ANWIS TALKS - siostry ADiHD

​​
ANWIS TALKS - miejsce, gdzie prezentujemy wyjątkowe wnętrza znanych osób, w których dopełnienie stanowią rolety i żaluzje marki ANWIS. Zobacz, jak bohaterowie naszych odcinków połączyli osłony okienne z różnymi stylami, tworząc niepowtarzalną atmosferę pomieszczeń. Czym kierowali się przy wyborze? Jakie były ich oczekiwania? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w cyklu ANWIS TALKS.
 

​Z wizytą u sióstr ADiHD

Ilona i Milena Krawczyńskie, czyli siostry ADiHD. To z nimi mieliśmy okazję współpracować w ostatnim czasie! Projekt zakładał zaaranżowanie okien w ich biurze, ale nie tylko... Nasze osłony okienne stały się też ważnym elementem dekoracyjnym w mieszkaniu Ilony. Zanim jednak pokażemy Wam efekt naszej współpracy, napiszemy kilka słów o samych bohaterkach. 

Ilona i Milena to dziewczyny pełne energii i nie bojące się wyzwań. Od lat związane ze sportem, modelingiem, telewizją i internetem. W 2022 r. Zostały influenc erkami roku w konkursie Ofeminin. Co o nich wiemy?

       ILONA

  • Ukończyła kierunek dziennikarski o spec. public relations
  • Prowadząca program Farma w Telewizji Polsat
  • Od lat związana z konkursem Miss Polski, którego była laureatką w 2014 roku

       MILENA

  • Absolwentka kierunku choreografia i taniec
  • Uczestniczka szkoleń na Broadway’u
  • Miłośniczka podróży kamperem

Jak siostry ADiHD zamówiły nasze osłony okienne?

Zamówienia na produkty marki ANWIS realizowane są przez autoryzowanych partnerów handlowych, którzy oferują fachową pomoc w doborze osłon okiennych. Każdy produkt jest personalizowany, wykonany na wymiar, zgodnie z projektem architekta - jak było w przypadku sióstr ADiHD - lub w oparciu o fachową wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów, na których zawsze możesz polegać. Wybierając autoryzowanych partnerów zyskujesz też gwarancję prawidłowego pomiaru, montażu oraz opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną.   

Nie inaczej było w przypadku sióstr ADiHD, które w trakcie realizacji dwóch projektów - biura i mieszkania Ilony - zgłosiły się do Adriana Graffona, właściciela firmy ADAN z Łodzi, Super Sprzedawcy marki ANWIS. Podczas spotkania z bohaterkami naszego odcinka, Adrian zaprezentował wzorniki kolorystyczne, dobrał najlepsze systemy - zależnie od pomieszczenia oraz wielkości okien - oraz wykonał pomiar i montaż. Krótko mówiąc, doprecyzował wszystkie szczegóły oraz zadbał o to, by zlecenie wykonane było zgodnie z założeniami. No właśnie, a jeśli o szczegółach mowa... W jakim stylu zostały zaprojektowane aranżowane wnętrza oraz jakie produkty ANWIS zostały uwzględnione w projekcie Ilony i Mileny?

 

Boho i Glamour - prywatnie i do biura

Biuro sióstr ADiHD miało być uporządkowane, eleganckie i praktyczne. Całość utrzymana w stylu modern glamour, gdzie do nowoczesnego wnętrza wpleciono elegancję i dostojność. To w tej aranżacji doskonale odnalazły się białe żaluzje drewniane 50 mm z kolekcji NATURAL oraz zasłony FLEX (montowane na haczykach), w kolorze ciemnego granatu, zdobione podwójną fałdą.

Zupełnie odmienny styl miał dominować w mieszkaniu Ilony. To wnętrze utrzymane w stylu boho, którego projekt zakładał wprowadzenie ciepłego klimatu. W tym celu architekt uwzględnił żaluzje bambusowe 50 mm w naturalnych barwach. Dopełnienie tej aranżacji miały stanowić zasłony, tym razem w odcieniu kawy z mlekiem.

Zobacz finalny efekt naszej współpracy!
 

Biuro sióstr ADiHD - modern glamour

Modern glamour to pochodna stylu glamour. Jego cechą charakterystyczną jest łączenie klasyki z nowoczesnością. W całej aranżacji pojawiają się błyszczące detale, złote bądź srebrne. Wnętrze ocieplają aksamitne tkaniny - w aranżacji okien wykorzystano welurowe zasłony FLEX - oraz pikowane meble. Nie bez znaczenia są również ozdobne wazony i kwiaty. W stylu modern galmour pojawiają się również liczne zdobienia, np. w formie sztukaterii ściennej. Podobną rolę pełnią tu białe żaluzje drewniane z kolekcji NATURAL, charakteryzujące się widoczną fakturą drewna. Wyposażone zostały w dekoracyjną drabinkę taśmową w kolorze drewna. Choć występują różne typy, kolory i rozmiary drewnianych lameli oraz drabinek, zastosowane w tym wnętrzu tworzą razem subtelną a zarazem dostojną oprawę okien.

​​

Mieszkanie Ilony - styl boho

Styl boho stawia na przytulne pomieszczenia. Znajdziemy w nim mnóstwo nawiązań do kultury ludowej, w szczególności Afryki, Australii i Ameryki Południowej. Nie brakuje tu ciepłych barw, wyrazistych akcentów i dużej różnorodności. Kolory dominujące to beż, biel, przygaszone zielenie, odcienie czerwieni i żółtego, przeplatane czarnymi dodatkami. Styl boho wyraża zamiłowanie do tradycyjnego rzemiosła i wykorzystuje naturalne surowce. Wśród materiałów króluje wiklina, bambus, glina, cyna, miedź, bawełna i len. W tak aranżowanym wnętrzu nie mogło zabraknąć osłon okiennych wykonanych z naturalnych materiałów. W tej aranżacji wykorzystano żaluzje bambusowe utrzymane w naturalnej barwie. W porównaniu z drewnem wyróżniają się cieńszą a zarazem lżejszą konstrukcją lameli. Zmiana kąta ich pochylenia pozwala budować nastrój oraz regulować ilość przenikającego do wnętrza światła. Ciekawym dodatkiem są tu zasłony FLEX, które pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną. W razie potrzeby zapewniają pełne zaciemnienie pomieszczenia, a co za tym idzie, wygodny odpoczynek o każdej porze dnia. 

 

Jak wyglądało nasze spotkanie z siostrami ADiHD?

W jaki sposób możesz zamówić produkty ANWIS? Na czym zależało Milenie i Ilonie podczas aranżowania pomieszczeń? Jaka była reakcja sióstr na nasze wzorniki kolorystyczne? Jakie są aktualne trendy w przesłanianiu okien? Koniecznie obejrzyj wideo ze spotkania naszego autoryzowanego partnera, Adriana Graffona z firmy ADAN z Łodzi z siostrami ADiHD!

Nie wiesz jak zaaranżować okna w swoim wnętrzu? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych partnerów handlowych lub napisz do nas poprzez formularz kontaktowy

 
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie