Królowej Jadwigi 133
30-212 Kraków
690 33 99 88
666 845 741

biuro@upin.pl
http://www.upin.pl
https://www.modniewoknie.pl/lokalny-sprzedawca/upin-krakow

: 10:00 - 18:00
: zamknięte


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Zapraszamy

Rolety Kraków – praktyczne aranżacje okien dla każdego

Nowoczesne aranżacje okienne sprawiają, że całe pomieszczenie nabiera nietuzinkowego wyrazu i staje się zdecydowanie bardziej użyteczne i praktyczne. Dostępne w ofercie salonu Upin, mieszczącego się w Krakowie przy ulicy Królowej Jadwigi 133 i będącego autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Anwis rolety, z powodzeniem uczynią każde wnętrza funkcjonalnymi. Sprawią przy tym, że pomieszczenie stanie się bardziej przytulne.

Rolety plisowane, rolety dzień noc i wiele więcej

Rolety plisowane Kraków pozwalają na aranżacje nawet najbardziej nietypowych okien. Rolety plisowane wykonywane na indywidualne zamówienie znajdą zastosowanie zarówno w oknach domów, mieszkań, jak i ogrodów zimowych. Rolety plisowane podobnie jak rolety drewniane poza tym, że doskonale chronią przed promieniami słonecznymi, w wyjątkowy sposób dekorują okna, a tym samym całe wnętrza. Plisy dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, jak również w wielu wymiarach, także niestandardowych.

Rolety dzień noc to kolejne ciekawe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jest to opcja zarówno wyjątkowo estetyczna, jak i funkcjonalna, bardzo popularna wśród klientów salonu Upin w Krakowie. Rolety dzień noc to poziome pasy materiału, z których naprzemiennie jeden jest kryjący, a drugi ma postać transparentnej siatki. Dzięki nim można uzyskać różne efekty, regulować natężenie światła wpadającego do wnętrza lub całkowicie je blokować. Rolety te bardzo szybko zyskały popularność wśród użytkowników, tym bardziej że z powodzeniem mogą także zastępować firanki. Ich zaletą jest też subtelny i nowoczesny wygląd.

Rolety zewnętrzne Kraków – ochrona i estetyka

Rolety zewnętrzne mają wiele przydatnych funkcji. Wymienia się wśród nich termoizolację, redukcję utraty ciepła, ochronę przed hałasami z zewnątrz oraz zabezpieczenie przed włamaniami. Tłumienie hałasów zawdzięczamy specjalnemu wypełnieniu z pianki poliuretanowej, stosowanemu w pancerzu rolety. W momencie opuszczenia rolet, między oknem a pancerzem powstaje poduszka powietrzna, która tłumi dźwięki, a także poprawia izolację cieplną budynku, co zimą pozwala zaoszczędzić środki finansowe potrzebne na ogrzewanie. 

Rolety zewnętrzne Anwis mogą być wyposażone dodatkowo w alarm i specjalne blokady, które w dużym stopniu poprawią bezpieczeństwo, zwłaszcza mieszkań i pomieszczeń znajdujących się na parterze. Rolety posiadają także dodatkowo specjalne zabezpieczenia przed włamaniem, w postaci blokady. Blokady mogą być montowane w listwie dolnej lub zamkowej i przybierać formę rygla ręcznego, automatycznego lub zamka. Natomiast blokady zlokalizowane w skrzynce rolety zewnętrznej to wieszak zabezpieczający lub kątownik blokujący.

Nowoczesne rolety zewnętrzne są w pełni automatyczne, mogą być sterowane przy pomocy nadajników naściennych, pilota, programatora czasowego, a nawet urządzeń mobilnych. Rolety zewnętrzne to również szeroki wybór zarówno pod względem kolorystycznym, jak i metody ich montowania. Wyróżniamy rolety podtynkowe, elewacyjne oraz naokienne, w zależności od etapu, na jakim będą zakładane. Rolety zewnętrzne są rozwiązaniem praktycznym i estetycznym. 

Rolety antywłamaniowe Kraków – bezpieczeństwo przede wszystkim 

Rolety antywłamaniowe różnią się nieco od zwykłych rolet zewnętrznych tym, że wykonane są z mocniejszego materiału, są więc zdecydowanie bardziej masywne. Rolety antywłamaniowe powinny być także solidnie osadzone, najlepiej trwale zakotwiczone w murze. Płaszcz rolety antywłamaniowej jest zbudowany tak, aby był odporny na uszkodzenia mechaniczne i dawał gwarancję bezpieczeństwa. Wyglądem nie odbiegają od zwykłych rolet zewnętrznych, posiadają także tę samą funkcję ochronną. 

Rolety antywłamaniowe w połączeniu z odpowiednią aplikacją mogą być sterowane zgodnie w preferencjami domowników, a ich ustawienie dopasowane do ich indywidualnych wymagań. Dzięki wyborowi dobrej jakości rolet antywłamaniowym domownicy mogą spać spokojnie, wiedząc, że ich dom, jak i całe mienie, są bezpieczne.

Rolety na wymiar Kraków, indywidualne podejście do klienta

Rolety na wymiar to rozwiązanie dla klientów wymagających szczególnych rozwiązań i większego zaangażowania. Dzięki możliwości wykonywania rolet na wymiar można skomponować idealnie pasujące rolety do swojego domu, czy mieszkania. Wybierając rolety wykonywane na indywidualne zamówienie można mieć pewność, że będą one idealnie pasować do rozmiarów okna, ale także, że zostaną poprawnie zamontowane.

Rolety na wymiar to również możliwość indywidualnego doboru materiału, jego faktury i wzorów spośród wielu dostępnych w sklepie Upin w Krakowie oraz szansa na skorzystanie z profesjonalnej porady tamtejszych specjalistów. 

Rolety zaciemniające Kraków – wygoda dla każdego

Rolety zaciemniające to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie sen w całkowitej ciemności. Tego typu rolety skutecznie chronią w nocy przed wpadającym do wnętrza światłem ulicznych latarni lub księżyca, ale również dla chcących odpocząć w dzień. Niektóre modele wykonane są ze specjalnej tkaniny, która dodatkowo odbija światło słoneczne i tym sposobem chroni pomieszczenie przed zbytnim nagrzaniem się. 

Rolety zaciemniające doskonale sprawdzają się zarówno w dużych pomieszczeniach, jak i w tych mniejszych. Korzystając z opcji zakupu rolety z montażem można mieć pewność, że idealnie wpasuje się w okno.  

Żaluzje drewniane Kraków, czyli ponadczasowa klasyka

Wykonane z naturalnego materiału żaluzje drewniane Anwis pozwalają na precyzyjnie regulowaną ilość światła, jak będzie przenikać do naszych wnętrz. Tym, co z pewnością wyróżnia żaluzje drewniane, jest ich unikalna moc „ocieplania” wnętrz i sprawiania, że są jeszcze bardziej przytulne. Są one niezwykle proste w obsłudze, a utrzymanie ich w czystości wymaga jedynie omiatania szczoteczką lub przecierania delikatną ściereczką z mikrofibry.

Żaluzje drewniane są doskonałym rozwiązaniem dla miłośników niebanalnych wnętrz i naturalnego piękna połączonego z nowoczesnymi i funkcjonalnymi technikami. Ich trwałość potwierdzona jest 36-miesięczną gwarancją, a możliwość personalizacji sprawia, że mogą z powodzeniem ozdobić każde wnętrze. 
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22