ANWO J. i A. Dawid Sp.j.

go back to list

Bursaki 18A
20-150 Lublin
81 444 10 66

anwo@anwo.com.pl
http://www.anwo.com.pl
https://bit.ly/MWO_Anwo

: 08:00 - 18:00
: 09:00 - 14:00


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Zapraszamy

Rolety – Lublin, Bursaki 18A

Salon ANWO w Lublinie współpracuje z ANWIS – marką słynącą z produkcji jakościowych i nowoczesnych osłon okiennych. Ekspozycja jej produktów, dostępna w naszej placówce, to świetna okazja do szczegółowego poznania wybranych modeli i ułatwienie w podjęciu decyzji zakupowej. Jeżeli chcesz wyposażyć swój dom, lokal czy biuro w naprawdę dobre rolety, nie ma na co czekać – u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz!
 

Rolety na wymiar - Lublin i okolice

Markety budowlane oferują niemały wybór rolet okiennych. Niestety, często trzeba też niemało natrudzić się, aby znaleźć wśród nich model odpowiadający naszym oczekiwaniom i pasujący względem wymiarów okna. Gdyby tego było mało, z montażem zakupionych rolet zostajemy pozostawieni sami sobie, a powierzanie tego zadania okolicznym fachowcom nie zawsze kończy się dobrze. Z tego powodu coraz więcej osób skłania się ku ofertom rolet z montażem czy wybiera rolety na wymiar. Lublin jest miastem, w którym wszystko to zapewnia salon ANWO. Lepiej nie można trafić!

Jako autoryzowany partner biznesowy marki ANWIS, od lat zajmujemy się sprzedażą tworzonych przez nią osłon okiennych. Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie znajomości oferty tego producenta i zasad obchodzenia się z jego produktami podczas montażu. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie fachowo pomóc w dobraniu rolet zewnętrznych albo wewnętrznych i prawidłowo zamontować je w obiekcie Klienta. W Lublinie rolety na wymiar nabyte przy naszym udziale trafiły już do setek domów, mieszkań, biur i lokali usługowych. Czas, by pojawiły się w Twoim!
 

Rolety z montażem – wszystkim się zajmiemy!

Rolety to zakup na lata, dlatego robimy wszystko, by był udany. Współpraca z naszym salonem rozpoczyna się od szczegółowego przedstawienia oferty. Plisy, rolety dzień-noc, a może żaluzje drewniane? Lublin, dzięki takim salonom jak nasz, nie może narzekać na wąski wybór osłon okiennych, a my zawsze staramy się pomóc w podjęciu dobrej decyzji. Kolejny etap to wizyta w domu klienta i dokładne zwymiarowanie okien. Później już tylko krok dzieli nas od wysłania zamówienia do producenta i oczekiwania, aż wymarzone rolety będą mogły zawisnąć w Twoim domu. 

Lublin zawsze może liczyć na salon ANWO, w którym montażyści to doświadczeni fachowcy. Po uzgodnieniu z Klientem dogodnego terminu nasza ekipa dotrze na miejsce i zajmie się montażem oraz ewentualnym zintegrowaniem osłon okiennych z dodatkowymi systemami. Rolety z montażem to wygoda i pewność, że wszystko będzie działało tak, jak należy.
 

Rolety zaciemniające Lublin – tu znajdziesz szeroki wybór

Jak utrzymać kontrolę nad ilością światła docierającego do wnętrza pokoju? Wystarczy wyposażyć okno w odpowiednie rolety zaciemniające. Lublin może wybierać spośród szerokiej oferty plis, rolet dzień-noc, rzymskich, pionowych czy też rolet drewnianych. Ostateczna decyzja zwykle zależy od stylu wystroju wnętrza i samych upodobań użytkownika. Oprócz względów wizualnych, trzeba też przemyśleć te praktyczne, czyli sposób obsługi rolet. W naszym salonie do nabycia są zarówno osłony regulowane ręcznie, jak i elektrycznie. W Lublinie żaluzje drewniane czy inne osłony sterowane na pilota chętnie nabywane są zwłaszcza do biur czy dużych sal szkoleniowych.

Klienci z Lublina rolety plisowane wybierają głównie dla okien dachowych, choć nie ma przeciwwskazań, by stanowiły one osłony standardowych okien. Rolety dzień-noc są z kolei idealnym wyborem dla sypialni i wszelkich innych pomieszczeń, w których zdarza się nam bywać zarówno w porze dziennej, jak i nocnej. Ciekawą propozycją są też żaluzje drewniane. To rodzaj osłon, które ocieplają klimat każdego pomieszczenia i mają szansę zrobić furorę nie tylko w klasycznych, ale i nowoczesnych wnętrzach.
 

Rolety zewnętrzne – czy znasz ich wszystkie zalety?

Wielu klientów idzie o krok dalej, wyposażając swoje okna również w rolety zewnętrzne. Dlaczego? Powodów jest wiele, a wśród nich wymienia się przede wszystkim lepsze wyciszenie hałasów, zwiększenie poczucia prywatności, lepsza termoizolacja, zabezpieczenie okien przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a nawet – po zintegrowaniu z moskitierą – ochronę przed owadami i pyłkami. Niektórych klientów z Lublina żaluzje zewnętrzne intrygują również z punktu widzenia podniesienia estetyki elewacji domu.

Każdy taras jest inny, dlatego żaluzje tarasowe powinny być projektowane pod niego. W naszym salonie w Lublinie rolety na wymiar to standard. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić osłony nawet dla okien o nietypowych rozmiarach i kształtach. Co więcej, możesz u nas nabyć modele zautomatyzowane, a nie jak w zwykłych sklepach – obsługiwane ręcznie. Prawdziwą wisienką na torcie osłon zewnętrznych ANWIS jest jednak to, że można włączyć je do systemu Smart Home i zarządzać nimi z poziomu urządzenia mobilnego. Opuszczaj i podciągaj rolety jednym kliknięciem, nawet będąc daleko od domu!
 

Rolety antywłamaniowe Lublin – bezpieczeństwo to podstawa

Szczególną kategorią rolet zewnętrznych są rolety antywłamaniowe. Lublin to miasto, w którym są one pożądane zwłaszcza przez sklepikarzy i właścicieli lokali użytkowych. Zabezpieczenie wyposażenia takiego obiektu przed kradzieżą to ważna sprawa, a osłony tego typu radzą sobie z tym doskonale. Nie tylko ciężko je zniszczyć, ale już sama próba takiego występku w większości przypadków zostaje udaremniona, dzięki uruchomieniu się wówczas systemu alarmowego.

Oczywiście rolety antywłamaniowe spełniają także wszystkie funkcje, jakie przypisuje się roletom zewnętrznym, czyli wyciszają hałasy, wspomagają termoregulację i zabezpieczają okna albo większe przeszklenia przed ewentualnymi uszkodzeniami. Klienci z Lublina rolety antywłamaniowe nabywają też często do swoich domów lub mieszkań – szczególnie wtedy, gdy te położone są na niskiej kondygnacji, przez co istnieje zwiększone zagrożenie włamaniem czy aktami wandalizmu.

Wymarzone rolety i żaluzje są na wyciągnięcie ręki – zapraszamy do naszego salonu w Lublinie przy ulicy Bursaki 18A.
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22