Bogata kolorystyka oferowanych rozwiązań, wysoka jakość ich wykonania oraz dopasowanie do okna o niemal każdym wymiarze sprawiają, że zarówno wnętrza domów, jak i pomieszczenia biurowe zyskują jedyny w swoim rodzaju klimat.

Nie można także pominąć funkcji jakie pełnią, czyli ochrony pomieszczeń przed nagrzewaniem się, zapewnienie cyrkulacji powietrza czy też zaciemnienie wnętrz. Jednak tym, co je wyróżnia na tle osłon o podobnym przeznaczeniu, jest to, że każdemu wnętrzu nadadzą rys oryginalności i niepowtarzalności. Mogą stanowić subtelną dekorację wnętrz nowoczesnych, ale także podkreślać elegancję pomieszczeń w stylu klasycznym. Szerokie spectrum rozwiązań harmonijnie wpasowujących się w obecnie obowiązujące trendy znajdziemy np. w ofercie firmy ANWIS. Dostępna kolorystyka: od bieli, poprzez subtelne szarości, po głębokie brązy oraz zdecydowaną czerń, sprawia, że każdy znajdzie produkt odpowiadający przyjętej estetyce.

Żaluzje drewniane ocieplają każde pomieszczenie.

Elegancki detal we wnętrzu

Żaluzje drewniane to rozwiązanie idealnie wpisujące się w styl skandynawski, charakteryzujący się sięganiem po materiały wykończeniowe i dekoracyjne wykonane z naturalnych surowców. W roli stylowych osłon okiennych spełnią się żaluzje z kolekcji Unique oraz Modern. Utrzymane w różnych odcieniach bieli czy szarości będą stanowić dopełnienie jasnych, urządzonych prosto lecz ze smakiem wnętrz. Kolekcja Unique oraz Modern zadowoli również zwolenników minimalizmu. Funkcjonalność oferowanych rozwiązań, stonowana kolorystyka i szlachetne materiały z jakich zostały wykonane żaluzje będzie odpowiadać wyznawcom maksymalnej prostoty. Mocnym, zdecydowanym akcentem we wnętrzu będą żaluzje w kolorze czarnym.

Rolety drewniane doskonale pasują na duże okna w salonie.

Chcąc przełamać chłód minimalizmu warto rozważyć montaż żaluzji w kolorze drewna. Kolekcja żaluzji Natural, w skład której wchodzą produkty wyróżniające się zachowaniem naturalnego koloru i wzoru drewna, dedykowana jest do wnętrz klasycznych. Doskonale podkreśli elegancję i styl m.in. reprezentacyjnych pomieszczeń biurowych. Żaluzje drewniane to także idealne rozwiązanie dla zwolenników stylu rustykalnego. Szlachetność drewna z jakiego zostały wykonane oraz brak zbędnych zdobień sprawi, że będą się harmonijnie komponowały z elementami wyposażenia budując atmosferę ciepła i przytulności.

Jakość wykonania

Do wytwarzania lamel żaluzji drewnianych wykorzystuje się egzotyczne drewno basswood oraz abachi. Lamele lakierowane są z zachowaniem ich naturalnej struktury lub pokrywane są całkowicie wybranym kolorem. Szerokość pojedynczej lameli wynosząca, w zależności od modelu, 25 mm, 50 mm oraz 70 mm (nowość w ofercie ANWIS – żaluzja drewniana 70 mm) sprawia, że każdy dobierze odpowiednie rozwiązanie w zależności od pożądanego efektu. Problemem nie będzie przysłonięcie zarówno małych okien, wnęk, witryn, jak i dużych, przeszklonych powierzchni. Dostępne są również rozwiązania do okien o nietypowych kształtach.

Rolety drewniane w stylu retro pasują do domu w stylu klasycznym.

Za poprawne funkcjonowanie żaluzji odpowiadają systemy sterowania. Najczęściej ten rodzaj osłon sterowany jest ręcznie za pomocą sznurka lub łańcuszka. W żaluzjach drewnianych o dużych gabarytach coraz częściej stosuje się sterowanie elektryczne. Wysoka jakość proponowanych rozwiązań przejawia się także dbałością o detale. Maskownica rynny górnej oraz rynna dolna żaluzji wykonane z drewna, drewniane i metalowe wzory obciążników sznurka sterującego żaluzją, a także dobrane kolorystycznie drabinki tekstylne stanowią idealne wykończenie produktu.
 

Produkty marki ANWIS są zgodne z normami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci (Child Safety).


​Więcej pomysłów na praktyczne i stylowe przesłonięcie okien znajdziesz na naszym firmowym kanale Youtube
 
Polecane wpisy
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie