Studio Rolety

go back to list

Naramowicka 152B
61-619 Poznań
61 656 97 03
502 658 521

biuro@studiorolety.pl

: 09:00 - 17:00
: 10:00 - 14:00


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Rolety Poznań – wszystko czego szukasz w jednym miejscu

Studio Rolety Katarzyna Osuch Poznań ul. Naramowicka 152B to autoryzowany dystrybutor marki Anwis. Znajdziesz tu najpopularniejsze i najbardziej pożądane rolety – każdego rodzaju, dostępne zarówno na wymiar, jak i z montażem. Rolety na wymiar Poznań to dogodne rozwiązanie dla posiadaczy niecodziennych wnętrz i oczywiście okien w niestandardowych wymiarach, ale także dla tych, którzy cenią sobie indywidualne podejście do klienta.

Studio Rolety Katarzyna Osuch to zarówno rolety zewnętrzne, jak i wewnętrzne. W bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Salon oferuje najmodniejsze obecnie rolety plisowane, rolety dzień noc oraz klasyczne rolety drewniane. Wszystkie wykonane przy użyciu najwyższej klasy materiałów. Także rolety plisowane Poznań to z pewnością rozwiązanie dla każdego, nawet najbardziej wymagającego wnętrza. Plisy wybierane są najczęściej do wnętrz klasycznych i nowoczesnych, a ich uniwersalność sprawia, że sprawdzają się zarówno w domach, jak i biurach.

Rolety zewnętrzne Poznań – mnogość zalet

Rolety zewnętrzne cieszą się ogromną popularnością głównie dlatego, że są wyjątkowo wielofunkcyjne. Posiadają wiele zalet, które są rożne w zależności od panującej akurat pory roku, a nawet pogody w danym dniu. Poza tym, że zapewniają doskonałą ochronę przed światłem słonecznym, wpadającym do wnętrza pomieszczeń, stanowią także osłonę przed wzrokiem sąsiadów, chroniąc prywatność domowników. Rolety zewnętrzne to również skuteczna izolacja termiczna. W zimowe dni zatrzymują ciepło w środku, a w upale chronią przed zbytnim nagrzaniem się pomieszczeń. Dodatkowo rolety zewnętrzne stanowią świetną izolację akustyczną. Po zasłonięciu chronią przed dźwiękami dobiegającymi z zewnątrz – zarówno hałasami z ulicy, jak i odgłosami burzy, czy spowodowanymi przez inne zjawiska atmosferyczne. 

Rolety zewnętrzne dostępne w ofercie Studia Rolety Katarzyna Osuch znajdującego się w Poznaniu to szeroki wybór rozwiązań i możliwości aranżacyjnych. Dzięki temu, że występują w wielu różnych kolorach, z powodzeniem można dopasować je do elewacji budynku, jak i jego stylu architektonicznego. Rolety zewnętrzne Anwis to także wysoka jakość wykonania i solidny montaż, gwarantujący trwałość i bezpieczeństwo użycia.

Rolety antywłamaniowe Poznań – bo bezpieczeństwo to podstawa

Rolety antywłamaniowe to rolety zewnętrzne o wzmocnionej konstrukcji i funkcji zabezpieczenia przed włamaniami i wandalizmem. Rolety antywłamaniowe chronią zarówno mienie, jak i bezpieczeństwo domowników, dlatego warto zastanowić się nad ich posiadaniem, czy to na etapie budowania domu, czy nawet później, gdy dom jest już gotowy. Dzięki różnym systemom mocowania rolety antywłamaniowe będą skutecznie chronić w każdym przypadku. 

Rolety antywłamaniowe mogą stanowić integralną część całego systemu alarmowego i tym samym dawać jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa. Rolety antywłamaniowe wykonane są z trwałych i solidnych podzespołów. Dodatkowo posiadają specjalne blokady przed włamaniami, które jeszcze lepiej chronią nasz dobytek. Blokady te mogą być zamontowane w listwie zewnętrznej lub skrzynce rolety. Rolety antywłamaniowe Anwis to także możliwość zdalnego sterowania przy pomocy pilota, a nawet specjalnej aplikacji. Rolety antywłamaniowe to z pewnością inwestycja w dobrą przyszłość i bezpieczeństwo związane z przebywaniem w domu. 

Rolety zaciemniające Poznań - komfort i wygoda

Rolety zaciemniające to doskonałe rozwiązanie głównie dla posiadaczy dużych okien skierowanych na południe. Dzięki nim można znacząco ograniczyć możliwość nagrzania się pomieszczenia w upalne i słoneczne dni, sprawiając, że przebywanie w nim stanie się przyjemnością. 

Rolety zaciemniające stanowią także prawdziwe wybawienie dla osób, którym przeszkadza nawet minimalna ilość światła, gdy śpią. Materiał, z jakiego są wykonane, skutecznie chroni wnętrza zarówno przed światłem słonecznym, jak i tym pochodzącym z latarni ulicznych. Tym samym rolety zaciemniające gwarantują dobry sen o każdej porze dnia i nocy. Z tego powodu doceniają je osoby pracujące w systemie zmianowym, ale i ci, którzy lubią popołudniowe drzemki.  

Zaciemniające rolety dzień noc to kolejna propozycja dla ceniących sobie nowoczesne rozwiązania. Ich zaletą jest możliwość dowolnej regulacji zaciemnienia, a  także wyjątkowy, dekoracyjny i elegancki wygląd. Rolety dzień noc w wielu domach i mieszkaniach z powodzeniem zastąpiły firanki i zasłony, stanowiąc jedyną dekorację okna. 

Rolety na wymiar Poznań, czyli osłony okienne skrojone na miarę

Rolety na wymiar stanowią najlepszą opcję dla właścicieli okien o niestandardowych wymiarach, ale i dla tych, którzy upodobali sobie indywidualne podejście w każdej dziedzinie.  Anwis oferuje rolety w praktycznie każdym kolorze, wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zachwycą każdego. W katalogu produktów znajdziemy także żaluzje tarasowe. Jako że oferta salonu jest w pełni kompleksowa, klienci często decydują się na opcję zakupu rolety z montażem. 

Rolety na wymiar Anwis dodatkowo objęte są aż 36-miesięczną gwarancją, co jest najlepszym świadectwem ich wysokiej jakości. Wybór rolet na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują produktu dopasowanego do indywidualnych potrzeb. 

Stylowe żaluzje drewniane Poznań

Wielu dekoratorów i architektów wnętrz z przekonaniem twierdzi, że żaluzje drewniane nigdy nie wyjdą z mody.  Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy naturalnych materiałów, żaluzje drewniane Anwis nadają każdemu wnętrzu niepowtarzalny klimat, a możliwość wykonania rolet na wymiar pozwala na dokładne dopasowanie ich do każdego wnętrza. 

Żaluzje drewniane dekorują, ale i stanowią skuteczną ochronę przed słońcem. Ich obsługa jest przy tym niezwykle prosta. Żaluzje drewniane Anwis dostępne są w niezwykle bogatej ofercie kolorystycznej. Sprawdzą się zarówno w niewielkich, jak i dużych wnętrzach, niezależnie od ich stylu. Wszystkie kolory żaluzji są utrzymane w palecie barw ziemi.

Dzięki możliwości personalizacji swojego zamówienia można również dokładnie i precyzyjnie określić zarówno szerokość i długość poszczególnych paneli, jak i innych istotnych parametrów. Dzięki temu żaluzje drewniane idealnie wkomponują się w każde wnętrze, czyniąc jej jeszcze bardziej przytulnym.
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22