Regulacja temperatury i wsparcie pracy klimatyzatora

Rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN najlepiej znane są ze swojej głównej funkcji: ochrony pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu odpowiedniego rodzaju tkanin screenowych o stopniu przenikania światła dopasowanym do indywidualnych potrzeb.

Na dużych przeszklonych powierzchniach Screeny od Anwis będą wspierać dodatkowo pracę klimatyzatorów, co ograniczy koszty eksploatacji budynku, a także wpłynie pozytywnie na samopoczucie przebywających w nim osób. Budowa rolety pozwala na wykonanie jej w rozmiarze nawet do 18m2.

Czyste powietrze i komfort wewnątrz budynku

Rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN wyposażone są w tkaniny screenowe, wykonane z włókna szklanego lub poliestrowego, pokrytego PCV. Taka budowa zabezpiecza przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych, w tym promieniowaniem UV. Opuszczona roleta pełni równocześnie funkcję moskitiery zabezpieczając przed dostawaniem się natrętnych owadów do środka pomieszczenia oraz chroni przed pyłkami i kurzem. Funkcja ta sprawdzi się szczególnie u alergików oraz wśród użytkowników budynków umieszczonych w centrach miast i przy ruchliwych drogach, gdzie występuje wyższy poziom zanieczyszczeń.

Rolety screenowe mogą być wykonane z tkanin transparentnych, które nie ograniczają widoków za oknem.

Rolety materiałowe zewnętrzne i rozwiązania Smart Home

Dzięki możliwości podłączenia do systemu centralnego zarządzania budynkiem, screeny od Anwis mogą być sterowane zdalnie, z każdego miejsca, za pośrednictwem aplikacji na urządzeniach mobilnych w systemie Android lub iOS, z dostępem do internetu. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość podłączenia rolet do automatyki pogodowej lub programatora czasowego. Umożliwi to samodzielne reagowanie osłon na zmieniające się warunki pogodowe i zabezpieczanie przed niekorzystnymi warunkami otoczenia bez dodatkowej ingerencji użytkowników. Takie rozwiązanie zapewnia nie tylko wygodę i komfort przebywania w pomieszczeniu, ale także oszczędność czasu.

Jak rolety materiałowe zewnętrzne podkreślają styl budynku?

Warto dodać, że rolety materiałowe zewnętrzne SCREEN stanowią nie tylko funkcjonalny element budynku, ale także stylowe dopełnienie jego estetyki. Wybór spośród 47 wzorów zgodnych z trendami rynkowymi dostępnych w kolekcji tkanin screenowych oraz 15 standardowych kolorów systemu dla obudowy, umożliwia dopasowanie rolet do każdego stylu architektonicznego: od nowoczesnych, przez klasyczne, po eklektyczne.

Rolety SCREEN od Anwis gwarantują niższe koszty eksploatacji, oszczędność czasu, wpływają pozytywnie na zdrowie i samopoczucie, a także stanowią stylowy element budynku. Ich kompleksowe działanie oferuje szereg udogodnień wykraczających poza główne, najlepiej znane funkcjonalności.
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22