Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne dopasowane do każdej przestrzeni

Rolety SCREEN Anwis sprawdzą się m. in. na każdego rodzaju oknach oraz dużych przeszkleniach. W przypadku ukończonych obiektów mogą być montowana we wnęce lub na elewacji. Często stosowane są także w architekturze ogrodowej, jako przesłona pergol lub altan. W takim przypadku ciekawym rozwiązaniem jest możliwość odwrotnego montażu skrzynki. Pozwala to na umieszczenie prowadnic oraz tkaniny bliżej zewnętrznej części konstrukcji, a tym samym na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne SCREEN w systemie podtynkowym, sprawdzą się z kolei w nowo projektowanych przestrzeniach. Wówczas widocznym elementem osłon pozostaje tkanina, którą można dopasować do indywidualnych potrzeb.

Rolety typu SCREEN chronią przed słońcem, wiatrem, zanieczyszczeniami i owadami.

Zawsze idealny poziom widoczności i nasłonecznienia

Wybierając rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne SCREEN Anwis możesz decydować o stopniu przezierności tkaniny (OF: 0%, 1%, 3%, 4%). Wraz ze wzrostem współczynnika otwarcia (OF), zwiększa się stopień przenikania światła. Roleta o wartości OF 0%, zapewni więc pełną prywatność oraz całkowite zaciemnienie. To doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w przestrzeniach domowych, w których chcesz zapewnić sobie więcej intymności, ale także w pomieszczeniach, takich jak sale konferencyjne. Tkaniny o większym stopniu przezierności często stosowane są na pergolach czy tarasach. Eliminują refleksy świetlne i zapewniają kameralny charakter osłanianej przestrzeni, przy jednoczesnej widoczności krajobrazów rozpościerających się na zewnątrz.

Rolety typu SCREEN pasują do architektury domu i ogrodu.

Szerokie możliwości zastosowania

Screeny gwarantują trwałość konstrukcji oraz tkanin podczas obsługi w trudnych warunkach pogodowych. Są odporne na wilgoć, wysoką temperaturę i promieniowanie UV. Ich głównym zadaniem jest ochrona pomieszczeń przed intensywnym słońcem oraz nadmiernym nagrzewaniem. Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne SCREEN Anwis w systemie ZIP, gdzie tkanina zintegrowana jest z prowadnicami bocznymi, zabezpieczają osłanianą przestrzeń przed silnym wiatrem. Ustawione w pozycji zamkniętej stanowią również doskonałą barierę przed insektami oraz zanieczyszczeniami. W ten sposób zapewniają komfortowe warunki w mieszkaniu lub biurze, a w przypadku konstrukcji ogrodowych – niczym niezakłócony wypoczynek na świeżym powietrzu.

Rolety SCREEN ZIP zapewniają odpowiednia napięcie tkaniny nawet przy silnym wietrze.

Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne idealne do domu i biura

Jeśli szukasz rolet do domu lub biura warto rozważyć rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne typu SCREEN Anwis. Przy ich pomocy z łatwością przesłonisz każdą dużą powierzchnię: do 6 m szerokości lub 18 m2. Nowoczesne wzornictwo i kolorystyka, pozwolą Ci stworzyć ciekawą i przyjazną przestrzeń. Wybierając spośród 47 tkanin screenowych oraz 15 modnych kolorów osprzętu - od bieli i szarości, po antracyt, grafit czy czerń - zaaranżujesz ją tak, by pasowała do architektury każdego budynku oraz ogrodu.
 
Dla poprawy komfortu użytkowania rolety SCREEN Anwis wyposażone są w sterowanie elektryczne. Wystarczy pilot lub aplikacja na urządzeniach mobilnych, by w szybki sposób ustawić osłonę w pozycji, która zapewni Ci optymalne warunki do pracy lub odpoczynku. Screeny mogą również podnosić się i opuszczać bez Twojej ingerencji. Wystarczy podłączyć je do automatyki pogodowej lub programatora czasowego.

Rolety SCREEN odznaczają się trwałością oraz szeroką możliwością zastosowań. Wyposażone w najnowsze sposoby sterowania staną na straży optymalnych warunków, zawsze gdy tego potrzebujesz.


Jeśli masz pytania dotyczące rolet zewnętrznych SCREEN, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź najbliższy punkt sprzedaży.
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22