Promienna 7
87-800 Włocławek
54 444 06 95
604 504 885

zaluzje-piotr@o2.pl


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Salon Piotr Włocławek – mamy rolety, których potrzebujesz!

Coraz więcej osób pyta o rolety antywłamaniowe. Włocławek jako rynek rolet nie jest tu wyjątkiem. Powstają nowe osiedla, a na nich coraz więcej jest niskich parterów, apartamentów z ogródkiem i tarasów, gdzie aż prosi się o rolety. Co jeszcze zamawiają w salonach z żaluzjami mieszkańcy Włocławka?
 

Rolety drewniane dla wybrednych

Włocławek ma autoryzowany salon ANWIS, który oferuje rolety drewniane najwyższej jakości. Prosty adres: Piotr, Promienna 7, da się łatwo zapamiętać i naprawdę warto tu wpaść, by zobaczyć kilkadziesiąt wariantów rolet drewnianych Żaluzje drewniane we Włocławku świetnie uzupełniają wystrój mieszkań, domów oraz gabinetów SPA czy restauracji. Z uwagi na dekoracyjny charakter nadają się zarówno do witryn, jak i mniejszych okien wewnętrznych. W wersji bambusowej są lekkie. Zarówno te wykonane z drewna, jak i prasowanego bambusa pasują właściwie do każdego wnętrza. Aby pasowały do skandynawskich mebli czy meblościanki, można  zamówić je w wybranym odcieniu.
 

Plisy czy rolety dzień-noc?

Drugim rodzajem rolet, o które często pytają klienci w salonie Piotr przy ul. Promiennej 7 we Włocławku, są plisy. Poniżej ich charakterystyka:
są lekkie, eleganckie i oferują różne stopnie ochrony przed słońcem,
rolety plisowane we Włocławku można zamówić w kilkuset wariantach kolorystycznych,
plisy można odsłaniać od góry jak i od dołu,
Świetnie sprawdzają się w mieszkaniach studenckich i wynajmowanych, gdzie nie zawsze są warunki do tego, by założyć cięższe i droższe osłony, np. rolety drewniane.
 
Włocławek jest miejscem, w którym bardzo popularne są też rolety dzień-noc. To naprzemienne pasy materiału i siatki, które mają kilka zalet. Po pierwsze, do środka trudno jest zajrzeć przez takie zasłony. Po drugie nie podnosząc osłony w szybki sposób zarządzimy ilością światła wpadającego do wnętrza. Ponadto, rolety dzień-noc występują w wielu wariantach kolorystycznych, choć najchętniej wybierane są te klasyczne, w odcieniu szarości, beżu czy brązu. 
 

Żaluzje zewnętrzne – Włocławek, Płock, Kutno

Trzeba też dodać coś o kolejnym rodzaju porycia okiennego, jakim są żaluzje zewnętrzne. Włocławek należy wprawdzie do bezpiecznych miast, ale mieszkańcy parteru wiedzą, że warto zdecydować się na pewne dodatkowe zabezpieczenia okien. Szczególnie dziś, gdy w nowym budownictwie coraz częstsze są zejścia do ogródków, tarasy na pierwszym piętrze i mieszkania na poziomie parteru. Tu dobrym pomysłem będzie inwestycja W solidne rolety antywłamaniowe. Włocławek zna przypadki, gdy ubezpieczyciele odmawiali wypłaty odszkodowania, jeśli okna w mieszkaniu były stare i źle zabezpieczone. Żaluzje zewnętrzne Anwis to pierwsza zapora przed kradzieżą, a dodatkowo dzięki nim szyby są czystsze, a mieszkanie da się szybko i wyjątkowo skutecznie zaciemnić (np. przy okazji pokazu filmu). Rolety antywłamaniowe we Włocławku często wybierają też właściciele biznesów. Kawiarnia, kancelaria czy sklep z tak zabezpieczoną witryną wygląda o wiele bardziej profesjonalnie. Pod roletą można ukryć brzydki mur czy odrapane framugi okienne. Z kolei w kawiarni świetnym wyjściem mogą być żaluzje tarasowe. Chodzi o takie pokrycie okna, które separuje gości lokalu od światła czy spojrzeń z zewnątrz, a wygląda przy tym dekoracyjnie. Sprawdza się podczas wesel i innych imprez, gdy liczy się zapewnienie uczestnikom zdarzenia intymności.
 

Rolety zaciemniające – Włocławek i inne rynki

Jeśli chodzi o rolety zaciemniające, Włocławek nie różni się zbytnio preferencjami od innych miast w regionie. W salonie Piotr można zamówić plisy czy rolety dzień-noc w wariancie wzorzystym, metalicznym, a także w dowolnym kolorze. Nie powinno więc być problemu z dopasowaniem rolet plisowanych do wystroju mieszkania. Niektórym w doborze na etapie projektu pomaga architekt wnętrz (a w przypadku rolet zewnętrznych – architekt). Inni sami dobierają rolety dzień-noc tak, by pasowały do foteli, zabudowy kuchennej lub drewna podłogowego. Wariantów jest tak naprawdę niezliczenie wiele. Na koniec warto wymienić jeszcze jeden nieoczywisty plus takich żaluzji. 
 

Rolety z montażem – kiedy warto?

Jeśli chodzi o mocowanie, to plisy czy rolety dzień-noc da się zamontować samemu. Szczególnie dotyczy to osób, które mają już jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o remontowanie czy wykańczanie domu. Pozostali jednak mogą zamówić rolety z montażem. Włocławek ma tyle salonów, że terminy nie są zbyt odległe (szczególnie, jeśli zamówisz rolety po sezonie, który przypada na szczyt lata). W przypadku rolet na wymiar warto pamiętać o tym, że do tego trzeba będzie doliczyć nieco czasu na przygotowanie odpowiedniego rodzaju żaluzji. Sam montaż jednak najczęściej trwa nie dłużej niż kilka dni. Jeśli powierzymy kwestię zwymiarowania i montażu rolet ekspertom z firmy Piotr, możemy być pewni, że rozwiązanie będzie idealnie dopasowane i z powodzeniem będzie pełniło swoją funkcję przez kolejne lata. Zapraszamy do zakupów!
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22