Lira Dom

go back to list

Broniewskiego 74
01-854 Warszawa
22 864 45 37
501 547 216

liradom@liradom.com.pl
http://www.liradom.com.pl
https://bit.ly/MWO_LiraDom

: 10:00-18:00
: zamknięte


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

LIRA DOM - każdy rodzaj systemów osłonowych w zasięgu ręki

ANWIS to producent osłon okiennych, który wypracował solidną pozycje nie tylko na rynku polskim, ale i europejskim. Nowoczesne, jakościowe, estetyczne i – co najważniejsze – wymiarowe rolety tej marki zaskarbiają zainteresowanie wszystkich tych, którzy lubią kupować produkty na lata i każdego dnia odczuwać zadowolenie ze swojej decyzji. Jeśli również chcesz stać się posiadaczem rolet okiennych od sprawdzonego producenta, nasz salon jest dla Ciebie.
 

Rolety drewniane dekorują wnętrza

Nie ma chyba bardziej eleganckiego pokrycia okiennego niż żaluzje drewniane. W salonie Lira Dom przy ul. Broniewskiego 74 w Warszawie, można dostać żaluzje drewniane w różnych wariantach kolorystycznych. Ciemne przypominają szlachetne drewno wenge, a wpadające w czerwień kojarzą się z drewnem tekowym. Bardzo popularne są również rolety drewniane i bambusowe w naturalnych odcieniach i o widocznej fakturze drewna. Dzięki tak bogatej kolekcji, możesz dopasować rolety drewniane do innych elementów z drewna we wnętrzach: podłóg, parapetów i mebli. Tego typu osłony doskonale odnajdują się zarówno w nowoczesnych aranżacjach, jaki i tych bardziej klasycznych, gdzie znajdziemy belki przystropowe czy parkiet. 
 

Rolety plisowane Warszawa - gdzie sprawdzą się najlepiej?

W dużym mieście takim jak Warszawa, rolety zaciemniające plisowane pełnią kilka bardzo ważnych funkcji. Nasłonecznienie może być tu mniejszym problemem niż gęsta zabudowa, która odbiera poczucie prywatności. Wystarczą jednak dobre rolety w oknach, by wyeliminować ten problem. Najlepsze będą takie, które można precyzyjnie regulować. Tymczasem z rozwiązaniem takim, jak rolety plisowane, warszawscy właściciele mieszkań mogą w każdej chwili dowolnie wpływać na ilość światła i prywatność - zasłaniając wybraną część okna - od góry i od dołu. 
 
Drugim częstym problemem jest nagrzewanie się mieszkań – głównie przez duże przeszklenia. Właściciele domów i apartamentów szczególnie zwracają uwagę na odpowiednią ochronę wnętrz przed przegrzewaniem. Dlatego właśnie zarówno w starym budownictwie, jak i przy nowych oknach, tak dobrze sprawdzają się rolety plisowane o strukturze plastra miodu. Odznaczają się termoizolacją, przez co nawet zimą pomagają zatrzymać nagromadzone w domach ciepło.
 

Rolety zewnętrzne dla domów i firm

Nie da się ukryć, że kolejnym tematem typowym dla stolicy jest wysoka przestępczość. To sprawia, że nie tylko właściciele firm, ale też mieszkań na parterach, często sięgają po rolety antywłamaniowe. Warszawski salon Lira Dom, sprzedający rolety Anwis, ma dużą liczbę zamówień ze strony właścicieli nowych mieszkań. Bardzo często urokliwe partery z ogródkami czy nisko posadowione tarasy nie mają rolet zewnętrznych w momencie zakupu, co szybko okazuje się problemem. Nie tylko ze względu na przestępczość, ale również przez charakterystyczną dla nowych osiedli, bardzo gęstą zabudowę. Dla własnego spokoju lepiej wyposażyć nieruchomość w rolety zewnętrzne, które można wygodnie regulować z poziomu mieszkania. 
 

Rolety zewnętrzne screen – warszawskie trendy

Roleta zewnętrzna screen to ciekawy sposób na to, by odseparować się od ciekawskich spojrzeń, nasłonecznienia czy wiatru. Dzięki temu niezależnie od okoliczności można spędzać całe dnie na tarasie. Ponadto opuszczona roleta pełni również funkcję moskitiery, oferują spokojny wypoczynek na świeżym powietrzu. Często pojawia się jedno pytanie, gdy chodzi o takie rolety zaciemniające (Warszawa nie jest tu wyjątkiem, tylko jednym z przykładów). Klienci salonów oferujących osłony okienne zastanawiają się, czy zaciemnienie okien lub tarasu nie sprawi, że w środku będzie po prostu mroczno? Tymczasem można wybrać zarówno rolety zaciemniające, które rzeczywiście blokują światło i pozwalają się wyspać, jak i przezierne - nie zasłaniające widoków za oknem, tłumiące przenikanie promieni słonecznych. 
 

Gdzie po rolety na wymiar – Warszawa i okolice

Warszawa jest tym miastem w Polsce, w którym najwięcej jest całkowicie przeszklonych ścian wieżowców. Gdy słońce wpada wprost przez okno, w mieszkaniu może być bardzo gorąco. Gdy okna nie są w żaden sposób zabezpieczone, ciepło szybko przez nie ucieka. Jeśli natomiast obok stanie nowy wieżowiec, to mieszkańcy nie mają już żadnej prywatności. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem są rolety na wymiar – warszawski standard, który uratował już sytuację w niejednym mieszkaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktową w salonie Lira Dom przy ul. Broniewskiego 74 w Warszawie.
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22