Górnicza 25
26-006 Rudki
41 31 77 380

iwbud@iwbud.pl


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Zapraszamy

Iwbud – bogata oferta osłon okiennych w zasięgu ręki!

Trafia do nas coraz więcej osób z pytaniem o rolety zaciemniające. Rudki może nie są znaczącą aglomeracją na mapie Polski, ale wiele osób zamawia tu okna, drzwi, a przy okazji rolety zaciemniające. Zobacz, co jeszcze oferuje Iwbud, jeśli chodzi o oprawę okienną.
 

Hit z dawnych lat – rolety drewniane

Rudki to niewielka miejscowość, w której dominuje nowa zabudowa. Połączenie wysiłków architekta i dekoratora wnętrz przynosi często niesamowity efekt. W aranżacjach pomieszczeń coraz częściej pojawiają się rolety drewniane. To właśnie takie zdobią tradycyjne, chińskie budowle i japońskie pagody. Również z drewna były zrobione pierwsze żaluzje francuskie czy niemieckie. Dlaczego dziś wracają? Pięknie komponują się z drewnem na tarasie, drewnianą stolarką okienną czy wyposażeniem w domu. W Iwbud Rudki, u. Górnicza 25 często pojawiają się prośby o wycenę zamówień rolet na wymiar w nietypowych kolorach i wzorach. Dostępna u nas kolekcja wytwarzana jest z drewna egzotycznego w różnych odcieniach i fakturach, co pozwala uzyskać zamierzony efekt końcowy. Fani Orientu mogą zdecydować się nawet na tradycyjne rolety bambusowe. Sprawdzają się szczególnie dobrze w salonach SPA czy japońskich restauracjach, bo dobrze dopełniają ten orientalny klimat.
 

A co z plisami i roletami dzień-noc?

Oczywiście klienci poszukują również innych rozwiązań, które posiadamy w naszej ofercie.  Dużym zainteresowanie cieszą się tu plisy. Żaluzje plisowane są lekkie, stylowe i pasują właściwie do wszystkiego. Regulacja w pionie zarówno „od góry”, jak i „od dołu” daje dodatkowe możliwości, jakich nie mają właściciele zwyczajnych rolet. Inny rodzaj nowoczesnych pokryć okiennych to rolety dzień-noc. Chodzi o takie, w których połączono zaciemniające pasy materiału z pasami z siatki. Dzięki temu da się uzyskać elegancki wygląd, ochronę przed spojrzeniami z zewnątrz, a przy tym w środku jest cały czas jasno. Wiele osób wybiera je w wariantach typu brąz czy biel, dzięki czemu wyglądają bardzo naturalnie razem z typowymi rodzajami stolarki okiennej. Istnieje jednak kilkadziesiąt wariantów kolorystycznych, więc kolor rolety dzień-noc można dobrać też do elementów dekoracyjnych wnętrza: kanap, poduch czy zasłon.
 

Żaluzje zewnętrzne – Rudki, Nowa Słupia, Ostrowiec

Rudki to miasteczko, w którym wiele osób decyduje się na rolety zewnętrzne. To skuteczne zabezpieczenie domu przed słońcem oraz włamywaczem. W Iwbud pojawia się sporo zamówień na takie pokrycia okien z innych miast. Kto się na nie decyduje?
Właściciele biznesów to pierwsza grupa osób, która inwestuje w rolety zewnętrzne. Rudki nie są tu wyjątkiem, a w wielu miastach Polski ubezpieczyciele nie chcą wypłacać odszkodowań tam, gdzie okna nie były odpowiednio zabezpieczone przed włamaniem. 
Drugą grupą klientów są ci, którzy mają biznes reprezentacyjny – kancelaria, SPA, restauracja. Tam nie może być mowy o odrapanych witrynach i zniszczonych oknach, stąd zainteresowaniem cieszą się rolety antywłamaniowe. Rudki po zmroku to miasteczko, w którym witryny są szczelnie osłonięte takimi żaluzjami. Dodatkowo w ogródkach gastronomicznych można zamontować żaluzje tarasowe, które osłonią gości przed słońcem.
Trzecia grupa osób, które inwestują w rolety zewnętrzne, to właściciele domów i mieszkań. Szczególnie okna na parterze warto w ten sposób wzmocnić. To ma nie tylko działanie przeciwwłamaniowe. WAŻNE! Osłonięte okna to też mniejsze straty energii w domu.
 

Rolety zaciemniające – Rudki, Iwbud, dystrybucja

Niektórzy zastanawiają się, czy w ich nietypowych oknach da się zamontować rolety zaciemniające. Rudki Iwbud to przykład firmy, w której da się zamówić dowolne rolety na wymiar. Szerokością dochodzą nawet do 4-5 metrów, a długością do 3-4 metrów! To obala mit, że w dużych czy niewymiarowych oknach nie da się zamocować rolet. Na wymiar w Rudkach można zamówić również takie do lufcików, przeszklonych ścian czy okien dachowych. Jeszcze większa jest rozpiętość rozmiarów, jeśli chodzi o żaluzje zewnętrzne. Da się ozdobić nimi dosłownie całą szerokość dowolnej fasady. Zależnie od rozwiązania architektonicznego dostępne są żaluzje o różnej kolorystyce i kształtach lamel, które pasują do każdego materiału wykończeniowego i budulca domu. Czasem udaje się za pomocą odpowiednich rolet na fasadzie naprawić lub zamaskować różne wady domu, jak np. wysoka przepuszczalność cieplna czy uszkodzona elewacja.
 

Rolety z montażem u klienta

Jako specjaliści w dziedzinie technik osłonowych wszystkim klientom zapewniamy wykonanie usługi montażu. Co daje montaż przez profesjonalistę?
Montaż rolet odbywa się szybko, wykonany jest zgodnie z zaleceniami producenta
Rudki Iwbud oferuje pełną gwarancję
Prawidłowo zamontowane rolety z zaświadczeniem z firmy monterskiej ułatwiają uzyskanie zniżek w firmach ubezpieczeniowych, które zwracają uwagę na odpowiednie zabezpieczenie okien i fasad domu.
Przy okazji monterowi można zadać wszystkie pytania o rolety zewnętrzne czy plisy.
Istnieje mniejsze ryzyko uszkodzenia tynku czy okna.
 
Jak widać, istnieje wiele powodów, dla których warto wybierać rolety z montażem. 
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22