Czym charakteryzują się nowoczesne żaluzje drewniane?


Drewno i kamień prezentują się idealnie w każdym wydaniu. Kamień w towarzystwie drewna nabiera dodatkowego naturalnego blasku, a drewno zyskuje atrakcyjną i kontrastującą oprawę. Nowoczesne żaluzje drewniane charakteryzuje przede wszystkim ich ponadczasowy design, dzięki któremu idealnie prezentują się w eleganckich i minimalistycznych przestrzeniach, jak również tych industrialnych i utrzymanych w rustykalnym stylu.
 


Nowoczesne żaluzje drewniane ANWIS wykonane są z azjatyckich gatunków drewna. Charakteryzują się odpornością na działanie promieni słonecznych. W zależności od kolekcji lamele mogą być gładkie lub posiadać widoczną fakturę, które dodają niepowtarzalnego wdzięku. To właśnie w tym tkwi ich urok i ponadczasowa wartość.
 

Żaluzje drewniane wewnętrzne – idealny pomysł na połączenie drewna z kamieniem


Inspiracja naturą od dawna rządzi współczesnym designem. Nic dziwnego. Przebywanie w pomieszczeniach, w których dominuje drewno, kamień i naturalna roślinności uspokaja, odpręża i pozytywnie wpływa na nastrój domowników. Materiały te, mimo tego, że stosowane są od wieków, stały się symbolem nowoczesności i pojawiają się wszędzie tam, gdzie przede wszystkim stawia się na jakość i dobry gust.

Nowoczesne żaluzje drewniane wewnętrzne bez wątpienia przyczynią się do stworzenia przytulnej atmosfery. Połączenie drewna i kamienia szczególnie efektownie prezentuje się w łazienkach. Zimny kamień i ciepłe drewno pomogą wyczarować atmosferę prawdziwego SPA.
 


Współczesny design wyjątkowo ceni naturalne materiały. Ich połączenie idealnie wpisuje się w filozofię biophilic design, czyli projektowania wzorowanego pięknem nietkniętej ludzką ręką przyrody i wprowadzania elementów natury do wnętrz. Drewno i kamień mają tą zaletę, że pięknie się starzeją, zyskując z czasem dodatkowej szlachetności. Dzięki temu pozwalają podtrzymywać efekt ładu i harmonii pomimo upływu lat.

Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22