MK Studio

go back to list

Al. Jerozolimskie 185, studio 35 (Home Concept)
02-222 Warszawa
22 331 59 15
602 256 780

mkstudio@o2.pl
http://www.mkstudio.waw.pl
https://bit.ly/MWO_MK_Studio

: 10:00 - 20:00
: 10:00 - 20:00, Niedz: 10:00 - 17:00)


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Rolety – Warszawa, Al. Jerozolimskie 185, studio 35 (Home Concept)

Poszukujesz rolet na wymiar? Warszawa to siedziba salonu MK Studio, w którym znajdziesz bogatą kolekcję rolet zewnętrznych i wewnętrznych od jednego z największych europejskich producentów – ANWIS. Jako autoryzowany salon tej marki o jej produktach wiemy absolutnie wszystko i wiedzę tę jesteśmy w stanie przekuć w pomocne doradztwo. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, nie zostawiając klienta samego z żadnym zadaniem, jakie stoi na drodze do wyposażenia jego okien w piękne i funkcjonalne rolety. Nasza rola kończy się dopiero w momencie, gdy zamówione rolety zawisną w Twoim domu lub biurze.
 

Rolety na wymiar Warszawa – pełen wachlarz możliwości

Masz dość odwiedzania wielu sklepów w poszukiwaniu pasujących rolet? Najlepszym rozwiązaniem jest zakup rolet na wymiar. Warszawa może liczyć w tym względzie na nasz salon, mieszczący się w centrum – na Alejach Jerozolimskich 185. Współpraca z nami przebiega w kilku etapach. Na początek nasz pracownik dokona szczegółowych pomiarów okna, które ma zostać wyposażone w rolety. Następnie zasugerujemy najlepsze modele i wesprzemy Cię w podjęciu ostatecznej decyzji. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego wnikliwie poznajemy jego oczekiwania i wysuwamy propozycje, które w pełni im odpowiadają.
 
Stawiamy na kompleksową pomoc, czego wyrazem jest oferowanie rolet z montażem. Nie musisz już osobno poszukiwać specjalisty, który zajmie się fachowym zamocowaniem produktu i ryzykować, że w trakcie montażu zostaną uszkodzone lub nie będą działały prawidłowo, jeżeli powierzysz to zadanie nieodpowiedniej osobie. Nie ma znaczenia czy zamówisz u nas rolety zewnętrzne czy wewnętrzne rolety zaciemniające – Warszawa i okolice to obszar obsługiwany przez naszych wyspecjalizowanych pracowników, którzy z przyjemnością udadzą się na miejsce i zadbają o fachowy montaż Twoich osłon okiennych.
 

Rolety plisowane Warszawa – uniwersalne rozwiązanie

Plisy to osłony okienne, które zdają się nie tracić na swojej popularności od wielu lat. Wszystko przez ich uniwersalność, która przejawia się tym, że świetnie komponują się praktycznie z każdym rodzajem wystroju. Co więcej, pomieszczenie, w którym się znajdują, automatycznie nabiera cech przytulności, ale i elegancji. W Warszawie rolety plisowane można kupić od ręki, ale często ich jakość pozostawia wiele do życzenia. W naszym salonie nabędziesz plisy wykonane z solidnych tkanin, które zapewniają im trwałość przez długie lata intensywnego użytkowania.
 
Niezależnie od tego, czy Twoje okno ma kształt prostokąta, trójkąta czy półkola, w MK STUDIO zamówisz dla niego odpowiednie rolety zaciemniające. Warszawa jest miastem, w którym klienci cenią sobie wygodne rozwiązania, dlatego z kategorii plis chętnie wybieranym modelem są rolety dzień-noc. To rolety złożone z dwóch tkanin w jednym systemie (najczęściej transparentnej i zaciemniającej), dzięki czemu ich regulacja jest szybka i konieczna jedynie rano i wieczorem.
 

Rolety zaciemniające Warszawa – dla tych, którzy cenią wybór

W MK STUDIO Warszawa rolety zaciemniające marki ANWIS to rozbudowana kategoria produktowa. Wśród modeli materiałowych, oprócz plis, znajdą się między innymi rolety pionowe, często spotykane w obiektach użyteczności publicznej czy w biurowcach. Z kolei osobom, które z osłon okiennych pragną uczynić prawdziwą dekorację, polecane są rolety rzymskie. Charakterystyczne jest dla nich to, że po podciągnięciu układają się w eleganckie fałdy, natomiast po opuszczeniu są gładkie.
 
Lubisz mieć duży wybór? W naszym salonie w Warszawie rolety zaciemniające to kilkaset modeli, różniących się kolorami, wzorami i materiałem wykonania. Z powodzeniem znajdziesz wśród nich rolety odpowiednie dla klasycznych wnętrz, jak i dla wnętrz urządzonych w bardziej wyszukanym stylu. Jeżeli dodamy do tego różne mechanizmy sterowania, wybór robi się jeszcze większy. Ale bez obaw – nasi pracownicy są po to, by pomóc Ci w podjęciu trafnej decyzji.
 

Rolety antywłamaniowe Warszawa – elastyczne podejście

Rolety antywłamaniowe to produkty dedykowane głównie właścicielom lokali usługowych i innych obiektów cechujących się wielkogabarytowymi przeszkleniami. Stanowią skuteczne zabezpieczenie przed aktami wandalizmu czy próbami obrabowania lokalu. Rolety antywłamaniowe to nie to samo, co zwykłe rolety zewnętrzne. Są trudne do wyłamania, a do tego mogą być zintegrowane z systemem alarmowym, co skutkuje tym, że każda próba zniszczenia rolet kończy się błyskawicznym powiadomieniem o tym fakcie właściciela lokalu i interwencją służb.
 
Jak na nowoczesne rolety zewnętrzne przystało, oferowane przez nas modele antywłamaniowe mogą być częścią systemu inteligentnego zarządzania obiektem. Mowa o możliwości obsługiwania rolet poprzez aplikację instalowaną na dowolnym urządzeniu mobilnym. Dzięki temu nawet jeśli opuszczenie rolet umknie Ci podczas wychodzenia z obiektu, możesz zrobić to w dowolnej chwili, będąc z dala od niego.
 

Żaluzje drewniane Warszawa – znajdź swój styl!

Nawet w najbardziej nowoczesnych aranżacjach wnętrz znajdzie się miejsce na odrobinę szlachetnego piękna i natury. Żaluzje drewniane, bo o nich mowa, to modele, które pod względem trwałości niczym nie ustępują osłonom materiałowym czy tym wykonanym z aluminium. Znaczna różnica tkwi natomiast w ich odbiorze. Drewno wprowadza do każdego wnętrza nutę ciepła i przytulności. Z tego względu rolety drewniane mogą być świetnym sposobem na przełamanie surowości, jaka panuje w pomieszczeniach urządzonych na styl skandynawski.
 
Żaluzje drewniane sterowane ręcznie, a może elektrycznie? Z produktami ANWIS wszystko jest możliwe! Spraw, by codzienne regulacja osłon stała się przyjemnością, a nie kłopotliwą koniecznością. W przypadku wyboru osłon sterowanych za pomocą sznurka lub łańcuszka koralikowego, nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo. To produkty posiadające specjalne zabezpieczenia Child Safety, a zatem mogą być montowane w pomieszczeniach, w których będą przebywały dzieci.
 
Rolety plisowane, drewniane, a może żaluzje zewnętrzne? Warszawa, Al. Jerozolimskie 185 to adres, pod którym znajdziesz najlepsze osłony dla swoich okien. Zajrzyj do nas!
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22