​​

Wybierz modne rozwiązanie

Jeśli nie interesują Cię standardowe rolety materiałowe a żaluzje są nadto klasyczne warto zastanowić się nad rozwiązaniem, które odmieni Twoje wnętrze. Szukając niestandardowych osłon, które ozdobią domową przestrzeń warto rozważyć plisy. Naturalne zakładki materiału, wkomponowanego w ramę okna na pewno zachwycą niejednego miłośnika dekoracji wnętrz. Plisy z łatwością wpasują się do wszystkich pomieszczeń: salonu, sypialni, kuchni czy łazienki, biorąc pod uwagę ich funkcjonalność i możliwości aranżacyjne. Sprawdź jaką metamorfozę może przejść Twoje wnętrze. Zobacz najnowsze rozwiązanie Anwis – żaluzję plisowaną Evie.

Plisy okienne mogą być stosowane na małych oraz na dużych oknach.

Czas na zmiany

W kolekcji żaluzji plisowanych ANWIS znajduje się ponad 550 tkanin (plisowanych oraz typu "plaster miodu"), które pomogą Ci w ich łatwiejszym dopasowaniu do wnętrza. Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób zaaranżujesz okna w domu. Idąc za głosem najświeższych trendów możesz zdecydować się na tkaniny utrzymane w tonacji bieli, kremów i szarości. Jeśli wolisz żywsze barwy, wybierz rozświetlające wnętrze kolory, takie jak: pomarańczowy, zielony lub malinowy. Każda tkanina to niepowtarzalne wzory i faktura materiału. Poza wyglądem możesz wybrać stopień przepuszczalności światła. W kolekcji znajdziesz tkaniny transparentne, półprzezroczyste i zaciemniające.

Plisy okienne w szarym kolorze są neutralne i pasują do każdego pomieszczenia.

Praktycznie w praktyce

Plisa Evie może być montowana, m. in. na listwie przyszybowej, dzięki czemu zapewnia wygodny dostęp do okien i drzwi. W zależności od upodobań, zmiana położenia osłony może odbywać się przy użyciu jednego lub dwóch uchwytów, mocowanych na ruchomej rynnie.

Wybierając żaluzję plisowaną Evie do wyboru otrzymasz trzy rodzaje sterowania. Pierwszy z nich umożliwia sterowanie plisą za pomocą rynny dolnej, podczas gdy górna (mocowana na stałe) pozostaje nieruchoma. Ciekawym sposobem na osłonięcie okien może okazać się system z dwoma ruchomymi rynnami (górną i dolną). Żaluzja plisowana może wówczas przesłonić dowolny fragment okna, np. tworząc w nim zazdrostkę. Osoby lubiące częste metamorfozy wnętrz z pewnością docenią plisę Evie, która pozwala na wybranie dwóch tkanin w jednym systemie. W tym przypadku możesz, na przykład wybrać materiał transparentny na dzień i zaciemniający na noc. Wśród wielu możliwości, jakie oferuje plisa Evie, na pewno znajdziesz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Plisy okienne montowane na oknie pozwalają na bezproblemowe otwieranie okien.

Plisy to ciekawa alternatywa dla klasycznych osłon okiennych. Poza ochroną wnętrza przed słońcem, ozdobią każdą domową przestrzeń. Plisa Evie to modny i praktyczny sposób na aranżację okien. Sprawdź jak odmieni Twoje wnętrze.

Produkty marki ANWIS są zgodne z normami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci (Child Safety).
 

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie produktowej poświęconej żaluzjom plisowanym.

Jeśli masz pytania dotyczące naszego produktu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź najbliższy punkt sprzedaży

Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22