Rolety Cross

go back to list

Wybickiego 24
84-230 Rumia
510 274 613

kontakt@roletycross.pl
http://www.roletycross.pl
https://www.modniewoknie.pl/lokalny-sprzedawca/rolety-cross-rumia

: 10:00 - 17:00
: 10:00 - 14:00


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Zapraszamy

Rolety – Rumia, Wybickiego 24

ANWIS to producent osłon okiennych, który wypracował sobie solidną pozycje nie tylko na rynku polskim, ale i europejskim. Nowoczesne, jakościowe, estetyczne i – co najważniejsze – wymiarowe rolety tej marki zaskarbiają zainteresowanie wszystkich tych, którzy lubią kupować produkty na lata i każdego dnia odczuwać zadowolenie ze swojej decyzji. Jeśli również chcesz stać się posiadaczem rolet okiennych tego producenta, nasz salon jest dla Ciebie.
 

Rolety na wymiar – Rumia i okolice

Wcale nie trzeba wybierać się do Trójmiasta – w Rumii rolety na wymiar można zamówić w salonie CROSS. Od lat jesteśmy jednym z prężnie działających dealerów marki ANWIS, a z naszej oferty skorzystało już tysiące osób. Wystarczy obejrzeć ekspozycje dostępne w placówce i porozmawiać z naszymi pracownikami, aby przekonać się, że rolety do domu czy biura najlepiej kupić właśnie tutaj. Bogata oferta, rzetelne wsparcie w wyborze, a przede wszystkim wysokojakościowe rolety to coś, co zdecydowanie do tego zachęca.

Jednak dobre rolety to dopiero pół sukcesu, gdyż równie ważny jest ich montaż. To od niego zależy, czy codzienna regulacja osłon będzie przebiegać bez zakłóceń, a w przypadku rolet antywłamaniowych – czy będą stanowiły solidne zabezpieczenie nieruchomości. Nic więc dziwnego, że rolety z montażem są tak chętnie wybieraną ofertą. Warto wziąć pod uwagę, że nasi monterzy przechodzą specjalne przeszkolenie u producenta rolet, co sprawia, że poradzą sobie z ich montażem tak dobrze, jak żadni inni dostępni w zewnętrznych firmach.
 

Rolety z montażem – klienci biznesowi i prywatni

Chyba nikt nie wyobraża sobie wnętrza bez rolet albo innego rodzaju osłon okiennych, które ograniczałyby przenikanie światła słonecznego. To kwestia nie tylko prywatności, ale i komfortu pracy. W pomieszczeniach biurowych albo szkoleniowych, gdzie obecne są takie sprzęty jak komputer, rzutnik czy projektor, rolety są absolutną koniecznością. A pomieszczeń tego typu w Rumii z pewnością będzie przybywać, gdyż bliskość Trójmiasta i dobre skomunikowanie czyni to miasto interesującym dla przedsiębiorców.

To właśnie między innymi do nich kierujemy naszą ofertę. Rolety w biznesowym stylu, dostępne w katalogu ANWIS, będą podkreśleniem profesjonalizmu każdego biura i sprawią, że zapanuje w nim atmosfera idealna do pracy. Plisy, rolety pionowe, a może rolety drewniane? Wszystko zależy od pozostałych elementów wyposażenia i od estetyki. Już podczas dokonywania pomiarów okien nasi pracownicy zasugerują modele, które ich zdaniem będą dobrze prezentować się w danym wnętrzu, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i ciągłej obserwacji trendów aranżacyjnych.
 

Rolety zaciemniające – Rumia, Wybickiego 24

Plisy albo rolety dzień-noc to osłony okienne chętnie nabywane również do domów i mieszkań. Nowoczesne, ciekawie wyglądające tkaniny, idealnie odporne na nasłonecznienie – rolety z naszej oferty mają wszystko, co cenne z punktu widzenia nawet bardziej wymagającego użytkownika. Jak na dobre rolety do domu przystało, posiadają stosowne zabezpieczenia, dzięki którym mogą być bezpiecznie użytkowane również przez dzieci.

Jakie osłony cieszą się największą popularnością w naszym salonie w Rumii? Rolety plisowane, zwane też harmonijkowymi, to modele niezmiennie doceniane przez dekoratorów wnętrz, głównie ze względów na ich uniwersalność i dobry styl. Z innymi przysłonami z pewnością mogą konkurować też pod względem swobody regulacji oraz możliwości wykonania osłony w nietypowych kształtach. Z kolei przeciwnikom częstego regulowania rolet rekomendujemy rolety dzień-noc. To idealny wybór np. do sypialni, gdyż pasy zaciemniające skutecznie odizolują nas od świateł ulicznych w porze nocnej, a w porze dziennej zapewnią optymalny dopływ światła. Aby zablokować lub wpuścić promienie słońca wystarczy jeden ruch ręki, bez konieczności całkowitego podnoszenia lub opuszczania osłony.
 

Rolety zewnętrzne – co je wyróżnia?

Rolety zewnętrzne w Rumii cieszą się dużym zainteresowaniem nabywców. Wielu klientów uświadamia sobie bowiem, że dzięki nim mogą wiele zyskać. Korzyści zaczynają się już od kwestii estetycznych. Trudno nie zgodzić się z tym, że dom wyposażony w rolety zewnętrzne wygląda bardziej wystawnie i nowocześnie. Dodatkową ochronę zyskują także nasze okna, gdyż w mniejszym stopniu narażone są na warunki atmosferyczne czy uderzenia, do jakich może dojść np. podczas gry w piłkę na podwórku.

Największą zaletą rolet zewnętrznych jest jednak termoizolacyjność. To ona stoi za mniejszymi rachunkami za ogrzewanie i energię zużywaną przez klimatyzację, gdyż zmniejsza się wymiana ciepła pomiędzy pomieszczeniem, a tym, co na zewnątrz. W porze wakacyjnej dzięki roletom zewnętrznym możemy zyskać również ochronę przed owadami i pyłkami roślinnymi, które u wielu osób wywołują alergię. W jaki sposób? Wystarczy zintegrować ją z roletami w jednym systemie. 
 

Rolety antywłamaniowe – Rumia stawia na bezpieczeństwo

Okna i duże przeszklenia to elementy budynku najłatwiejsze do pokonania dla włamywaczy. Z tego powodu w Rumii rolety antywłamaniowe możemy spotkać na wielu posesjach prywatnych, gdzie zwykle stanowią zabezpieczenie drzwi tarasowych. Solidny aluminiowy pancerz, który stanowi główny element tego typu rolet, to coś, z czym złodzieje nie radzą sobie już tak łatwo. Jeśli dodatkowo zintegrujemy je z systemem alarmowym możemy być praktycznie pewni, że nasza nieruchomość będzie bezpieczna. 

Rolety antywłamaniowe w Rumii zakupuje także wielu klientów biznesowych. Zabezpieczenie lokalu, sklepu czy biura jest pewniejsze, gdy oprócz antywłamaniowych drzwi zainwestujemy również w osłony okien. Co ważne, nasi pracownicy zajmą się wszystkim od początku do końca, czyli od zwymiarowania przeszklenia, aż po zamontowanie rolet i sprawdzenie poprawności ich działania. Twoja rola ogranicza się jedynie do wyboru modelu.

Przyjdź do salonu CROSS i zamów wymarzone rolety na wymiar – Rumia, ul. Wybickiego 24. Zapraszamy!
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22