MK Studio

powrót do listy

Al. Jerozolimskie 185, studio 35 (Home Concept)
02-222 Warszawa
22 331 59 15
602 256 780

mkstudio@o2.pl
http://www.mkstudio.waw.pl
https://bit.ly/MWO_MK_Studio

Godziny otwarcia Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Godziny otwarcia Sob: 10:00 - 20:00, Niedz: 10:00 - 17:00)


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Super Sprzedawca

Autoryzowany dealer

Posiada ekspozycje

Bierze udział w szkoleniach

Modnie w oknie

Rolety – Warszawa, Al. Jerozolimskie 185, studio 35 (Home Concept)

Poszukujesz rolet na wymiar? Warszawa to siedziba salonu MK Studio, w którym znajdziesz bogatą kolekcję rolet zewnętrznych i wewnętrznych od jednego z największych europejskich producentów – ANWIS. Jako autoryzowany salon tej marki o jej produktach wiemy absolutnie wszystko i wiedzę tę jesteśmy w stanie przekuć w pomocne doradztwo. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, nie zostawiając klienta samego z żadnym zadaniem, jakie stoi na drodze do wyposażenia jego okien w piękne i funkcjonalne rolety. Nasza rola kończy się dopiero w momencie, gdy zamówione rolety zawisną w Twoim domu lub biurze.
 

Rolety na wymiar Warszawa – pełen wachlarz możliwości

Masz dość odwiedzania wielu sklepów w poszukiwaniu pasujących rolet? Najlepszym rozwiązaniem jest zakup rolet na wymiar. Warszawa może liczyć w tym względzie na nasz salon, mieszczący się w centrum – na Alejach Jerozolimskich 185. Współpraca z nami przebiega w kilku etapach. Na początek nasz pracownik dokona szczegółowych pomiarów okna, które ma zostać wyposażone w rolety. Następnie zasugerujemy najlepsze modele i wesprzemy Cię w podjęciu ostatecznej decyzji. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego wnikliwie poznajemy jego oczekiwania i wysuwamy propozycje, które w pełni im odpowiadają.
 
Stawiamy na kompleksową pomoc, czego wyrazem jest oferowanie rolet z montażem. Nie musisz już osobno poszukiwać specjalisty, który zajmie się fachowym zamocowaniem produktu i ryzykować, że w trakcie montażu zostaną uszkodzone lub nie będą działały prawidłowo, jeżeli powierzysz to zadanie nieodpowiedniej osobie. Nie ma znaczenia czy zamówisz u nas rolety zewnętrzne czy wewnętrzne rolety zaciemniające – Warszawa i okolice to obszar obsługiwany przez naszych wyspecjalizowanych pracowników, którzy z przyjemnością udadzą się na miejsce i zadbają o fachowy montaż Twoich osłon okiennych.
 

Rolety plisowane Warszawa – uniwersalne rozwiązanie

Plisy to osłony okienne, które zdają się nie tracić na swojej popularności od wielu lat. Wszystko przez ich uniwersalność, która przejawia się tym, że świetnie komponują się praktycznie z każdym rodzajem wystroju. Co więcej, pomieszczenie, w którym się znajdują, automatycznie nabiera cech przytulności, ale i elegancji. W Warszawie rolety plisowane można kupić od ręki, ale często ich jakość pozostawia wiele do życzenia. W naszym salonie nabędziesz plisy wykonane z solidnych tkanin, które zapewniają im trwałość przez długie lata intensywnego użytkowania.
 
Niezależnie od tego, czy Twoje okno ma kształt prostokąta, trójkąta czy półkola, w MK STUDIO zamówisz dla niego odpowiednie rolety zaciemniające. Warszawa jest miastem, w którym klienci cenią sobie wygodne rozwiązania, dlatego z kategorii plis chętnie wybieranym modelem są rolety dzień-noc. To rolety złożone z dwóch tkanin w jednym systemie (najczęściej transparentnej i zaciemniającej), dzięki czemu ich regulacja jest szybka i konieczna jedynie rano i wieczorem.
 

Rolety zaciemniające Warszawa – dla tych, którzy cenią wybór

W MK STUDIO Warszawa rolety zaciemniające marki ANWIS to rozbudowana kategoria produktowa. Wśród modeli materiałowych, oprócz plis, znajdą się między innymi rolety pionowe, często spotykane w obiektach użyteczności publicznej czy w biurowcach. Z kolei osobom, które z osłon okiennych pragną uczynić prawdziwą dekorację, polecane są rolety rzymskie. Charakterystyczne jest dla nich to, że po podciągnięciu układają się w eleganckie fałdy, natomiast po opuszczeniu są gładkie.
 
Lubisz mieć duży wybór? W naszym salonie w Warszawie rolety zaciemniające to kilkaset modeli, różniących się kolorami, wzorami i materiałem wykonania. Z powodzeniem znajdziesz wśród nich rolety odpowiednie dla klasycznych wnętrz, jak i dla wnętrz urządzonych w bardziej wyszukanym stylu. Jeżeli dodamy do tego różne mechanizmy sterowania, wybór robi się jeszcze większy. Ale bez obaw – nasi pracownicy są po to, by pomóc Ci w podjęciu trafnej decyzji.
 

Rolety antywłamaniowe Warszawa – elastyczne podejście

Rolety antywłamaniowe to produkty dedykowane głównie właścicielom lokali usługowych i innych obiektów cechujących się wielkogabarytowymi przeszkleniami. Stanowią skuteczne zabezpieczenie przed aktami wandalizmu czy próbami obrabowania lokalu. Rolety antywłamaniowe to nie to samo, co zwykłe rolety zewnętrzne. Są trudne do wyłamania, a do tego mogą być zintegrowane z systemem alarmowym, co skutkuje tym, że każda próba zniszczenia rolet kończy się błyskawicznym powiadomieniem o tym fakcie właściciela lokalu i interwencją służb.
 
Jak na nowoczesne rolety zewnętrzne przystało, oferowane przez nas modele antywłamaniowe mogą być częścią systemu inteligentnego zarządzania obiektem. Mowa o możliwości obsługiwania rolet poprzez aplikację instalowaną na dowolnym urządzeniu mobilnym. Dzięki temu nawet jeśli opuszczenie rolet umknie Ci podczas wychodzenia z obiektu, możesz zrobić to w dowolnej chwili, będąc z dala od niego.
 

Żaluzje drewniane Warszawa – znajdź swój styl!

Nawet w najbardziej nowoczesnych aranżacjach wnętrz znajdzie się miejsce na odrobinę szlachetnego piękna i natury. Żaluzje drewniane, bo o nich mowa, to modele, które pod względem trwałości niczym nie ustępują osłonom materiałowym czy tym wykonanym z aluminium. Znaczna różnica tkwi natomiast w ich odbiorze. Drewno wprowadza do każdego wnętrza nutę ciepła i przytulności. Z tego względu rolety drewniane mogą być świetnym sposobem na przełamanie surowości, jaka panuje w pomieszczeniach urządzonych na styl skandynawski.
 
Żaluzje drewniane sterowane ręcznie, a może elektrycznie? Z produktami ANWIS wszystko jest możliwe! Spraw, by codzienne regulacja osłon stała się przyjemnością, a nie kłopotliwą koniecznością. W przypadku wyboru osłon sterowanych za pomocą sznurka lub łańcuszka koralikowego, nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo. To produkty posiadające specjalne zabezpieczenia Child Safety, a zatem mogą być montowane w pomieszczeniach, w których będą przebywały dzieci.
 
Rolety plisowane, drewniane, a może żaluzje zewnętrzne? Warszawa, Al. Jerozolimskie 185 to adres, pod którym znajdziesz najlepsze osłony dla swoich okien. Zajrzyj do nas!
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22