Promienna 7
87-800 Włocławek
54 444 06 95
604 504 885

zaluzje-piotr@o2.pl


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Salon Piotr Włocławek – mamy rolety, których potrzebujesz!

Coraz więcej osób pyta o rolety antywłamaniowe. Włocławek jako rynek rolet nie jest tu wyjątkiem. Powstają nowe osiedla, a na nich coraz więcej jest niskich parterów, apartamentów z ogródkiem i tarasów, gdzie aż prosi się o rolety. Co jeszcze zamawiają w salonach z żaluzjami mieszkańcy Włocławka?
 

Rolety drewniane dla wybrednych

Włocławek ma autoryzowany salon ANWIS, który oferuje rolety drewniane najwyższej jakości. Prosty adres: Piotr, Promienna 7, da się łatwo zapamiętać i naprawdę warto tu wpaść, by zobaczyć kilkadziesiąt wariantów rolet drewnianych Żaluzje drewniane we Włocławku świetnie uzupełniają wystrój mieszkań, domów oraz gabinetów SPA czy restauracji. Z uwagi na dekoracyjny charakter nadają się zarówno do witryn, jak i mniejszych okien wewnętrznych. W wersji bambusowej są lekkie. Zarówno te wykonane z drewna, jak i prasowanego bambusa pasują właściwie do każdego wnętrza. Aby pasowały do skandynawskich mebli czy meblościanki, można  zamówić je w wybranym odcieniu.
 

Plisy czy rolety dzień-noc?

Drugim rodzajem rolet, o które często pytają klienci w salonie Piotr przy ul. Promiennej 7 we Włocławku, są plisy. Poniżej ich charakterystyka:
są lekkie, eleganckie i oferują różne stopnie ochrony przed słońcem,
rolety plisowane we Włocławku można zamówić w kilkuset wariantach kolorystycznych,
plisy można odsłaniać od góry jak i od dołu,
Świetnie sprawdzają się w mieszkaniach studenckich i wynajmowanych, gdzie nie zawsze są warunki do tego, by założyć cięższe i droższe osłony, np. rolety drewniane.
 
Włocławek jest miejscem, w którym bardzo popularne są też rolety dzień-noc. To naprzemienne pasy materiału i siatki, które mają kilka zalet. Po pierwsze, do środka trudno jest zajrzeć przez takie zasłony. Po drugie nie podnosząc osłony w szybki sposób zarządzimy ilością światła wpadającego do wnętrza. Ponadto, rolety dzień-noc występują w wielu wariantach kolorystycznych, choć najchętniej wybierane są te klasyczne, w odcieniu szarości, beżu czy brązu. 
 

Żaluzje zewnętrzne – Włocławek, Płock, Kutno

Trzeba też dodać coś o kolejnym rodzaju porycia okiennego, jakim są żaluzje zewnętrzne. Włocławek należy wprawdzie do bezpiecznych miast, ale mieszkańcy parteru wiedzą, że warto zdecydować się na pewne dodatkowe zabezpieczenia okien. Szczególnie dziś, gdy w nowym budownictwie coraz częstsze są zejścia do ogródków, tarasy na pierwszym piętrze i mieszkania na poziomie parteru. Tu dobrym pomysłem będzie inwestycja W solidne rolety antywłamaniowe. Włocławek zna przypadki, gdy ubezpieczyciele odmawiali wypłaty odszkodowania, jeśli okna w mieszkaniu były stare i źle zabezpieczone. Żaluzje zewnętrzne Anwis to pierwsza zapora przed kradzieżą, a dodatkowo dzięki nim szyby są czystsze, a mieszkanie da się szybko i wyjątkowo skutecznie zaciemnić (np. przy okazji pokazu filmu). Rolety antywłamaniowe we Włocławku często wybierają też właściciele biznesów. Kawiarnia, kancelaria czy sklep z tak zabezpieczoną witryną wygląda o wiele bardziej profesjonalnie. Pod roletą można ukryć brzydki mur czy odrapane framugi okienne. Z kolei w kawiarni świetnym wyjściem mogą być żaluzje tarasowe. Chodzi o takie pokrycie okna, które separuje gości lokalu od światła czy spojrzeń z zewnątrz, a wygląda przy tym dekoracyjnie. Sprawdza się podczas wesel i innych imprez, gdy liczy się zapewnienie uczestnikom zdarzenia intymności.
 

Rolety zaciemniające – Włocławek i inne rynki

Jeśli chodzi o rolety zaciemniające, Włocławek nie różni się zbytnio preferencjami od innych miast w regionie. W salonie Piotr można zamówić plisy czy rolety dzień-noc w wariancie wzorzystym, metalicznym, a także w dowolnym kolorze. Nie powinno więc być problemu z dopasowaniem rolet plisowanych do wystroju mieszkania. Niektórym w doborze na etapie projektu pomaga architekt wnętrz (a w przypadku rolet zewnętrznych – architekt). Inni sami dobierają rolety dzień-noc tak, by pasowały do foteli, zabudowy kuchennej lub drewna podłogowego. Wariantów jest tak naprawdę niezliczenie wiele. Na koniec warto wymienić jeszcze jeden nieoczywisty plus takich żaluzji. 
 

Rolety z montażem – kiedy warto?

Jeśli chodzi o mocowanie, to plisy czy rolety dzień-noc da się zamontować samemu. Szczególnie dotyczy to osób, które mają już jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o remontowanie czy wykańczanie domu. Pozostali jednak mogą zamówić rolety z montażem. Włocławek ma tyle salonów, że terminy nie są zbyt odległe (szczególnie, jeśli zamówisz rolety po sezonie, który przypada na szczyt lata). W przypadku rolet na wymiar warto pamiętać o tym, że do tego trzeba będzie doliczyć nieco czasu na przygotowanie odpowiedniego rodzaju żaluzji. Sam montaż jednak najczęściej trwa nie dłużej niż kilka dni. Jeśli powierzymy kwestię zwymiarowania i montażu rolet ekspertom z firmy Piotr, możemy być pewni, że rozwiązanie będzie idealnie dopasowane i z powodzeniem będzie pełniło swoją funkcję przez kolejne lata. Zapraszamy do zakupów!
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day