Heliosun

go back to list

Puszczykowo, Poznańska 110
62-040 Poznań
502 727 777

ola@heliosun.pl
http://www.heliosun.pl


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Zapraszamy

Rolety Poznań-Puszczykowo, ul. Poznańska 110

Od lat HELIOSUN zajmuje się sprzedażą rolet renomowanych producentów. Jako autoryzowany dealer marki ANWIS, dysponujemy szeroką gamą jej produktów, począwszy od żaluzji tarasowych i innych rolet zewnętrznych, po rolety drewniane, plisowane czy aluminiowe. Udział w cyklicznych szkoleniach pozwala nam jeszcze lepiej poznać specyfikę osłon okiennych ANWIS i przygotowuje do udzielania fachowego wsparcia zarówno w dobraniu rolet, jak i w ich montażu. Poznaj przykładowe osłony okienne dostępne w HELIOSUN.
 

Rolety plisowane Poznań-Puszczykowo – poczuj swobodę

Plisy to znany i lubiany rodzaj rolet wewnętrznych. Zbudowane z tkaniny z charakterystycznymi zagięciami stanowią subtelną dekorację każdego wnętrza i są idealnym wyborem dla okien dachowych, choć nie tylko. Na pochwałę zasługuje także ich praktyczność. To rolety, które zapewniają użytkownikowi niebywałą swobodę w regulowaniu poziomu zaciemnienia pomieszczenia. Nie ma problemu, aby przesunąć je nawet na środek wysokości okna i rozłożyć tak, aby od góry i od dołu zostawiała dowolną ilość nieprzysłoniętej przestrzeni.
 
Miłośnikom plis polecamy także zainteresowanie się dostępnymi w naszym salonie roletami dzień-noc. To specjalna odmiana rolet, których użytkowanie to minimum wysiłku. Dzięki swojej przemyślanej budowie nie wymagają bowiem częstej regulacji, zapewniając optymalną ilość światła w pomieszczeniu o każdej porze dnia. Spraw, aby dzięki roletom z HELIOSUN w Twoim domu lub biurze zapanował klimat sprzyjający efektywnej pracy lub błogiemu odpoczynkowi.
 

Rolety zaciemniające Poznań-Puszczykowo –wyczaruj wymarzone wnętrze

Plisy oraz rolety dzień i noc to tylko jedna z kategorii rolet dostępnych w HELIOSUN. Posiadamy także klasyczne żaluzje aluminiowe i czarujące swoim szlachetnym pięknem rolety drewniane. Poznań obfituje w wiele obiektów biurowych czy usługowych, gdzie z kolei lepiej sprawdzą się żaluzje pionowe. Na miłośników eleganckich dekoracji okiennych czekają też rolety rzymskie. To modele, w których po podciągnięciu tworzą się efektowne fałdy materiału. Zapoznanie się z ekspozycją w naszym salonie pozwoli Ci lepiej poznać poszczególne rodzaje rolet.
 
Oferta ANWIS jest tak szeroka, że niejednokrotnie wyczucie estetyczne naszych pracowników jest dużym wsparciem w dobraniu plis czy innych rolet, które najlepiej będą prezentowały się w danym pomieszczeniu. Bierzemy pod uwagę zarówno preferencje użytkownika, jak i styl wystroju wnętrza, w którym rolety stanowią przecież ważny element. Dobrze dobrane osłony potrafią zdziałać cuda, np. w kwestii optycznego powiększenia pokoju. U nas znajdziesz bogactwo wzorów, kolorów i faktur materiału, z którego stworzone są rolety zaciemniające. Poznań i okolice – zapraszamy do HELIOSUN!
 

Rolety antywłamaniowe Poznań-Puszczykowo – w zgodzie z ideą Smart Home

Witryny sklepowe i budynki z dużymi przeszkleniami wymagają ochrony przed wandalami i złodziejami. Rolety antywłamaniowe są w stanie ją zapewnić. Solidny pancerz, wyposażony w blokady to coś, na widok czego włamywacze zwykle odstępują od swoich niecnych zamiarów. W Poznaniu rolety antywłamaniowe cieszą się zainteresowaniem nie tylko właścicieli sklepów czy obiektów usługowych, ale także klientów prywatnych, którzy pragną zwiększyć bezpieczeństwo domu z tarasem czy mieszkania usytuowanego na parterze.
 
Oferujemy nowoczesne rolety zewnętrzne, które wpisują się w ideę Smart Home. Jeżeli wychodząc z domu zapomnisz ich opuścić, możesz zrobić to w każdej chwili z poziomu swojego smartfona czy tableta. Wystarczy tylko zainstalować prostą aplikację i zintegrować z nią posiadane rolety antywłamaniowe. Poznań ma do dyspozycji salon HELIOSUN, a w nim fachowych pracowników, którzy z przyjemnością wyjaśnią, jak to zrobić lub zaoferują konkretną pomoc. 
 

Żaluzje zewnętrzne Poznań-Puszczykowo – nie tylko funkcjonalność

Jest wiele powodów, dla których klienci z Poznania żaluzje zewnętrzne zakupują do swoich domów lub biur. Dla jednych to sposób na zwiększenie poczucia prywatności, dla innych – na ochronę przed hałasem dobiegającym z ruchliwej ulicy. Żaluzje tarasowe pełnią także ważną rolę termoizolacyjną. W porze letniej chronią przed nagrzewaniem, natomiast w porze zimowej – przed ucieczką ciepła z pomieszczenia. Oczywiście przekłada się to na zmniejszone wydatki za ogrzewanie. Do tego, żaluzje zewnętrzne pomagają utrzymać okna w czystości i w dobrym stanie przez długi czas, gdyż opuszczone stanowią ochronę przed pyłami czy niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
 

Rolety na wymiar Poznań-Puszczykowo – stawiamy na kompleksową obsługę

Niezależnie od tego jak duże jest okno i jaki ma kształt, w HELIOSUN możesz nabyć odpowiednie dla niego rolety na wymiar. Poznań i okolice – zapraszamy po wysokojakościowe, funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu rolety drewniane, rolety dzień-noc, plisy, żaluzje tarasowe i inne rodzaje osłon okiennych. Nasza współpraca ze sprawdzonymi, cenionymi w Polsce i na świecie producentami to gwarancja, że zakupione rolety bezawaryjnie posłużą przez wiele lat.

Stawiamy na kompleksową obsługę, dlatego oferujemy rolety z montażem. Nasi pracownicy zajmą się wszystkim od początku do końca, czyli od dokonania szczegółowych pomiarów okna i pomoc w wybraniu odpowiedniego modelu rolet, aż po ich fachowe zamocowanie i zintegrowanie z systemami alarmowymi czy systemami zdalnego sterowania. To ważne, gdyż prawidłowy montaż jest gwarancją niezawodności i komfortu codziennego użytkowania osłon okiennych. Zadzwoń lub odwiedź nasz salon na ul. Poznańskiej 110. Poznań – rolety na wymiar czekają!
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22