Rol-Styl

go back to list

Żeromskiego 14
97-300 Piotrków Trybunalski
44 647 26 68

rolstyl@rolstyl.com.pl
http://www.rolstyl.com.pl
https://bit.ly/MWO_Rolstyl

: 07:00 – 17:00
: zamknięte


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Rolety – Piotrków Trybunalski, Żeromskiego 14

Marka ANWIS to niekwestionowany lider na europejskim rynku sprzedaży osłon okiennych. Jej produkty można znaleźć w naszym salonie w Piotrkowie Trybunalskim. Rolety plisowane, drewniane, rzymskie i wiele innych czeka do obejrzenia na ekspozycji. Wybór wymarzonych rolet do swojego mieszkania, domu czy biura jest teraz prostszy, niż myślisz! Wystarczy wybrać model i zamówić go na wymiar okna. Poznaj szczegóły współpracy z nami i przekonaj się, dlaczego warto ją podjąć.
 

Rolety na wymiar - Piotrków Trybunalski i okolice

W Piotrkowie Trybunalskim rolety na wymiar to oferta, na którą decyduje się mnóstwo osób. Dla jednych to kwestia wygody, gdyż nie trzeba już udawać się do wielu sklepów w poszukiwaniu pasujących rozmiarów rolet. Dla innych to jedyne rozwiązanie, gdyż z góry wiedzą, że nie znajdą osłon dla swoich okien o nietypowych kształtach lub wymiarach. Niezależnie od powodów, jakie skłaniają do takiej decyzji, warto wybrać nasz salon. Markowe, wymiarowe rolety z montażem to najbardziej kompleksowa, a zarazem konkurencyjna oferta w okolicy.

Jak działamy? To proste – wszystko zaczyna się od spotkania i przedstawienia oferty. A jest ona naprawdę szeroka, gdyż ANWIS to producent, który specjalizuje się w różnych typach rolet, a do tego dba o zapewnienie klientom bogatego wyboru, oferując dany model w wielu wersjach. Naszą rolą jest doradztwo. Korzystamy przy tym z wieloletniego doświadczenia i szczegółowej wiedzy o każdym produkcie, którą nabywamy w ramach szkoleń organizowanych przez producenta. Drugi krok to wizyta u Klienta i dokonanie pomiarów okna. Następnie wysyłamy zlecenie produkcji rolet, a po ich otrzymaniu dostarczamy je do Klienta i montujemy.
 

Rolety z montażem – oferta dla firm i osób prywatnych

W naszym salonie w Piotrkowie Trybunalskim rolety na wymiar może nabyć każdy. Większość zamówień dotyczy osłon okiennych do domów lub do mieszkań, ale obsługujemy również biura, instytucje i lokale komercyjne. Produkty dostępne w katalogu ANWIS idealnie nadają się do obiektów biznesowych. Odpowiednio dobrane pokreślą klasę każdego biurowego pomieszczenia i będą wygodne w codziennej regulacji. Co więcej, dla dużych wnętrz, np. sal wykładowych, można zamówić plisy lub innego rodzaju rolety sterowane elektrycznie. Dzięki temu wyregulujemy poziom zaciemnienia pomieszczenia bez ruszania się z miejsca.

Dlaczego warto wybrać nasze żaluzje i rolety z montażem do swojego domu? Przede wszystkim dlatego, że posiadamy wiele praktycznych produktów, np. rolety dzień-noc, które doskonale spisują się w pomieszczeniach takich jak sypialnia. Co więcej, nie trzeba martwić się o to, że rolety mogą stanowić niebezpieczeństwo dla najmłodszych. Zabezpieczenia Child Safety chronią przed tworzeniem się pętli w systemach wyposażonych w łańcuszek koralikowy lub sznurek.
 

Rolety zaciemniające – Piotrków Trybunalski, Żeromskiego 14

Jeśli poszukujesz jakościowych rolet zaciemniających, w Piotrkowie Trybunalskim prawdopodobnie nie znajdziesz lepszej oferty. Niezależnie od tego, czy zakupisz plisy, rolety drewniane, żaluzje tarasowe czy innego rodzaju osłony okienne, otrzymujesz aż 36 miesięcy gwarancji. O niezawodności tych produktów świadczą również liczne nagrody i wyróżnienia przyznane ich producentowi. Jedną z ostatnich jest tytuł Dobra Marka 2022, nadany przez Dział Badań i Analiz Rynku Grupy Media Press za jakość, renomę oraz zaufanie klientów.

Jakie osłony najczęściej wybierają klienci w Piotrkowie Trybunalskim? Rolety plisowane - lekkie i stylowe - cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a ich zastosowanie nie ogranicza się jedynie do okien pionowych. Doskonale sprawdzają się też na oknach dachowych, a nawet poziomych przeszkleniach. Z kolei serca miłośników naturalnych materiałów bezwzględnie skradają rolety drewniane. Trwałe, eleganckie i nadające wnętrzu przytulności. Występują w wielu różnych kolorach i wariantach, przez co pasują do każdego stylu: od klasycznego po nowoczesny.
 

Rolety zewnętrzne – wygoda i piękno

Wszystkich, którzy wahają się nad zakupem rolet zewnętrznych powinien przekonać fakt, że są one inwestycją, która zwróci się i będzie generować zyski w postaci mniejszych rachunków, np. za chłodzenie wnętrz. Wszystko przez to, że osłony tego typu charakteryzują się dobrymi parametrami termoizolacyjności. Dzięki temu zmniejsza się poziom nagrzewania wnętrza pod wpływem promieni słonecznych, co z kolei pozwoli odciążyć nieco klimatyzację i ograniczyć zużycie prądu. Rolety zewnętrzne spowalniają też przenikanie ciepła na zewnątrz budynku w okresie grzewczym. 

Chyba nikogo nie trzeba też przekonywać o tym, że rolety zewnętrzne mogą znacznie wzbogacić wartość estetyczną budynku, a tym samym pozytywnie wpłynąć na jego postrzeganie. To rozwiązanie, które powinny rozważyć też osoby mieszkające w pobliżu ruchliwych dróg w Piotrkowie Trybunalskim. Rolety zewnętrzne mogą bowiem pomóc w wyciszeniu hałasów z zewnątrz.

Rolety antywłamaniowe Piotrków Trybunalski – sprawdź naszą ofertę

Wyjeżdżając na dłużej z domu obawiasz się, czy pozostawione w nim cenne przedmioty nie padną łupem włamywaczy? Poczuj się bezpieczniej z roletami antywłamaniowymi. Piotrków Trybunalski jest miastem, w którym na ich zakup zdecydowało się już wiele osób prywatnych, a także właścicieli sklepów czy lokali usługowych. Rolety dostępne w naszym salonie można zaprogramować w taki sposób, a by podnosiły się i opuszczały o wyznaczonych godzinach - symulując obecność domowników. Często są również integrowane z systemami alarmowymi.

Wszystkie rolety zewnętrzne, które oferujemy, są także przystosowane do połączenia z systemem Smart Home. Oznacza to, że po poczynieniu odpowiednich ustawień można obsługiwać je z poziomu smartfona. To cenna możliwość, z której możemy skorzystać na przykład wtedy, gdy podczas wychodzenia z domu zapomnimy o opuszczeniu rolet. 

Zapraszamy do salonu ROLSTYL po najlepsze rolety na wymiar – Piotrków Trybunalski, ul. Żeromskiego 14.
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22