Rolety, plisy, żaluzje, rolety rzymskie Poznań – Anwis

​​

​​Plisy, rolety, żaluzje Poznań – gdzie szukać inspiracji?


​​Szukasz pomysłu na udekorowanie Twojego domu, czy mieszkania? A może potrzebujesz większego poczucia bezpieczeństwa? Przeszkadza Ci dziennie światło? Szukasz praktycznych i modnych rozwiązań dla pomieszczenia? Odpowiedzią są plisy, rolety i żaluzje! Poznań to jedno z miejsc na mapie, gdzie z pomocą przychodzi firma ANWIS. Szukasz oferty pełnej okiennych inspiracji i bogatego portfolio pomysłów na przesłonięcie swoich okien? Tu znajdziesz idealnie dopasowane produkty. Poznań, to tylko z jedna z lokalizacji. Naszych dystrybutorów znajdziesz także w wielu innych miastach w całej Polsce.


Dbałość o każdy szczegół. Stosowanie najnowszych i najlepszych materiałów. Bogate wzornictwo. Realizacja produktów indywidualnie pod każdego Klienta. To tylko pobieżny opis tego, czym charakteryzują się nasze produkty i jak działamy w ANWIS. Jeśli potrzebujesz poczucia bezpieczeństwa, priorytetowego traktowania oraz osobistego podejścia, nie mogłeś lepiej trafić! 


  Super Sprzedawcy ANWIS - Poznań


​​ HELIOSUN


Oś. Orła Białego 44
61-251 Poznań
 
tel.: 690 430 266

​​​


 HELIOSUN


ul. Poznańska 110
62-040 Poznań - Puszczykowo

tel.: 502 727 777
mail: rondoheliosun@gmail.com
www: www.heliosun.pl


​​

 STUDIO ROLETY


ul. Naramowicka 152B
61-619 Poznań

tel.: 502 658 521
mail: biuro@studiorolety.pl
www: www.studiorolety.pl

​​Plisy Poznań – tu działamy


Zakładaliśmy już tego typu pokrycia okienne w wielu miejscach w Poznaniu. Plisy są popularne, bo łączą uniwersalność z bogatymi możliwościami konfiguracji. Na nowych osiedlach czy w mieszkaniach na wynajem często automatycznie wszystkie okna zostają wyposażone w plisy w neutralnym, szarym czy niebieskim kolorze. Z drugiej strony w katalogu Anwis jest kilkaset wariantów, spośród których każdy wybierze dla siebie odpowiednie plisy.


Poznań jest miastem, w którym montowaliśmy już te w wariancie zielonym, marmurkowym czy czerwonym – wszystko zależy od wizji architekta wnętrz i potrzeb mieszkańców. Ciekawostką z naszego katalogu mogą być plisy typu „plaster miodu” o nieco innej budowie i jeszcze lepszych właściwościach zaciemniających. Plisy pozwalają na uzupełnienie okien o nietypowych kształtach, co jest ich dodatkową zaletą. Warto zapoznać się z pełnym zestawieniem wzorów. Większość klientów jest zaskoczona, że może wybierać z tak bogatej palety kolorów.

 


​  Autoryzowani dealerzy ANWIS - Poznań

​  

​​ RATHAL


ul. Szarotkowa 136
60-175 Poznań

tel.: 61 867 71 14
mail: rathal@poznet.pl
www: www.rathal.poznet.pl

​​


 MONIVERTI


Skórzewo, ul. Poznańska 52
60-185 Poznań

tel.: 696 013 579

​​Plisy okienne: Poznań ceni prywatność 


Kolejny popularny system to plisy okienne. Poznań nie jest wyjątkiem, jeśli chodzi o liczbę napływających zamówień. Najczęściej można je spotkać w dwóch wariantach. Pierwszy spotykany jest głównie w mieszkaniach wynajmowanych czy studenckich. To proste, przyklejane do ramy okiennej plisy okienne. Zapewniają w pewnym stopniu prywatność w mieszkaniu, ale nie da się ich regulować i z czasem się niszczą.


W apartamentach częściej trafiany na innego rodzaju plisy okienne. Poznań jest tu dobrym przykładem, bo powstało tu ostatnio sporo osiedli typu premium z jasnymi mieszkaniami, w których takie pokrycia okienne stały się standardem. Można nimi sterować za pomocą uchwytu i sznurka. Tym, co wyróżnia profesjonalne systemy, jest dostępność rolet nietypowych: przeznaczonych do ogrodów zimowych czy okien dachowych. W Anwis dostaniesz też plisy okienne wielkogabarytowe, które uzupełnią wspomniane już wcześniej przeszklone salony, loggie czy kuchnie. Zobacz parametry techniczne, by dobrać odpowiednią dla siebie szerokość.

 

​  Dealerzy ANWIS - Poznań

​  
 
 
​​ul. Stęszewska 5
60-111 Poznań

tel.: 61 830 28 14
mail: biuro@mega-grup.com.pl
www: www.mega-grup.com.pl
 

Wierzbięcice 39 lok 19
61-558 Poznań

tel.: 535 948 692
​mail: biuro@rollety.pl
www: www.rollety.pl


 
​​
 
​​
ul. Obornicka 229 lok. 5a (Galeria Arkada)
60-650 Poznań

tel: 730 701 391
mail: info@endodesign.pl
www: www.endodesign.pl
 

​​
ul. Poznańska 18
60-185 Skórzewo

tel.: 502 390 607
mail: biuro@thermofasada.pl
www: www.thermofasada.pl

​​
   
​​
ul. Gnieźnieńska 26
62-300 Września

tel.: 504 134 267
mail: biuro@twojeokno.eu
www: www.twojeokno.eu

 

​​


​Żaluzje drewniane – Poznań zza stylowych okien


W ostatnich latach w Poznaniu oddano do użytku jedne z najdroższych mieszkań w Polsce. Stale trwają też rewitalizacje zabytkowych kamienic, które odzyskują dawny blask. Właśnie do takiego budownictwa najbardziej pasują żaluzje drewniane. Poznań pięknieje z każdym miesiącem, a na Starym Mieście widać coraz większe przywiązanie do detalu i zgodności z architektonicznymi założeniami z przeszłości. Mało kto pamięta dziś, że pierwsze żaluzje robiono właśnie z deseczek. Z pewnością uzupełniały one wystrój niejednego domu czy mieszkania w XIX wieku. Później pamięć o tym stylu zatarła się.​Dziś coraz więcej osób przypomina sobie, z jakim tradycyjnym stylem łączą się żaluzje drewniane. Poznań jest przykładem miasta, w którym widać to coraz wyraźniej. Świetnie uzupełniają drewniane elementy stolarki okiennej czy filarów, jakie często zdarzają się w wystroju poddaszy i kamienic. Można je zamówić w różnych kolorach, przez co pasują też do nowoczesnego wystroju. Drewno w pomieszczeniu to naturalne olejki eteryczne unoszące się w powietrzu i szlachetność, bo drewno z wiekiem tylko zyskuje.
 

Rolety rzymskie: Poznań wie, czym jest styl


Inny często wykorzystywany we współczesnych rezydencjach styl to rolety rzymskie. Poznań nie jest pod tym względem wyjątkowy. Takie pokrycia okienne pozwalają cieszyć się dużymi przeszkleniami, które dają widok na Wartę czy Stare Miasto, nie rezygnując jednocześnie z prywatności. To bardzo elastyczny system, pozwalający w każdej chwili zakryć lub odsłonić okno.


Najczęściej wykorzystuje się go w kuchniach, bo tradycyjne firanki czy zazdrostki w oknach bardzo przypominają podniesione lekko rolety rzymskie. Poznań należy do tych miejsc, w których coraz częściej można zauważyć podczas spacerów po mieście tego typu rolety w oknach. Szczególnie chętnie wykorzystywane są w domach jednorodzinnych, bo na parterze ważna jest możliwość otwierania okien czy drzwi balkonowych, przy jednoczesnym zapewnieniu prywatności mieszkańcom. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz mieć podobne rozwiązanie u siebie.
 

Rolety – Poznań i cała Wielkopolska chce je mieć


Wykonujemy zamówienia na terenie całej Wielkopolski, a nie tylko w Poznaniu. Rolety montujemy zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w blokach czy kamienicach. Klienci nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, jaka to wygoda. Na siłę próbują znaleźć w sklepach gotowe rolety do swoich okien. Bardzo często trafiają do nas na końcu, zmęczeni nietrafionymi rozwiązaniami i roletami, które się psują, zacinają czy odpadają. Zdarza się, że są zaskoczeni tym, że mogą wybrać dokładnie odcień, a także szerokość i inne parametry swojej rolety. Poznań to miasto, w którym wykonujemy bardzo dużo nietypowych zamówień. Dobrze dobrana roleta może zwiększyć wartość mieszkania, np. wtedy, gdy odizoluje nas od sąsiadów czy brzydkiego widoku lub poprawi wizualnie proporcje w pomieszczeniu. Założenie w oknie rolety to jeden z najprostszych sposobów na to, by nadać mu przytulności. Tym różni się surowe wnętrze od domu, w którym chce się wygodnie usiąść i odpocząć.

Rolety wewnętrzne – Poznań i tereny podmiejskie 

Zajmujemy się produkcją rolet na zewnątrz, jak i dostarczamy rolety wewnętrzne. Poznań i okolice to jedne z terenów, na których działa nasza firma i niejednokrotnie montowaliśmy tam oba te rodzaje rozwiązań. Zaletą rolet wewnętrznych jest to, że można kontrolować dostęp światła do środka bez wychodzenia z domu, za pomocą jednego ruchu dłonią. Jednocześnie taka roleta jest też uzupełnieniem wystroju, a w przypadku brzydkich okien czy parapetów może pomóc ukryć te wady.


Można powiedzieć, że z czasem staliśmy się regionalnym ekspertem, jeśli chodzi o rolety wewnętrzne. Poznań i szerzej: cała Wielkopolska, to teren, na którym tyle razy rozwiązywaliśmy problemy z roletami właścicieli domów i mieszkań, że dziś ten temat nie ma dla nas żadnych tajemnic. Jesteśmy w stanie dostarczyć zarówno rolet, które będą solidnie trzymać się na swoim miejscu przez dziesięciolecia, jak i rolet do mieszkań wynajmowanych czy studenckich, które łatwo da się zdjąć w razie potrzeby. To pozwala lepiej zagospodarować swoją przestrzeń nawet wtedy, gdy lokal jest wynajmowany.
 

Rolety dzień-noc – Poznań nigdy nie śpi


Wciąż nie wszyscy klienci rozumieją, jaką wygodę dają rolety dzień-noc. Poznań jako duży ośrodek miejski stanowi dobry przykład tego, kiedy przydają się takie rolety. W tradycyjnym podejściu mieliśmy do czynienia z roletami zaciemniającymi wnętrze wtedy, gdy chcemy spać i odsłanianymi w trakcie dnia. Obecnie wygląda to nieco inaczej. Światła miasta mogą przeszkadzać również w środku nocy, a w ciągu dnia także możemy mieć ochotę odseparować się od otoczenia. Rolety dzień-noc dostosowują się do takich potrzeb i dają za każdym razem idealną ilość światła.


Jednocześnie możesz je też personalizować, wybierając konkretne materiały czy kolory rolety dzień-noc. Poznań ma dostęp do pełnej oferty – znajdziesz ją w katalogu dostępnym na stronie. Możesz też odwiedzić jednego z naszych przedstawicieli w Poznaniu, jeśli chcesz zobaczyć te rolety na własne oczy w świetle dziennym. Podobnie jak jest z kolorem farb ściennych, również rolety lepiej wybierać osobiście i odnosić zawsze do tego, jakie barwy już posiadamy w domu.
 

Żaluzje Poznań: jak wybrać firmę?

 
Trudno wymienić wszystkie dzielnice, w których montowaliśmy żaluzje. Poznań jest jednym z tych miast, w których chyba w każdej okolicy widać nasze rolety. A mimo to każde z nich wyglądają zupełnie inaczej dzięki personalizacji i produkcji rolet na wymiar. To pozwala zachować własny charakter, w przeciwieństwie do masowo produkowanych rozwiązań z marketów. Takie rolety czasami trzeba samemu przycinać, a i tak nigdy nie udaje się uzyskać naprawdę równego wymiaru. Dlatego też lepszym rozwiązaniem będą przygotowane specjalnie dla Ciebie żaluzje. Poznań jest terenem, na którym chętnie pracujemy i mamy wielu swoich dealerów. W takich salonach możesz swobodnie przejrzeć wzorniki i zobaczyć je w świetle dziennym. To ważne, bo „z internetu” dość trudno wybrać kolor.  Znajdziesz tam również doradców, którzy podpowiedzą, które żaluzje w Poznaniu sprawdzają się najlepiej. W razie czego dodatkowe wskazówki znajdziesz na naszej stronie.
 

Żaluzje fasadowe: Poznań stawia na biznes

 
Stukot odsłanianych i zamykanych żaluzji sklepowych dla wielu wyznacza rytm poranków i wieczorów. Gdy słyszymy je, idąc ulicą, to wiemy, że dzień handlowy już się kończy, lub że już niedługo będziemy mogli kupić ciepłe pieczywo i gazetę. Bardzo często właśnie w handlu wykorzystuje się żaluzje fasadowe. Poznań nie jest tu wyjątkiem – wiele kawiarni, barów i sklepów korzysta z tego rozwiązania ze względu na właściwości antywłamaniowe i wygodę sterowania. Jednak dziś nie tylko biznes może wykorzystać żaluzje fasadowe.


Poznańskie domy coraz częściej uzupełniają takie rolety, które świetnie zdobią duże, przeszklone okna na parterach i tarasach. Współczesne domy często wyposażone są w tafle szkła w oknach o szerokości i wysokości nawet kilku metrów. Bardzo trudno byłoby dopasować do nich rolety znalezione w zwykłym sklepie. Żaluzje fasadowe z poznańskiego salonu Anwis będą idealnie pasowały kolorem i wielkością do Twojego domu.
 
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22