Dobry Wzór to znak, którym Instytut Wzornictwa Przemysłowego co roku nagradza polskie produkty i usługi za ich walory wzornicze i użytkowe, nowatorstwo rozwiązań oraz jakość wykonania. W składzie tegorocznego jury znaleźli się przedstawiciele instytucji gospodarczych, m.in. Minister Przedsiębiorczości i Technologii oraz prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, a także instytucje i stowarzyszenia działające na rzecz innowacji, w tym uznani projektanci i architekci.
 
Żaluzje na okno w domowym biurze.
 
Produkt marki Anwis został nagrodzony za rewolucyjne połączenie koncepcji tradycyjnej plisy i żaluzji aluminiowej. Uwagę zwrócono również na nowoczesny design, wytrzymałą konstrukcję oraz wygodną i bezpieczną obsługę (Child Safety). Jury doceniło również możliwość konfiguracji kolorów osłony, co wpływa na jej szerokie możliwości aranżacyjne.
 
>>  odwiedź www.juun.pl  <<
  
Żaluzję aluminiową Juun wraz z innymi finalistami konkursu Dobry Wzór zaprezentowano w dn. 24 października 2019 roku podczas uroczystej gali wręczenia nagród. Żaluzja aluminiowa Juun została również wyróżniona w prestiżowym katalogu Dobry Wzór 2019, w którym znaleźli się wszyscy finaliści 26. edycji.
 
Dobry Wzór to najstarszy i najbardziej wiarygodny konkurs wzorniczy w Polsce.
 
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie