Komponując się idealnie z dużymi przeszkleniami nowoczesnych budynków, stanowią jednocześnie efektowne zwieńczenie fasady.

Zewnętrzne rolety tkaninowe SCREEN spełnią oczekiwania wszystkich osób, które poszukują rozwiązań funkcjonalnych, trwałych, a przy tym wyróżniających się wzornictwem i estetyką wykonania. Zamontowane na przeszklonych elementach budynku stanowią skuteczną ochronę przed negatywnym wpływem promieni słonecznych, zapewniając tym samym utrzymanie komfortowej temperatury wewnątrz budynku. Zapobiegając nagrzewaniu się pomieszczeń, wspomagają jednocześnie działanie systemu klimatyzacji.

Screen rolety to ochrona tarasu przed słońcem, wiatrem, zanieczyszczeniami oraz wzrokiem przechodniów.

Bogata gama wzorów i barw dostępnych tkanin sprawia, że rolety screenowe można wizualnie dopasować do stylu w jakim utrzymany jest dom oraz koloru fasady. Dzięki zawartości w tkaninie włókien szklanych oraz PVC, otrzymujemy produkt, który jest nie tylko odporny na negatywne działanie warunków atmosferycznych, ale także łatwy w czyszczeniu, a rolety można zwijać nawet wówczas, gdy są mokre. Zaletą osłon screenowych jest również to, że ograniczając przenikanie do wnętrza intensywnego światła zapewniają jednocześnie dobrą widoczność

Rolety typu screen dzięki sterowaniu elektrycznego są łatwe w obsłudze.

Stabilność i trwałość

Rolety screenowe doskonale wpisują się w styl nowoczesnych budynków, w których przeważają duże przeszklenia. Ich właściwości sprawiają, że mogą być zastosowane także jako moskitiery chroniące przed owadami. Ciekawie prezentują się jako zabudowy altan ogrodowych oraz balkonów. Stabilność oraz zabezpieczenie przed silnymi podmuchami wiatru rolety zawdzięczają systemowi prowadnic bocznych zintegrowanych z tkaniną. System ZIP odpowiada za odpowiednie napięcie tkaniny i za jej trwałość podczas użytkowania. Rura, na którą nawija się tkaninę, umieszczona jest w skrzynce górnej. Dostępne kształty skrzynek – owalne, kwadratowe lub ścięte – umożliwiają wybór najbardziej dopasowanego do gustu użytkownika rozwiązania. Zarówno skrzynki, jak i prowadnice dostępne są w pięciu kolorach: biały,biel kremowa, antracyt, antracyt strukturalny, srebrny.

Screen rolety mogą być produkowane w dużych rozmiarach.

Montaż i sterowanie

Tkaninowe rolety typu SCREEN mogą być montowane do ramy okna, konstrukcji fasady, bezpośrednio do ściany. Sterowanie za pomocą pilota lub przełącznika sprawia, że są one łatwe w obsłudze nawet wówczas, gdy stanowią osłonę wielkogabarytowych przeszkleń. Możliwość łączenia rolet w zespoły oraz zintegrowanie z systemem zarządzania budynkiem docenią z kolei zwolennicy inteligentnych rozwiązań.

Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22