Wiśniewski

go back to list

Letnia 12
87-800 Włocławek
603 431 718

wis.zb@wp.pl

: 08:00 - 16:00
: zamknięte


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Rolety – Włocławek, ul. Letnia 12

Poszukujesz rolet, które cechują się dobrą jakością, zaskakują niebanalnym wyglądem i są praktyczne w użytkowaniu? W salonie WIŚNIEWSKI we Włocławku czeka na Ciebie bogata kolekcja rolet ANWIS – marki, której zaufało miliony osób na całym świecie. Przyjdź i zobacz nasze ekspozycje produktowe, aby przekonać się, że to najlepsze osłony, jakie możesz wybrać dla swoich okien. Postaw na rolety, które cieszą oko i sprawiają, że przebywanie w pomieszczeniu staje się przyjemniejsze!
 

Rolety na wymiar Włocławek – wygoda i bezpieczeństwo

Dobranie rolet zaciemniających spośród gotowych produktów oferowanych w marketach budowlanych bywa trudnym zadaniem, a niejednokrotnie wręcz niemożliwym. Aby zaoszczędzić sobie czasu i wysiłku, lepiej od razu pokusić się o rolety na wymiar. Włocławek może liczyć w tym względzie na salon WIŚNIEWSKI, który od lat zajmuje się kompleksową obsługą klientów poszukujących osłon okiennych. Oferujemy rolety z montażem. Jest on dokonywany przez naszych doświadczonych pracowników, doskonale zaznajomionych z produktami marki ANWIS. Oznacza to nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo, że montaż zostanie przeprowadzony właściwie i nie narazi rolet na uszkodzenia.
 
Nie ma okna, którego nie bylibyśmy w stanie wyposażyć w pasujące osłony okienne. Wszystko przez to, że oferujemy rolety na wymiar. Włocławek jest miejscem, w którym wielu klientów poszukuje żaluzji czy rolet dla nietypowych okien, czyli o niestandardowych kształtach lub wymiarach. Możemy je zapewnić dzięki temu, że szczegółowo wymiarujemy okno i wysyłamy do producenta indywidualne zamówienie. Plisy, rolety drewniane, antywłamaniowe, żaluzje tarasowe – z nami stworzysz dowolny rodzaj rolet szyty na miarę potrzeb Twojego okna.
 

Rolety plisowane Włocławek - optymalny poziom doświetlenia

Plisy to rolety wewnętrzne, które w domach, mieszkaniach i biurach królują nie od dziś. Są tak uniwersalne i atrakcyjne, że prawdopodobnie na stałe zapisały się w katalogu modnych osłon okiennych. Taką pozycję wypracowały sobie również dzięki swojej funkcjonalności. Rolety plisowane możemy bowiem ustawiać na dowolnej wysokości okna i rozciągać wedle bieżących potrzeb. Dzięki temu w pokoju nie panuje półmrok, a jednocześnie promienie słoneczne nie rażą i nie nagrzewają pomieszczenia.
 
Ciekawą odmianą rolet plisowanych są rolety dzień-noc. Jak sugeruje nazwa, wystarczy regulować je jedynie dwukrotnie w ciągu doby, aby zapewnić we wnętrzu optymalny poziom doświetlenia. Wszystko dzięki temu, że mogą być zbudowane z dwóch tkanin w jednym systemie – zaciemniającego i przezroczystego. Jeżeli chcesz kupić rolety plisowane, we Włocławku możesz zrobić to u nas – gwarantujemy ponad 550 modeli do wyboru!
 

Rolety zaciemniające Włocławek – estetyka i nowoczesność

Na tym wybór się nie kończy. Na miłośników rolet materiałowych czekają jeszcze rolety pionowe oraz rzymskie. Te drugie przypadną do gustu zwłaszcza tym, którzy w osłonach okiennych upatrują okazji do pokreślenia ekskluzywności i niesztampowości wnętrza. Na uwagę zasługują też rolety drewniane. To modele, dzięki którym możemy wprowadzić do pomieszczenia nutę elegancji, a jednocześnie przytulności. Żaluzje drewniane we Włocławku cieszą się dość dużym zainteresowaniem klientów.
 
WIŚNIEWSKI to salon tworzony przez ludzi z pasją do projektowania wnętrz. Wierzymy, że osłony okienne są ważnym elementem dopełniającym każdą aranżację, dlatego wkładamy wiele wysiłku w to, aby pomóc klientowi w wyborze odpowiednich produktów. Zapewniamy ogromny wybór plis, rolet dzień-noc, żaluzji tarasowych, rolet drewnianych i innego typu osłon okiennych, dzięki czemu nasza oferta zaspokaja oczekiwania miłośników szeroko pojętej estetyki, ale i nowoczesności. Znajdziesz u nas bowiem nie tylko modele obsługiwane za pomocą tradycyjnego łańcuszka czy sznurka, ale także sterowane pilotem.
 

Rolety antywłamaniowe Włocławek – opłacalna inwestycja

Wielu klientów we Włocławku rolety wewnętrzne nabywa razem z roletami antywłamaniowymi. Dzięki temu za jedną wizytą możemy dokonać wszystkich niezbędnych pomiarów i kompleksowo wyposażyć obiekt w osłony okienne. Jeżeli obawiasz się, że Twój lokal lub dom może paść ofiarą włamywaczy lub wandalów, koniecznie zabezpiecz go, inwestując w solidne rolety antywłamaniowe – najlepiej marki ANWIS. We Włocławku na taki krok decydują się zwłaszcza właściciele lokali komercyjnych, ale także właściciele domów położonych z dala od sąsiedztwa.
 
Rolety antywłamaniowe to rolety zewnętrzne, które posiadają ponadprzeciętnie mocny i odporny na uderzenia aluminiowy pancerz. Wzmocnione są w nich także prowadnice oraz dolna listwa. Każdy, choć trochę zorientowany w swoim fachu grabieżca, na widok tego typu rolet rezygnuje z próby ataku. W naszym salonie we Włocławku rolety antywłamaniowe to produkty najwyżej klasy, które można zintegrować też z systemem Smart Home, a także podłączyć do alarmu.
 

Żaluzje zewnętrzne Włocławek – jakość i trwałość

Żaluzje zewnętrzne nie będą zabezpieczeniem przed włamywaczami, ale mogą spełnić szereg innych funkcji. We Włocławku żaluzje zewnętrzne kupują zwłaszcza osoby, którym zależy na odizolowaniu się od hałasów dobiegających z otoczenia albo na zapewnieniu większego poziomu prywatności. Rolety zewnętrzne są też sposobem na oszczędności, dzięki swoim właściwościom termoizolacyjnym. Nie można zapominać też o ich funkcji dekoracyjnej. Dobrze dobrane żaluzje tarasowe są w stanie podnieść wartość estetyczną elewacji i sprawić, że budynek nabiera bardziej ekskluzywnego charakteru.
 
Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszej oferty rolet z montażem, zadzwoń lub spotkaj się z nami osobiście – Włocławek, ul. Letnia 12.
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22