Bartycka 26, pawilon A-BIS, stoisko 671
00-716 Warszawa
601 977 961

borwis1@wp.pl
https://bit.ly/MWO_Borwis

: 09:00 - 18:00
: 10:00 - 14:00


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Zapraszamy

Rolety Warszawa – najlepsze osłony do okien

Firma Borwis ul. Bartycka 26 pawilon A-BIS, stoisko 671 z Warszawy to autoryzowany dystrybutor produktów marki Anwis. Wszystkie rodzaje rolet, dostępne w Salonie Borwis spełniają wymogi dotyczące najwyższej jakości i wykonane są z najlepszych podzespołów. Ponadto rolety te są niezwykle eleganckie – stanowią zarówno osłonę, jak i dekorację okna. Nic więc dziwnego, że w wielu domach zupełnie zastąpiły firanki i zasłony. Rolety stały się także podstawowym wyposażeniem biur, gabinetów lekarskich, sal konferencyjnych i wielu innych pomieszczeń.

Kompleksowa oferta  - rolety do każdego wnętrza

Firma Borwis oferuje rolety z montażem. Jest to doskonałe rozwiązanie, które z pewnością gwarantuje prawidłowe zawieszenie rolet, a tym samym ich poprawne działanie przez długi czas. W salonie znajdziemy także szeroki wybór materiałów, wzorów ( w sumie ponad 550) i kolorów oraz możliwość zakupu rolet do każdego pomieszczenia w domu i nie tylko. W ofercie znajdziemy również żaluzje tarasowe, zewnętrzne i wiele innych, a wszystkie z 36-miesięczną gwarancją. 

Rolety plisowane Warszawa – stylowo i nowocześnie

Plisy to rodzaj wyjątkowych osłon okiennych, które przepięknie dekorują okna i czynią jej ozdobą całego pomieszczenia. Poza funkcją ozdobną rolety plisowane stanowią również doskonałą ochronę wnętrz, zarówno przed nadmiernym nasłonecznieniem, jak i niechcianymi spojrzeniami. Idealnie pasują to każdego pomieszczenia, można je montować również na oknach dachowych, co jest niezwykłym udogodnieniem dla wielu właścicieli domów. W oknach uchylno-rozwieranych rolety plisowane montuje się w świetle szyby, dzięki temu osłony zachowują stabilną pozycję. 
 
Rolety plisowane Anwis posiadają nowoczesne dwukierunkowe systemy prowadzenia, dzięki czemu można je dowolnie regulować i ustawiać, odsłaniając okno zarówno od góry, jak i od dołu. A kiedy jest potrzeba, okno zastawiamy w całości i uzyskuje przyjemny półmrok. Wszystkie mechanizmy są dokładnie zamaskowane w elementach konstrukcyjnych, co sprawią, że rolety są estetyczne i pasują do wszystkich wnętrz. Można jest stosować nawet w bardzo dużych oknach, dostępne są bowiem nawet 3-metrowe egzemplarze. 
 
Kolejną zaletą, jaką posiadają rolety plisowane, jest możliwość osadzania ich w całkowicie niestandardowych oknach. Sprawdzą się zatem w oknach w kształcie trapezu, trójkąta, a nawet w okrągłych. Rolety na wymiar Warszawa pozwalają na idealne dopasowanie ich do dowolnej przestrzeni, wszystko to dzięki mnogości nowoczesnych mechanizmów stosowanych już od etapu produkcji. 

Rolety antywłamaniowe Warszawa – zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Głównym zadaniem większości rolet zewnętrznych jest ochrona przed promieniami słonecznymi. Żaluzje zewnętrzne Warszawa mają wiele innych zastosowań, śmiało można powiedzieć, że są wielofunkcyjne. Doskonale chronią pomieszczenia przed przedostawaniem się promieni słonecznych, samo to zabezpiecza je przed nadmiernym nagrzaniem się, co potrafi być bardzo uciążliwe w miesiącach letnich. W zimie z kolei stanowią barierę ochronną i zapobiegają zbytniemu wychładzaniu się wnętrz. Kolejna funkcja to izolacja akustyczna. Rolety zewnętrzne doskonale tłumią wszelkie niechciane dźwięki dobiegające w zewnątrz, chronią także przed spojrzeniami sąsiadów. Ponadto mogą pełnić także funkcję moskitiery i chronić przed owadami.

Specjalnym rodzajem rolet zewnętrznych są rolety antywłamaniowe, których głównym zadaniem jest ochrona przed wtargnięciem z zewnątrz. Rolety antywłamaniowe Anwis wykonane są z solidnych i mocnych elementów, chroniąc bezpieczeństwo domowników i ich cenny dobytek. Rolety antywłamaniowe wyposażone są w sterowanie elektryczne. Można je także połączyć z programatorem czasowym lub skonfigurować z automatyką pogodową. Roletami można sterować również z poziomu aplikacji w telefonie, łącząc je z systemem centralnego zarządzania całym budynkiem.

Rolety zaciemniające Warszawa – najlepsza ochrona przed słońcem

Rolety zaciemniające to najlepsza ochrona przed promieniowaniem słonecznym. Stanowią one niezawodne zabezpieczenie przed intensywnym światłem słonecznym, wpadającym do wnętrza w trakcie dnia. W nocy natomiast chronią przed światłami przejeżdżających samochodów czy z ulicznych latarni. Ogromną zaletą rolet zaciemniających jest także ochrona przed nadmiernym nagrzaniem się pomieszczeń w upalne dni. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie przyjemnego chłodu, a także możliwość zaoszczędzenia pieniędzy na klimatyzacji. Rolety zaciemniające bardzo dobrze sprawdzają się w sypialniach, zwłaszcza gdy ktoś lubi spać w zupełnej ciemności. 

Rolety zaciemniające dostępne są w wiele wariantach. Bardzo popularne są rolety dzień noc. Pozwalają one na bardzo precyzyjną regulację ilości światła wpadającego do mieszkania, bez konieczności podnoszenia ich i odsłaniania okna. Niemniej podnoszenie i opuszczanie rolet Anwis nie jest żadnym problemem, a to dzięki dogodnym systemom sterowania. Istnieje możliwość sterowania ręcznego, lub w przypadku wyboru systemu elektrycznego, przy pomocy smartfona.

Żaluzje drewniane Warszawa – wyjątkowe aranżacje okien

Wszystkie żaluzje drewniane zapewniają oknom niesamowity wygląd, dlatego cieszą się niezmienną popularnością od wielu lat. Rolety drewniane przez wiele osób traktowane są jako klasyka wystroju eleganckich okien, często są one wybierane właśnie do wnętrz o takim charakterze, aby jeszcze bardziej go podkreślić. 

Rolety drewniane wykonywane na wymiar pod indywidualne zamówienie z powodzeniem mogą zostać przeznaczone nawet do bardzo dużych pomieszczeń. Wykonane z naturalnych materiałów rolety nadają im urokliwy i klimatyczny charakter, co jest szczególnie cenione wśród wielbicieli natury.

Nowoczesne żaluzje drewniane odznaczają się niebywałą funkcjonalnością, podobnie jak inne produkty Anwis mogą być sterowane elektrycznie, przy pomocy aplikacji, ale i tradycyjnie. Kluczem w ich odpowiednim doborze jest idealne dopasowanie do wnętrza oraz koloru ramy okiennej. Jest to oczywiście możliwe dzięki bogatej ofercie producenta. Żaluzje drewniane dostępne są w wielu odcieniach, wszystkie natomiast utrzymane są w barwach ziemi. 
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22