Urządzenie łazienki to nie lada wyzwanie, a wybór dodatków poprawiających codzienny komfort użytkowania to kluczowy element tworzenia wygodnego wnętrza. Jednym z nich są osłony łazienkowe, które zagwarantują zachowanie atmosfery intymności w pokoju kąpielowym.
 

Rolety drewniane w łazience nadają jej klimatu w stylu spa.Zachowanie prywatności, szczególnie w łazience, to istotny element wpływający na jakość codziennego funkcjonowania. Osłony łazienkowe zapewniają poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a odpowiednio dobrane stanowią również wspaniały element dekoracyjny, który nada Twojej łazience zupełnie nowego charakteru. Podpowiadamy, czym kierować się wybierając osłony, w tym np. rolety do łazienki czy żaluzje łazienkowe!

Plisowana dekoracja

Łazienka, niezależnie od gabarytów może stać się idealnym miejscem do odpoczynku. Poza wygodną wanną lub jacuzzi, tuż obok palących się świec, warto również pomyśleć o funkcjonalnym, a zarazem efektownym osłonięciu okna. Dzięki takim rozwiązaniom, jak plisowane żaluzje do łazienki, oraz ich ciekawej kolorystyce i zastosowanym rodzajom tkanin sprawisz, że osłona okienna stanie się prawdziwą dekoracją. Plisy mogą przybierać różne kształty: od standardowych po trójkątne i owalne, na trapezach kończąc. Zamontujesz je w każdym rodzaju okien, a dzięki możliwości zastosowania dwóch tkanin w jednym systemie sprawisz, że twoja łazienka stanie się niezwykle funkcjonalna. Obie części żaluzji – sterowane przy pomocy ruchomych rynien – działają niezależnie od siebie dzięki czemu to ty decydujesz jaką część okna osłonisz i jakiego materiału do tego celu użyjesz. W trakcie dnia możesz wybrać transparentną tkaninę, która zapewni odpowiednie nasłonecznienie łazienki. Wieczorem skorzystaj z tkaniny zaciemniającej, ciesząc się spokojem i prywatnością.

Osłona przyklejana na szybę

Jeżeli jesteś zwolennikiem częstych zmian i cenisz nietypowe rozwiązania, SQUID wydaje się propozycją skierowaną do ciebie. SQUID to transparentna tkanina naklejana bezpośrednio na szybę. Zabezpiecza pomieszczenie przed spojrzeniami z zewnątrz jednak nie ogranicza widoczności osobom znajdującym się po jej wewnętrznej stronie. Jeżeli posiadasz ładne widoki za oknem, wykorzystaj je i stwórz coś wyjątkowego. Co ciekawe, SQUID może przybierać dowolne kształty co tylko wzbogaci aranżację twojej łazienki. W przypadku mniejszych powierzchni okien możesz zamontować go samodzielnie. Dzięki tej wyjątkowej tkaninie łazienka zawsze będzie odpowiednio nasłoneczniona. W razie potrzeby możesz ją odkleić w dowolnym momencie, nie pozostawiając żadnych śladów na szybie. Równie łatwo zamontujesz ją z powrotem, nawet po jej wielokrotnym demontażu. Co ważne, tkanina jest odporna na wilgoć oraz wysokie temperatury jakie przeważnie panują w łazience. Mając SQUID- a nie musisz się o nic martwić, każdy element jego użytkowania to czysta przyjemność.
 

Salonowe rozwiązanie

Pragniesz poczuć elegancję również w łazience? Nadaj jej wyjątkowego stylu dzięki żaluzjom poziomym firmy ANWIS. Chcąc podkreślić oryginalny charakter wnętrza wybierz osłony drewniane. Wpadające przez okno światło podkreśli ich naturalną strukturę, zapewniając ci efektowne doznania wizualne. W połączeniu z innymi drewnianymi elementami wnętrza skutecznie przełamiesz chłód łazienkowej ceramiki. Takie rozwiązanie z pewnością sprawi, że będziesz chciał zostać w niej chwilę dłużej. Jeżeli chcesz nadać łazience koloru zawsze możesz zdecydować się na żaluzje aluminiowe, które w swojej ofercie posiadają szeroką paletę barw w najróżniejszych odcieniach. Z łatwością dopasujesz je do koloru płytek, wprowadzając harmonię i konsekwencję w sposobie jej dekorowania.
 

Rolety drewniane w łazience dają poczucie prywatności.


Dobrze dobrane osłony okienne (w tym np. rolety łazienkowe) będą nie tylko praktycznym rozwiązaniem zapewniającym prywatność, ale również oryginalną dekoracją, która podkreśli charakter Twojej łazienki. Szeroki wybór osłon marki ANWIS pozwoli na dobranie modelu odpowiadającego Twoim potrzebom, a także wystrojowi pomieszczenia. Wybierz odpowiedni materiał, rodzaj osłony (świetnym rozwiązaniem może okazać się np. plisowana roleta do łazienki) oraz jej kolor i ciesz się funkcjonalnym dodatkiem, który idealnie sprawdzi się w łazienkowym klimacie.

 

Produkty marki ANWIS są zgodne z normami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci (Child Safety).​Więcej pomysłów na praktyczne i stylowe przesłonięcie okien znajdziesz na naszym firmowym kanale Youtube
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22