House Studio

go back to list

Zakopiańska 56, lokal 17
30-418 Kraków
509 410 709
510 993 488

biuro@house-studio.pl
http://www.house-studio.pl
https://bit.ly/House_Studio_MWO

: 10:00 - 18:00
: 10:00 - 14:00


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Zapraszamy

Rolety – Kraków, Zakopiańska 56 lok. 17

Marzysz o pięknych i funkcjonalnych roletach dla swojego domu lub firmy? Salon GRALA-HOUSE STUDIO jest miejscem, w którym to marzenie może się spełnić! Od lat sprzedajemy najlepsze produkty, w tym rolety ANWIS – marki cenionej nie tylko w Polsce. Perfekcyjna jakość, nowoczesne mechanizmy obsługi i ogromny wybór, z którym oczywiście nie zostawimy Cię samego – zamów u nas rolety z montażem i przekonaj się, jakie to wygodne.
 

Rolety na wymiar – Kraków i okolice

Masz dość szukania w sklepach gotowych rolet, które będą pasowały na wymiar Twojego okna? A może nawet nie chcesz próbować? I słusznie, bo najlepsze rolety zewnętrzne czy wewnętrzne to te, które od A do Z zaprojektujesz wedle swoich potrzeb i upodobań. W Krakowie rolety na wymiar to oferta, po którą sięgają zarówno właściciele większych i mniejszych obiektów komercyjnych, jak i osoby prywatne. I jedni i drudzy mogą liczyć na nasz salon w Krakowie. Rolety plisowane, drewniane, rzymskie, żaluzje tarasowe, rolety antywłamaniowe – to tylko wycinek z bogatej oferty produktów ANWIS, które można nabyć dzięki naszemu pośrednictwu.

Jako autoryzowany sprzedawca wspomnianej marki regularnie uczestniczymy w organizowanych przez nią szkoleniach, które pozwalają nam doskonale orientować się w jej ofercie, najnowszych produktach, a także nabyć niezbędną wiedzę i wprawę w ich montażu. To właśnie fakt, że oferujemy rolety z montażem, często skłania klientów do skorzystania z naszych usług. Nic nie daje bowiem większej pewności, że osłony okienne będą działały prawidłowo, jak to, że zostaną zamontowane przez fachowców, którzy z roletami danego producenta pracują na co dzień.
 

Rolety z montażem dla biur i instytucji

Biura, urzędy, szkoły – ciężko wyobrazić sobie komfortową pracę w tego typu obiektach, gdyby nie było w nich rolet zaciemniających. Kraków w porze letniej jest słonecznym miastem, a praca przy komputerze czy z projektorem wymaga, aby w pomieszczeniu zapewniony był odpowiedni poziom zaciemnienia. W naszej ofercie znajdziesz rolety, które doskonale wpiszą się w klimat biznesowego wnętrza i pomogą stworzyć odpowiednie warunki do pracy. Do dużych sal polecamy modele sterowane elektrycznie. Wyreguluj osłony we wszystkich oknach za pomocą jednego przycisku!

Ważnym odbiorcą rolet na wymiar w Krakowie są także hotele i lokale usługowe. W tego typu obiektach mocno liczą się względy estetyczne, a oferta marki ANWIS jest tak rozbudowana, że bez trudu można wyłonić z niej rolety, które wpasują się nawet w pomieszczenia o bardziej wyszukanym charakterze wystroju. 
 

Rolety zaciemniające: Kraków je ceni

Rolety z omawianej oferty są także chętnie nabywane do domów i mieszkań. Na poddaszach bezwzględnie królują plisy, ale warto wiedzieć, że równie dobrze mogą one spisać się w pomieszczeniach na dole. Ich mocną stroną jest bowiem uniwersalność i atrakcyjny, ponadczasowy design. Do tego są niezwykle praktyczne, gdyż można ustawić je w świetle szyby na dowolnej wysokości. Natomiast ci, którzy nie przepadają za regulowaniem osłon, mogą postawić na rolety dzień-noc, wymagające regulacji jedynie wieczorem i o poranku.

Z kolei zwolennicy żaluzji mają do wyboru zarówno te aluminiowe, jak i materiałowe pionowe oraz żaluzje drewniane. Te ostatnie cieszą się największym zainteresowaniem, głównie ze względu na to, że w wielu aranżacjom dodają ciepła, przytulności i szlachetności. Pamiętajmy przy tym, że rolety drewniane wcale nie muszą występować tylko w odcieniu naturalnego drewna, choć oczywiście takie są najbardziej pożądane. Ich gama kolorystyczna zahacza też o biele i szarości.
 

Rolety zewnętrzne – dodatek, o którym warto pomyśleć

O ile wewnętrzne osłony okienne są koniecznością, o tyle rolety zewnętrzne są dodatkiem, nad którym naprawdę warto się zastanowić, gdyż może przynieść wiele korzyści. O czym mowa? Przede wszystkim o termoizolacyjności, czyli lepszym zatrzymywaniu ciepła wewnątrz pomieszczenia w zimie i przeciwdziałaniu nagrzewania się wnętrza w porze letniej. W Krakowie żaluzje zewnętrzne często nabywane są też z myślą o zwiększeniu poziomu wyciszenia, zwłaszcza wtedy, kiedy budynek znajduje się przy ruchliwej ulicy. Rolety zewnętrzne, po zintegrowaniu z moskitierą, mogą być też cenne z punktu widzenia alergików i osób, które chcą uchronić się przed owadami.

Trudno nie zgodzić się też z opiniami, że żaluzje tarasowe podnoszą wartość estetyczną budynku, zwłaszcza jeśli jest on pobudowany w nowoczesnym stylu. Nie trzeba obawiać się o to, że z czasem wyblakną lub ulegną innym niepożądanym zmianom, gdyż są odpowiednio zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Przez lata rolety zewnętrzne będą czymś, co cieszy oko i przynosi dumę właścicielom budynku.
 

Rolety antywłamaniowe Kraków – i nic Cię nie zaskoczy

Włamania, kradzieże, graffiti – jeśli nie chcesz, by Twój dom czy lokal spotkały tego typu niemiłe niespodzianki, zainwestuj w rolety antywłamaniowe. Kraków jest miejscem, gdzie dla wielu osób są one podstawą w kwestii zapewniania bezpieczeństwa, zaraz obok systemów alarmowych. Kupując rolety z naszej oferty masz możliwość zintegrowania ich z alarmem, co pozwoli na jeszcze lepszą ochronę mienia. To produkty opatrzone atestami i certyfikatami potwierdzającymi ich solidność, a nadto pochodzące od marki wielokrotnie nagradzanej za jakość.

W naszym salonie w Krakowie rolety antywłamaniowe można zamówić dla zarówno dla pojedynczych okien, jak i dla większych przeszkleń. Przyjęło się, że są to osłony zarezerwowane dla domów jednorodzinnych, ale równie dobrze mogą podnieść poziom bezpieczeństwa użytkowników mieszkań, zwłaszcza tych nisko usytuowanych i zlokalizowanych w zakątkach osiedli. Co ważne, rolety te można obsługiwać w ramach systemu Smart Home, czyli z poziomu aplikacji zainstalowanej na tablecie lub telefonie. Dzięki temu nawet gdy wyjedziemy z domu na dłużej, opuszczone rolety nie będą zdradzały, że nikogo nie ma w domu, a przez to nikt nie pokusi się o próbę włamania.

GRALA-HOUSE STUDIO Kraków, ul. Zakopiańska 56 lokal 17 – tu czekają rolety, jakich potrzebujesz!
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22