​​

Radosław Kuźma​

Prezes Zarządu

Absolwent Ekonomii oraz Pedagogiki na ZUT w Szczecinie, Logistyki na WSL w Poznaniu oraz słuchaczem Akademii Psychologii Przywództwa u Jacka Santorskiego.

Z firmą ANWIS związany jest od ponad 17 lat. Karierę rozpoczął w 2003 r. na stanowisku Kierownika ds. Logistyki i Sprzedaży. W latach 2009 - 2013 pełnił funkcję Dyrektora Marketingu i Sprzedaży. W okresie od października 2013 do sierpnia 2014 r. był Dyrektorem Zarządzającym w firmie ANWIS. W kolejnych latach zarządzał produkcją, a od 2016 r. pionem marketingu i sprzedaży.

Wieloletnie doświadczenie i doskonałą znajomość branży przesłon okiennych, wykorzystuje z sukcesami na co dzień we współtworzeniu wizji i strategii firmy ANWIS.


Bartosz Tafliński

Dyrektor Finansowy

Dyrektor Finansowy, związany z firmą od czerwca 2015 roku. Absolwent studiów z zakresu finansów na UMK w Toruniu, studiów Executive MBA na Brennan School of Business w Chicago, oraz CIMA.

Posiada ponad 12-letnie międzynarodowe doświadczenie w podnoszeniu efektywności i wartości firmy, zdobyte w firmach z różnych branż oraz o zróżnicowanej skali działania.

 

Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie