Sunżal

go back to list

Chemiczna 12 – wjazd od ulicy Schonów
41-205 Sosnowiec
32 296 21 20
32 258 04 60

sunzal@sunzal.com.pl
http://www.sunzal.com.pl
http://bit.ly/MWO_Sunżal

: 08:00 - 16:00
: zamknięte


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Zapraszamy

Rolety Sosnowiec – kompleksowa aranżacja okien

Firma Sunżal znajdująca się w Sosnowcu ul. Chemiczna 12 to autoryzowany dystrybutor cenionego producenta rolet i żaluzji, marki Anwis. Rolety cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. W wielu domach zastąpiły dotychczas niepodzielnie panujące firanki i zasłony, a w biurach stanowią często jedyną osłonę i ozdobę okien. Rolety zyskały w ostatnim czasie tak dużą popularność dzięki swoim licznym zaletom. Są one przede wszystkim niezwykle praktyczne i z powodzeniem spełniają swoją rolę. Są przy tym łatwe w montażu, który często odbywa się w sposób bezinwazyjny. Nie można pominąć też ich wyjątkowej estetyki i wielofunkcyjności.  

Czy rolety plisowane sprawdzą się wszędzie? 

Rolety plisowane Sosnowiec to idealna opcja do wszelkiego typu okien, niezależnie od ich wymiarów. Rolety plisowane z powodzeniem można montować także w oknach dachowych i połaciowych, co dodatkowo wpływa na ich popularność. Są niezwykle efektowne, a za sprawą nowoczesnych systemów sterowania także wygodne w użyciu.  Plisy Anwis dostępne w Salonie Sunżal w Sosnowcu to ogromny wybór wzorów, kolorów i faktur. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. 

Plisy to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie zarówno estetykę, jak i funkcjonalność. W ofercie Anwis znajdziemy m.in. plisy termoizolacyjne,  dzięki którym można zdecydowanie poprawić izolację cieplną, a tym samym zaoszczędzić pieniądze na ogrzewanie. Rolety te mają strukturę plastra miodu, co sprawia, że gromadzą wewnątrz siebie powietrze, które stanowi izolację termiczną dla okna, a tym samym zapobiega uciekaniu ciepła.

Rolety antywłamaniowe Sosnowiec – przede wszystkim bezpieczeństwo 

W ostatnich latach coraz częściej możemy dostrzec w domach czy mieszkaniach rolety zewnętrzne – nie tylko w nowoczesnym budownictwie, ale także w starszych domach. Rolety zewnętrzne Sosnowiec to zapewnienie sobie wielu dodatkowych atutów, które sprawią, że budynek zyska zarówno w oczach domowników, jak i osób z zewnątrz. 
Rolety zewnętrze są bardzo estetyczne. Dzięki możliwości wyboru spośród wielu barw, mogą idealnie komponować się z całym budynkiem. Rolety zewnętrzne stanowią ochronę przed:
- mocnym słońcem, a tym samym nadmiernych nagrzewaniem się pomieszczeń, 
- ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów, 
- hałasem dobiegającym z zewnątrz, 
- wychłodzeniem się budynku w zimniejsze dni. 

Rolety antywłamaniowe są specjalnym rodzajem rolet zewnętrznych. Przede wszystkim ich konstrukcja jest na tyle mocna, że skutecznie zapobiega włamaniom. Tym sposobem rolety antywłamaniowe gwarantują mieszkańcom bezpieczeństwo i ochronę ich dobytku. Rolety antywłamaniowe, aby właściwie pełniły swoją rolę, muszą być również prawidłowa zamontowane. Firma Sunżal oferuje nie tylko same produkty, ale także rolety z montażem, dlatego klient może mieć pewność ich poprawnego działania i czuć się bezpiecznie. Dodatkowo rolety antywłamaniowe mogą być połączone z całym systemem alarmowym, a sterowanie przy pomocy aplikacji sprawi, że będzie można swobodnie nimi manewrować, podnosząc i opuszczając wedle potrzeb, nawet w czasie nieobecności w domu.  

Rolety zaciemniające Sosnowiec – rozwiązanie praktyczne i funkcjonalne

Rolety zaciemniające to bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfortowe warunki i lubią pobyć w zupełnej ciemności. Dzięki specjalnej tkaninie, z jakiej są wykonane, pomieszczenia są chronione zarówno przed zbytnim nasłonecznienie, ale również przed nadmiernym nagrzaniem. Tkanina odporna jest także na szkodliwe działanie promieni UV, dzięki czemu rolety zaciemniające są niezwykle trwałe i mogą służyć przez wiele lat. Rolety zaciemniające są praktycznym rozwiązaniem m.in. w przypadku okien dachowych, gdyż w lecie skutecznie chronią przed przegrzaniem się pomieszczeń. 

Rolety zaciemniające, jako że stanowią niezwykle skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi, często stosowane są w pomieszczeniach skierowanych na południową stronę. Doskonale sprawują się w salonach z dużymi oknami. Również zaciemniające rolety dzień noc idealnie wkomponowują się we wnętrza, takie jak sypialnie, kuchnie i pokoje dziecięce. Rolety dzień noc uwielbiane są także za sprawą swojej prezencji. Te dostępne w salonie Sunżal mogą być sterowane tradycyjnie lub elektrycznie. Każde rozwiązanie jest przy tym dopasowywane dokładnie do wymagań klienta, zarówno pod względem rozmiaru, jak i kolorystyki. 

Żaluzje drewniane Sosnowiec, czyli coś dla miłośników natury

Żaluzje drewniane w szczególności upodobali sobie miłośnicy natury i klasycznych wystrojów wnętrz. Tak samo, jak rolety drewniane, idealnie wpasowują się w duże, jak i niewielkie przestrzenie, sprawiając, że stają się one o wiele bardziej przytulne. Wszelkiego typu żaluzje drewniane, jak i żaluzje tarasowe, wykonywane są na konkretne zamówienie z najlepszej jakości drewna. Istnieje możliwość doboru odpowiedniej kolorystyki, jak i grubości i szerokości poszczególnych paneli, w taki sposób, by żaluzje całkowicie odpowiadały potrzebom klienta. 
 
Żaluzje drewniane Anwis pozwalają na dokładną regulację ilości światła słonecznego wpadającego do pomieszczeń bez konieczności ich podnoszenia. Można je montować na oknach do 3,6 m, zatem można dzięki nim stworzyć imponujące aranżacje na sporych przestrzeniach. Małe i niewymiarowe okna także nie stanowią problemu, ponieważ wszystkie rolety robione są na wymiar.

Rolety na wymiar Sosnowiec – idealna kompozycja dla każdego

Rolety na wymiar Anwis to rozwiązanie na miarę dziwniejszych czasów, gdyż pozwala dogodnie dopasowywać wszelkiego typu żaluzje i rolety do wymagań klienta oraz konkretnych wymiarów okien. Profesjonalne doradztwo na każdym etapie składania zamówienia sprawia, że efekt jest więcej niż zadowalający - rolety szczelnie wypełniają wnękę okienną, bez obaw o odstawanie, czy inne nieprawidłowości. Wszystkie rolety na wymiar posiadają precyzyjne mechanizmy pozwalające na dogodną regulację, a także możliwość sterowania elektrycznego.

Rolety na wymiar to również wyszukane kolekcje ciekawych tkanin, odpowiadające najróżniejszym potrzebom klientów. Mnogość nowoczesnych systemów i rozwiązań sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie, tym bardziej że produkty Anwis przeznaczone są dla pomieszczeń w domach, biurach itd. Rolety z montażem to kolejne udogodnienie dla klientów, którzy mogą mieć pewność dobrze wykonanej usługi od początku do końca.
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22