Czym charakteryzują się plisy okienne bezinwazyjne?

Na rynku wykończeniowym pojawia się coraz więcej elementów, które wznoszą aranżację wnętrz na nowy poziom. Dziś nie potrzeba specjalnych umiejętności, żeby przygotować ciekawą ozdobę w domu czy zamocować drobne elementy wyposażenia. Specjalne taśmy, plastry czy samoprzylepne gwoździe ułatwiają podstawowe prace wykończeniowe i dekoracyjne.

Do grona innowacyjnych rozwiązań aranżacyjnych zaliczymy, m. in. plisy okienne montowane bezinwazyjnie. Bezinwazyjne osłony to ciekawa alternatywa dla osłon montowanych klasycznie. Ich montaż nie wymaga wiercenia w ścianach i innych prac sprawiających niemały kłopot osobom, które z majsterkowaniem nie mają za wiele wspólnego.


Plisy okienne bezinwazyjne jakością i funkcjonalnością nie odbiegają od osłon montowanych tradycyjnie. Doskonale dopasowują się do szyb, precyzyjnie zasłaniając całą powierzchnię, a dzięki temu skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem. W zależności od rodzaju tkaniny plisy mogą filtrować światło słoneczne, całkowicie zaciemniać pomieszczenie, czy też zapobiegać nagrzewaniu się wnętrz mieszkania.

Na uwagę zasługuje również ciekawy design osłon plisowanych. Rolety harmonijkowe pasują do każdego wnętrza. Mogą dodać niebanalnego charakteru nawet najprostszej aranżacji, tworząc w wynajmowanym mieszkaniu klimatyczny nastrój.
 

Montaż plis bezinwazyjnych – wyzwanie, z którym poradzi sobie każdy

Montaż plis okiennych bezinwazyjnych jest niesamowicie prosty i szybki. Nie potrzeba do niego żadnych specjalnych narzędzi i umiejętności. Wystarczy chwila czasu i odrobina zaangażowania.


Osłony można zainstalować na dwa sposoby. Pierwszy polega na przymocowaniu elementów plisy bezpośrednio do szyby za pomocą szyny z taśmą samoprzylepną. W drugiej metodzie 4 uchwyty z zatrzaskami przytwierdza się do ramy okna pod kątem 90 stopni. Zatrzaski zakrywa się zaślepkami maskującymi.
 

Plisy bezinwazyjne – rozwiązanie dla lokatorów

Jeśli właściciel mieszkania nie zamontował w oknach rolet, lokatorzy mogą zrobić to na własną rękę. Plisy bezinwazyjne sprawdzają się doskonale w takiej sytuacji. Instalacja rolet bezinwazyjnych podnosi komfort przestrzeni mieszkalnej, bez większej ingerencji w wykończenie lokum. Po wygaśnięciu umowy najmu lokatorzy mogą z łatwością zdemontować plisy i zabrać je do kolejnego mieszkania, nie pozostawiając po nich żadnego śladu.
 

Plisy okienne bezinwazyjne – dodatkowe korzyści

Dzięki charakterystycznej konstrukcji plisy bezinwazyjne doskonale nadają się do okien o niestandardowych kształtach. Bez problemu można zamontować je na szybach okrągłych, półokrągłych, trapezowych, trójkątnych i innych.

Plisy bezinwazyjne zakrywają całą szybę, a dzięki temu zapewniają lokatorom mieszkania pełną prywatność. Ma to szczególnie duże znaczenie na nowych osiedlach, na których bloki budowane są bardzo blisko siebie. Mieszkanie okno w okno z sąsiadami może być niekomfortowe. Plisy rozwiązują ten problem. Instalując w oknach transparentne osłony, zapewnisz lokatorom pełną prywatność.


Plisy okienne bezinwazyjne to znakomite rozwiązanie dla miłośników roślin doniczkowych stawianych na parapetach. Rolety montuje się bezpośrednio przy szybie, dzięki czemu na parapecie zostaje więcej miejsca, a podczas opuszczania lub zaciągania materiału nie ma ryzyka uszkodzenia delikatnych liści i kwiatów.
 

Jakie plisy wybrać do mieszkania pod wynajem?

Mieszkanie pod wynajem musi być zaaranżowane prosto, schludnie i estetycznie. Podstawowe elementy wyposażenia powinny tworzyć bazę, którą lokatorzy będą mogli zaaranżować według własnego uznania. W minimalistyczną charakterystykę najlepiej wpisują się gładkie plisy w stonowanych barwach. Można postawić na jeden z modnych odcieni szarości, czy też na ponadczasowe beże, które pasują niemal do wszystkiego. Świetnym wyborem są również delikatne pastele. Pastele w tej swojej subtelności mają coś wyjątkowego. Są uniwersalne i minimalistyczne, a jednocześnie tworzą pozytywny, przyjemny klimat.

Plisy okienne bezinwazyjne to wyjątkowa wygoda, nieprzeciętna estetyka i najwyższa funkcjonalność! Rolety plisowane chronią przed wpadającymi promieniami słonecznymi, zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń, zapewniają prywatność i stanowią ciekawą ozdobę wnętrza. Inwestując w takie rozwiązanie, inwestujesz w komfort całego mieszkania!
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22