Współczesne rozwiązania architektoniczne dopasowane do nowoczesnego trybu życia rozwijają się w kierunku stylów minimalistycznych i industrialnych. Dominują w nich duże przeszklenia, wysokiej jakości funkcjonalne materiały zapewniające komfort przebywania w pomieszczeniach oraz rozwiązania technologiczne gwarantujące jeszcze większą wygodę i bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu tych praktycznych rozwiązań, rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN od Anwis doskonale wpisują się w bieżące trendy, estetycznie dopasowując się do stylu budynku. 

Rolety materiałowe zewnętrzne a moda na duże przeszklenia

Moda na duże przeszklenia, panoramiczne okna wymaga zastosowania odpowiednich osłon, co stanowi nierzadko duże wyzwanie. Screeny Anwis posiadają skrzynki w kilku rozmiarach (95 mm, 105 mm, 125 mm) o różnych kształtach: owalnym, kwadratowym lub ściętym - 45°. Budowa rolety pozwala dodatkowo na wykonanie produktu w dużych gabarytach, nawet do 18 m2. Dzięki temu możliwe jest dokładniejsze dopasowanie rolet do indywidualnego projektu architektonicznego. 

Rolety zewnętrzne SCREEN sprawdzą się na dużych oknach, tarasach i pergolach.

Nowoczesne technologie dla osłon zewnętrznych

Rozwiązania z obszaru Smart Home coraz częściej dopełniają architekturę współczesnych budynków, wpływając na wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN od Anwis wyposażone w elektryczne systemy sterowania za pomocą przełącznika naściennego lub pilota RTS, umożliwiają precyzyjną regulację światła wpadającego do wnętrza poprzez operowanie pojedynczą roletą lub ich grupami. Niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem jest podłączenie rolet do systemu centralnego zarządzania budynkiem, sterowanego z poziomu aplikacji na urządzeniach mobilnych. Jeśli zależy nam na pełnej automatyzacji i dopasowaniu osłon do aktualnych warunków atmosferycznych, warto podłączyć je do automatyki pogodowej lub programatora czasowego. 

Materiały, tkaniny i wzornictwo dopasowane indywidualnego stylu

Dobór kolorystyki Screenów Anwis zależy od indywidualnego gustu i upodobań. Zarówno zwolennicy naturalnych odcieni, industrialnych szarości, jak i kontrastujących, wyróżniających się barw znajdą coś dla siebie w kolekcji 47 wzorów tkanin i 15 kolorów obudowy. Istnieje także możliwość zamówienie rolet w niestandardowym kolorze według palety RAL. Wysoka jakość materiałów, szczególnie pożądana w projektach w stylu minimalistycznym, ma zapewniać dodatkowe udogodnienia użytkownikom budynku. Screeny Anwis wykonane z tkanin z włókna szklanego lub poliestrowego, pokrytego PCV dodatkowo zabezpieczają przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych, w tym promieniowaniem UV, pyłem i kurzem dostającym się do środka pomieszczeń.

Rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN oferują nie tylko ochronę przed słońcem, nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, ale wpływają również na estetykę wnętrza odpowiadając na najnowsze trendy architektoniczne i adaptując się do każdego stylu. 
 
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22