​​Sprawdzone rozwiązania przyszybowe do każdego okna
Dwukierunkowe systemy dostępne w ofercie ANWIS posiadają specjalnie zaprojektowany mechanizm samohamujący, co daje możliwość dokładnego ustawienia górnej i dolnej pozycji osłony na oknie. Jednocześnie zapewniają wygodną obsługę, która w głównej mierze odbywa się za pomocą poręcznych uchwytów sterujących. Korzystając z dwukierunkowości, szybko przesłonimy całą powierzchnię okna (zapewniając kameralny charakter wnętrza) lub całkowicie złożymy osłonę, ciesząc się nieograniczonymi widokami za oknem.

W ofercie osłon tkaninowych (roleta materiałowa Gemi, roleta rzymska RVS oraz roleta plisowana EVIE) dostępne są modele blackout’owe, półprzezroczyste lub transparentne, które można dobierać adekwatnie do funkcji pomieszczeń oraz stopnia ich ekspozycji na słońce. W przypadku żaluzji aluminiowych (Luna i Juun) podobny efekt uzyskamy poprzez zmianę kąta nachylenia lamel.

Roleta dwukierunkowa GEMI dostępna jest w dwóch wariantach: dwukierunkowej oraz klasycznej. To doskonałe rozwiązanie, np. do pokoju kąpielowego, gdzie możemy jednocześnie zapewnić sobie prywatność oraz odpowiednią ilość dziennego światła.  


​Wszystkie mechanizmy zastosowane w dwukierunkowych osłonach ANWIS schowane są w ruchomych elementach konstrukcyjnych. Dzięki temu produkty odznaczają się estetycznym, minimalistycznym designem, a co równie ważne pasują do każdego rodzaju okien.

Żaluzja dwukierunkowa LUNA pozwala na wygodną zmianę kąta nachylenia lameli - za pomocą suwaka umieszczonego na dolnej i górnej rynnie sterującej.


Montaż osłon dwukierunkowych w świetle szyby to doskonałe rozwiązanie dla okien uchylno-rozwieranych, na których osłony zachowują stabilną pozycję względem szyby. Dodatkowo gwarantują prosty i szybki montaż, który może być wykonany bezinwazyjnie. Każdy z rodzajów osłon posiada również możliwość szybkiego demontażu, co z pewnością docenią indywidualni odbiorcy. 

​Swoboda w aranżacji wnętrz

Osłony materiałowe to połączenie stylu i jakości z funkcjonalnością dostarczanych rozwiązań. Szeroka gama tkanin - gładkich, wzorzystych, stonowanych lub przykuwający wzrok - umożliwiają uzyskanie pożądanego efektu, niezależnie od tego, czy wnętrze jest proste, czy też efektowne i eleganckie. Materiały stosowane w tkaninowych osłonach dwukierunkowych - roleta materiałowa Gemi, roleta plisowana EVIE , roleta rzymska RVS - to łącznie około 900 wzorów.
​​
​Rolety plisowane oraz rolety rzymskie ANWIS dostępne są wielu ciekawych kolorach, wzorach i fakturach, które ocieplają wnętrze oraz stanowią wyjątkową oprawę wizualną okien. 

​Dwukierunkowe żaluzje aluminiowe to równie praktyczny sposób na zaaranżowanie okien w domowej przestrzeni. W ofercie dwukierunkowych żaluzji ANWIS znajdują się taśmy aluminiowe w dwóch szerokościach: 16 mm oraz 25 mm. Cała kolekcja obejmuje ponad 110 propozycji kolorystycznych, odznaczających się wysoką jakością, co wpływa na trwałość i niezawodność produktów podczas ich użytkowania.

Dwukierunkowe rolety plisowane sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, zapewniając prywatność i ochronę przed słońcem zawsze, gdy tego potrzebujesz.
 

Nie bez znaczenia pozostaje również kolorystyka osprzętu, w tym elementów sterujących. Wśród nich znajdują się między innymi takie kolory, jak: bazaltowy szary, anoda silver, brązowy czy antracytowy, a więc te które coraz częściej stosowane są w stolarce otworowej. Użytkownicy, którzy chcą dodać do wnętrza nieco więcej barw, mogą również wybierać spośród bogatej palety kolorów RAL. 

Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22