Mafon Okna Drzwi Rolety Bramy

go back to list

Struga 15
23-200 Kraśnik
81 825 27 22

biuro@mafon.pl
http://www.mafon.pl
https://bit.ly/MWO_Mafon

: 09:00 - 17:00
: 09:00 - 13:00


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Zapraszamy

MAFON, Kraśnik, Struga 15 – zapraszamy!

W bogatej ofercie firmy MAFON dostępne są funkcjonalne i oryginalne rolety i żaluzje. Firma specjalizuje się w sprzedaży osłon okiennych dostosowanych do wymagań współczesnego klienta. Obecnie każda osoba pragnie zadbać o własne bezpieczeństwo – a to zapewnią dobrze wykonane rolety i żaluzje z jakościowych materiałów. 

Firma Mafon funkcjonuje na polskim rynku od 2001 roku. Wieloletnia obecność przedsiębiorstwa w Kraśniku sprawiała, że posiada ono grono sprawdzonych odbiorców z obszarów B2B i B2C. Celem firmy jest satysfakcja klientów. Zapraszamy do obejrzenia oferty. 
 

Rolety antywłamaniowe Kraśnik 

Najważniejszą zaletą rolet jest ochrona przez światłem. Zimą natomiast rolety z montażem chronią przed utratą ciepła w domu, co pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu. Rolety na wymiar Kraśnik to specjalny rodzaj osłon okiennych. Rolety na wymiar Kraśnik dostępne są również w opcji antywłamaniowej, które wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Mają one stanowić skuteczną barierę przed włamaniem. Ich działanie wynika ze specjalnej konstrukcji. Pancerz rolety odporny jest na szarpanie, a także na mechaniczne uszkodzenia. Rolety dostępne są w różnych wymiarach – na życzenie klientów firma wykonuje rolety antywłamaniowe o niestandardowych wymiarach. Poszczególne modele można zwijać ręcznie lub za pomocą automatycznego systemu. Wszystko zależy od preferencji klientów. 
 

Żaluzje zewnętrze. Dlaczego warto w nie inwestować? 

Żaluzje zewnętrzne Kraśnik mają wiele funkcjonalności. Jedną z nich jest ochrona przed nadmierną ilością światła, jakie dostaje się do pomieszczeń. W upalne dni zapewniają przyjemny chłód w mieszkaniu, co zdecydowanie poprawia komfort mieszkańców. Chronią nie tylko w dzień – montowane także w domach zlokalizowanych w dużych miastach. Wygłuszają dźwięki dochodzące z zewnątrz i chronią domowników przed światłem latarni. Ich zaletą jest to, że pomagają w utrzymaniu prawidłowej temperatury w pomieszczeniach. Montaż żaluzji zewnętrznych to oszczędność środków finansowych. Żaluzje zewnętrzne nadają także nowoczesny wygląd budynkom. Można je dopasować do elewacji lub do elementów ogrodzenia. 
 

Klasyczne rolety oraz rolety dzień noc Kraśnik 

Rolety dzień noc to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą samodzielnie decydować o ilości światła w pomieszczeniach. Rolety dzień noc mają formę pasków, które tworzą popularną zebrę. Część z nich jest w wybranym kolorze, a pozostałe w białym bądź posiadają delikatną siateczkę. Sklep pomaga w montażu takich rolet, a jego eksperci mierzą wcześnie okna by dopasować najlepsze rozwiązanie. 

Wśród rodzajów ochrony okna może wymienić także klasyczne rolety zaciemniające Kraśnik. Wykonane są z dekoracyjnych materiałów w różnych kolorach. Zaciemnienie pomieszczenia jakie dają tego typu rolety może wynosić nawet 100 procent. Producent posiada ofertę dostosowaną do potrzeb klientów indywidualnych, a także dla firm. Firma dba o to, aby w sklepie dostępny był pełen asortyment kolorystyczny. Stawia na modne barwy. Miłośnicy minimalizmu, ale także innych wnętrz ,w tym nieco bardziej tradycyjnych, znajdą coś dla siebie! 
 

Rolety drewniane w ofercie firmy

W ofercie firmy znajdują się nowoczesne rolety drewniane. Wyglądają atrakcyjnie, a także zapewniają cień w domu. Zaletą tego typu rolet od firmy z Kraśnika jest to, iż są wytrzymałe i posłużą latami. Niewątpliwą zaletą rolet drewnianych jest fakt, że są wykonane z naturalnego materiału. Zachwycają klientów swoją uniwersalnością. Wpisują się w styl nowoczesny, a także klasyczny. W asortymencie firmy dostępne są rolety drewniane w jasnych kolorach, a także w brązach i czerni. Zastosowanie rolet drewnianych umożliwia szybkie i precyzyjne regulowanie dopływu światła do danego pomieszczenia. Rolety drewniane są montowane najczęściej w kuchni lub w salonach. 
 

Rolety na wymiar Kraśnik 

Sklep Mafon cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Kraśnika, a także całego województwa. Rolety na wymiar to świetne rozwiązanie! Mieszkańcy mogą zamówić rolety na wymiar na okna drewniane, PCV czy aluminiowe. Rolety montowane są także na oknach, które znajdują się na poddaszu. Bogata oferta firmy sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą coś dla siebie. 

Sklep Mafon z siedzibą w Kraśniku przy ulicy Struga 15 oferuje bogaty asortyment. W ofercie znajdują się rolety i żaluzje wysokiej jakości. Zapraszamy do obejrzenia oferty! 
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22