Ile razy staraliście się dopasować rolety tak, aby pasowały do gabarytów lub kształtów okna? Rozwiązaniem dla wszystkich waszych oczekiwań może okazać się SQUID – transparentna tkanina do zadań specjalnych.

Więcej niż roleta

Biorąc pod uwagę szeroki wybór produktów oferowanych na rynku rolet, warto nieco bliżej przyjrzeć się rozwiązaniom niestandardowym, wnoszącym do osłanianych pomieszczeń powiew świeżości, połączony z nutą dobrego smaku i funkcjonalności. Taki właśnie jest SQUID. Jako tkanina samoprzylepna, przyklejana bezpośrednio do szyby, zapewnia łatwy i bezinwazyjny sposób montażu. Nie zawija się, nie roluje i nie pozostawia śladów po mocowaniu na szklanej powierzchni. Dlaczego jest wyjątkowa? Nie tylko pozwala nam na wielokrotne odklejanie i przyczepianie tkaniny, bez utraty swoich właściwości montażowych. Jest także odporna na działanie wilgoci oraz wysokich temperatur. Skutecznie chroni nasze pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Wykazuje również właściwości antybakteryjne. Dzięki swoim praktycznym cechom może być używana zarówno w mieszkaniach, domach, ogrodach, jak i biurach oraz innych miejscach użytku publicznego.

Roletki materiałowe Squid można wielokrotnie naklejać i odklejać.

Prosta forma w wielkim stylu

SQUID jako transparentna tkanina osłania nas z zewnątrz jednak nie zasłania w zupełności widoku znajdującego się po drugiej stronie szyby. Tym samym zapewnia nam odpowiednie nasłonecznienie a co za tym idzie komfortowe warunki zarówno do pracy jak i odpoczynku. Tkanina po przymocowaniu, swoim wyglądem przypomina lekko oszronioną lub przydymioną szybę. Co ważne, nie dominuje pomieszczenia, lecz stanowi jego subtelne wykończenie. Dzięki temu doskonale wkomponuje się do różnorodnych wnętrz, niezależnie od ich wystroju. Ile pojawi się pomysłów tyle samo znajdziemy dla niej zastosowań. Jak to możliwe? SQUID jako produkt o wszechstronnym zastosowaniu poza swoimi wyjątkowymi właściwościami nie ogranicza nas w doborze wielkości oraz kształtu tkaniny. Możemy nią osłonić całe okno lub jego wybraną część. To od nas zależy w jaki sposób zabezpieczymy nasze pomieszczenia przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz.

Rolety materiałowe naklejane w szybę mogą posiadać dowolny kształt i wielkość.

Gdzie sprawdzi się najlepiej?

Tkanina oferowana przez firmę ANWIS z pewnością spełni swoją rolę wszędzie tam, gdzie jej potrzebujemy. W ogrodowej altanie, pozwalając nam napawać się pięknym krajobrazem podczas chwili relaksu przy herbacie lub kawie. W restauracji, gdzie zamawiając stolik przy oknie, nie chcemy czuć na sobie spojrzeń przypadkowych przechodniów. W mieszkaniu usytuowanym w bloku, sąsiadującym z oknami innych mieszkań, a także w biurze, gdzie większość pomieszczeń oddzielona jest od siebie licznymi przeszkleniami. To tylko niektóre przykładowe zastosowania tej niepowtarzalnej tkaniny. Tak naprawdę wszystko zależy od nas i od naszej wyobraźni. Dlatego w tym przypadku możemy śmiało stwierdzić: ile pomysłów, tyle możliwości.

Roletki materiałowe przyklejane na szybę doskonale sprawdzą się na dużych oknach.

SQUID został finalistą konkursu Dobry Wzór 2017 w kategorii Nowe Materiały Produkcyjne.

Squid finalistą konkursu dobry wzór.

Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie