Perfecta Home

go back to list

Krakowska 41g
50-424 Wrocław
536 909 270

salon@perfecta.pl
http://www.perfecta-home.pl
https://bit.ly/mwo_Perfecta

: 10:00-17:00


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Żaluzje i rolety Perfecta Wrocław - chronią przed słońcem od 1973 r.

Rolety i żaluzje mogą rozwiązać wiele problemów, z jakimi borykają się właściciele domów czy mieszkań. Osłaniają przed intensywnym słońcem, gwarantują prywatność a co równie ważne z ich udziałem przeprowadzisz efektowną metamorfozę wnętrza. 
 

Jak i gdzie montować rolety drewniane?

Coraz częściej okna mieszkań oraz zabytkowych kamienic dekorują żaluzje drewniane. Wrocław nie jest tu wyjątkiem. Żaluzje drewniane w połączeniu z belkami przystropowymi lub drewnianą podłogą tworzą wyjątkowy i elegancki klimat. Inwestorzy i właściciele mieszkań zaczynają zwracać dużą uwagę na spójność wnętrza, która sprawia, że jest ono bardziej stylowe. Taki lokal z pewnością łatwiej wynająć na reprezentacyjne biuro czy mieszkanie. Osiąga także wyższą cenę przy sprzedaży. Salon Sprzedaży Perfecta Home przy ul. Krakowskiej 41g we Wrocławiu to miejsce, gdzie możesz zamówić rolety drewniane z montażem. Dostępne są w bogatej palecie kolorów, która odpowiada aktualny trendom w aranżacji wnętrz. A to nie jedyne nowości, jakie znajdziesz w naszym salonie.
 

Rolety plisowane – wrocławski styl

Kolejny element, który widać coraz częściej w oknach domów i mieszkań, to rolety plisowane. Wrocławskie apartamentowce i nowe osiedla to miejsca, w których szczególnie często można je znaleźć. Jaki to rodzaj rolety?
• są lekkie, stylowe i wykonane z tkanin o różnej przepuszczalności światła: trnsparent, dimout, blackout;
• posiadają ponad 550 wariantów kolorystycznych, a wśród nich tkaniny wzorzyste;
• montuje się je w świetle szyby (w tym montaż bezinwazyjny), do ściany lub do sufitu;
• posiadają możliwość dwukierunkowej obsługi, tworząc pokrycie środkowej, górnej lub dolnej części okna w zależności od potrzeb.

Showroom Perfekta w Galerii Wnętrz Domar we Wrocławiu zapewnia trwałe rozwiązania i duży wybór możliwości aranżacyjnych, jakie dają np. plisy Anwis. 
 

Rolety zewnętrzne Wrocław - zdobią fasady domów i mieszkań 

Jak dotąd omawialiśmy plisy i rolety drewniane. Wrocławscy klienci pytają też o możliwość zaciemnienia wnętrza z poziomu fasady. Perfecta Home, ul. Krakowska 41g, Wrocław, spieszy z tłumaczeniem - chodzi, m. in. o żaluzje tarasowe, rolety antywłamaniowe oraz rolety tkaninowe typu screen.
 

Rolety tarasowe screen – nie tylko na taras

Rolety tarasowe mają niezwykle szerokie zastosowanie. Idealnie sprawdzają się zarówno do pergoli, balkonów oraz tarasów. Spełniają przy tym wiele funkcji. Przede wszystkim tworzą aurę spokoju, komfortu i prywatności. Dzięki nim możemy się odizolować od reszty świata i spędzić błogi czas w zaciszu własnego balkonu czy tarasu. Rolety tarasowe w pozycji opuszczonej są odporne na wiatr a co więcej zabezpieczają osłanianą przestrzeń przed owadami. Pełnią więc funkcję moskitiery. 
 
Perfecta to salon, w którym podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, dlatego oferujemy tarasowe rolety na wymiar. Wrocław i okolice mogą liczyć na wsparcie naszych specjalistów, którzy dopasują osłonę idealnie pod preferencje każdego klienta. Dzięki temu także Twój taras może być wyjątkowy. Rolety tarasowe to również ulga od słońca w upalny dzień. Ich przemyślany design sprawia, iż pasują do każdego typu przestrzeni.
 

Rolety zewnętrzne – Wrocław i Dolny Śląsk

Rolety zewnętrzne we Wrocławiu są popularne, m. in. wśród właścicieli restauracji i sklepów. Opuszczana na noc roleta zewnętrzna chroni zakład i wyraźnie zmniejsza ryzyko kradzieży czy włamań. Każdy, kto widział kiedyś rolety zewnętrzne opuszczone do połowy w oknach sklepu czy restauracji wie, że to też wyraźny sygnał dla ostatnich klientów i spóźnionych przechodniów. Warto w tym miejscu wspomnieć o tym, że największe bezpieczeństwo w zastosowaniach komercyjnych dają rolety na wymiar z odpowiednim certyfikatem. Rolety zewnętrzne to również skuteczne zabezpieczenie okien domów jednorodzinnych oraz mieszkań w blokach. Odpowiednio zaprogramowane osłony mogą na przykład symulować obecność domowników, podnosząc się i opuszczając o wyznaczonych godzinach. 
 

Zamów żaluzje zewnętrzne z montażem

Z tego rozwiązania korzysta wielu architektów wnętrz, którzy najpierw tworzą projekt, a następnie zamawiają żaluzje na wymiar. Wrocławscy inwestorzy coraz częściej zamawiają projekt wnętrz już na etapie zakupu mieszkania, zamiast samemu komponować później poszczególne elementy wystroju. Żaluzje fasadowe mogą zmniejszyć uciążliwość lokalizacji czy sąsiedztwa. Dzięki nim przejeżdżające samochody, latarnie miejskie i światła palące się w innych budynkach nie będą problemem. Niektóre nowoczesne osiedla charakteryzują się budynkami oddalonymi od siebie zaledwie o kilka metrów. Żaluzje zewnętrzne w oknach sprawią, że znów będzie można poczuć się u siebie swobodnie, a osłony na okno pozwolą spędzać wieczory bez obaw o to, że ktoś z zewnątrz zajrzy do środka.
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22