możliwość wyboru koloru lamel oraz osprzętu, co doda odrobinę szaleństwa temu klasycznemu rozwiązaniu.

A może zasłony lub rolety materiałowe?

Tutaj pole do popisu jest ogromne, ponieważ proponujemy szeroką ofertę motywów i barw. Jest to rozwiązanie dla osób, które szukają klasycznych i eleganckich zasłon lub rolet okiennych. Rolety rzymskie doskonale zasłonią światło wpadające do pokoju, a także będą pełniły również funkcję dekoracyjną. Po ich zwinięciu, tworzące się fałdy będą doskonale prezentować się zarówno w pokoju dziennym, jak i w sypialni. Ciekawym rozwiązaniem są również rolety rzymskie z systemem REV, czyli zamontowane w obrębie szyby. To z pewnością zadowoli osoby, które często otwierają okna, ponieważ roleta nie będzie już utrudnieniem. Dla tradycjonalistów zaproponujemy również zwykłe zasłony, które w zależności od preferencji mogą posiadać mocowanie w formie kółek lub haczyków.
 
Roleta rzymska na oknach ze szprosami.

Praktyczne rolety dzień i noc

Rolety dzień-noc są natomiast idealną propozycją dla osób, które szukają ciekawych i niezwykle funkcjonalnych rozwiązań. To świetny sposób na jednoczesne zasłonięcie okna i wpuszczenie do pomieszczenia promieni słonecznych. Takie rolety zarazem dają prywatność, ale i nie pozbawiają dobrego oświetlenia w pokoju. Jest to możliwe dzięki naprzemiennemu ustawieniu pasów nieprzepuszczających promieni i takich wykonanych z siatki. Równoległe przesuwanie się materiałów daje możliwość doświetlenia lub zaciemnienia pomieszczenia bez konieczności opuszczania lub podnoszenia rolety. Ten funkcjonalny produkt coraz bardziej zyskuje na popularności, a szczególnie na niskich parterach, w których ciężko o prywatność.
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22