Żaluzje aluminiowe na wymiar – estetycznie i funkcjonalnie

Wewnętrzne żaluzje aluminiowe są praktyczne, łatwe w obsłudze, a do tego zapewniają walory dekoracyjne. Pasują do każdego typu pomieszczeń – sprawdzają się zarówno w klasycznych, jak i rustykalnych, skandynawskich czy mocno nowoczesnych wnętrzach. To nie wszystko. Pozwalają dowolnie i precyzyjnie regulować natężenie światła, stanowią izolację termiczną, zapewniają swobodną cyrkulację powietrza i prywatność, są trwałe i nie przysparzają dużych trudności w aspekcie utrzymania ich w czystości.

Klienci, którzy decydują się na to rozwiązanie, mają obecnie naprawdę duże pole manewru, jeśli chodzi o kolory, faktury i rozmiary żaluzji, przez co tego typu osłona może stać się we wnętrzu wyjątkowym, stylowym dodatkiem. Poprzez indywidualny dobór wszystkich tych elementów przy zakupie żaluzji aluminiowych na wymiar możemy kształtować przestrzeń mieszkania i panujący w nim klimat zgodnie z preferowanym stylem. A sam wachlarz kolorystyki żaluzji aluminiowych, ze względu na ich popularność, jest bardzo szeroki. Teraz powiększył się jeszcze o świeże propozycje Anwis, zainspirowane najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz, które będą wiodły prym w najbliższych latach.

Naturalnie i przytulnie – taśmy aluminiowe w kolorach ziemi

Nasza nowa kolekcja taśm aluminiowych bazuje na kolorach ziemi. Właśnie one kształtują najnowsze trendy w modzie i aranżacji wnętrz. To efekt coraz powszechniejszego zwrotu w kierunku ekologii i potrzeby regeneracji oraz wyciszenia. Chodzi o kolory naturalnie występujące w przyrodzie. To między innymi delikatne zielenie i brązy, odcienie żółtego, szeroka gama szarości, ciepłe beże, a nawet kojarzące się z wodą czy niebem delikatne błękity.

Takie linie kolorystyczne działają uspokajająco i nawiązują do natury, a kto z nas nie lubi spędzać czasu w jej otoczeniu? Dodatkowym walorem takiego kierunku jest fakt, że daje sporą dowolność w komponowaniu barw i równie duże pole do kreatywnej aranżacji pomieszczeń. 

Nowa kolekcja taśm do żaluzji aluminiowych Anwis odzwierciedla właśnie ten trend. Znalazły się tu przede wszystkim złamane biele, brązy, beże, szarości, zielenie – te w delikatnych, jaśniejszych odcieniach, ale i głębokie, ciemniejsze. Co ważne, taśmy z nowej linii posiadają ponadto modne wykończenia – zarówno klasyczne, jak i te bardziej awangardowe. A wybór jest szeroki. Możesz zdecydować się na rozwiązania matowe, półmatowe, powłoki soft touch, satynowe, z efektem szczotkowania i młotkowe, a także strukturalne kruszone lub wytłaczane, czy też z efektem betonu.

Dlaczego warto wybrać żaluzje aluminiowe ANWIS?

Nowa kolekcja taśm do żaluzji aluminiowych ANWIS to przede wszystkim funkcjonalność, jakość i trwałość. Taśmy cechują się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne, są łatwe do czyszczenia i odporne na kurz i zabrudzenia, co jest bardzo istotne dla osób z problemami alergicznymi. 


Żaluzje aluminiowe to rozwiązanie, które pozwala na pełną kontrolę nad ilością dostarczanego światła, a dzięki temu wpływa na klimat w pomieszczeniu, ochronę przed zbyt intensywnym nasłonecznieniem lub przed wzrokiem ciekawskich sąsiadów. Taśmy do żaluzji aluminiowych ANWIS umożliwiają łatwe dopasowanie kolorystyki do istniejącej aranżacji oraz dają wiele możliwości do kreatywnego wkomponowania ich do każdego typu wnętrz.

Znajdź indywidualne rozwiązanie

Oferta ANWIS w zakresie taśm do żaluzji aluminiowych jest obecnie na tyle zróżnicowana, że pozwala indywidualnie dobrać osłonę zarówno do typowo domowych, jak i biurowych przestrzeni. W zależności od preferencji żaluzje mogą być dopasowane do bazowego, dominującego koloru pomieszczenia i tym samym delikatnie wkomponowywać się w całość, jak i – poprzez wybór odmiennego koloru i niebanalnej faktury – stanowić zwracający uwagę, ciekawy dodatek.


Kolorystyka oraz faktura to nie jedyne kryteria, które okazują się decydujące przy wyborze tego typu osłony okiennej. Innym, równie ważnym, jest szerokość lameli. Klienci obecnie najczęściej poszukują wariantu żaluzji aluminiowych 50 mm. Takie też znalazły się w najnowszej kolekcji Anwis. Nie brakuje w nich jednak również innych rozmiarów – 16 i 25 mm.

Nowa kolekcja to aż 145 różnych taśm w trzech szerokościach, zarówno do klasycznych, jak i nietypowych okien! Wszystko po to, by każdy mógł znaleźć optymalne dla siebie rozwiązanie, dobierając je zarówno do stolarki okiennej, jak i kolorystyki oraz stylu wnętrza.

Zobacz e-katalog z naszą nową ofertą kolorystyczną i znajdź swój preferowany odcień!
 
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22