​​
​​

Poznaj wyjątkowość drewna bambusowego

Każde drewno stosowane do produkcji żaluzji posiada indywidualne cechy wyróżniające je na tle pozostałych. Żaluzje ANWIS wykonane z drewna bambusowego posiadają zalety, które z pewnością docenisz podczas codziennego użytkowania.


Trwałość i ​wytrzymałość

​​Drewno bambusowe jest solidne i odporne na uszkodzenia. Przez długi czas użytkowania zachowuje funkcjonalność i naturalny urok.

​​

Cienka budowa lameli

W pozycji otwartej żaluzja wpuszcza do wnętrza więcej naturalnego światła. Pakiet podniesionych lamel zajmuje też mniejszą ilość miejsca w oknie lub nad okienną wnęką.

​​
​​

Mała waga produktu

Lekkie żaluzje bambusowe zapewniają wygodną obsługę. Z łatwością podniesiesz je i opuścisz ręcznie, choć oczywiście możesz wybrać modele z napędem elektrycznym.

​​
 

Unikatowa faktura, barwa oraz naturalne nierówności

Różnice w odcieniach oraz subtelne usłojenie bambusa są dowodem jego naturalnego pochodzenia. To właśnie te detale sprawiają, że Twoje żaluzje są niepowtarzalnym dziełem natury. Zaakceptuj urok nierówności jakie mogą pojawić się na lamelach. Doceń niezwykłość żaluzji bambusowych, które potwierdzają, że czasami to właśnie niedoskonałości nadają wyjątkowy klimat i autentyczność.  
​​​

Ekologiczny sposób uprawy

Bambus jest materiałem odnawialnym i ekologicznym. Jego uprawa nie wpływa negatywnie na środowisko, co sprawia, że wybierając żaluzje bambusowe, dbasz o planetę. 

​​
​​


Zaproś egzotyczne drewno do swojego domu

Drewno bambusowe w ostatnich latach cieszy się dużym zainteresowaniem, czego dowodem jest szerokie zastosowanie tego materiału w wyposażaniu i urządzaniu wnętrz. Elementy wykonane z drewna bambusowego robią niezwykłe wrażenie estetyczne. Dzięki ich obecności nasze wnętrza stają się jednocześnie przytulne, nowoczesne oraz praktyczne. Dlatego nie bez powodu drewno bambusowe znalazło zastosowanie także w przypadku żaluzji. Technologia produkcji drewna bambusowego pozwala na uzyskanie różnych pięknych faktur i kolorów, inspirowanych samą naturą, a jednocześnie niepowtarzalnych wzorów. 


​Szlachetność drewna bambusowego, emanujące z niego minimalizm i elegancja sprawiają, że nowoczesne żaluzje bambusowe dostępne w ofercie ANWIS stanowią idealne rozwiązanie dla każdego stylu i wnętrza, bez względu na jego wielkość czy przeznaczenie. 


​Funkcjonalność, jakość i nowoczesność w jednym

Kolekcja ANWIS oferuje 12 modnych kolorów żaluzji bambusowych w dwóch szerokościach lamel: 25 mm oraz 50 mm. Doskonale dopasują się do różnej wielkości okien oraz stylistyki poszczególnych wnętrz. Dzięki temu stworzysz spójną aranżację, idealnie komponując żaluzje z kolorystyką stolarki okiennej, podłogi czy mebli. Naturalne piękno żaluzji bambusowych możesz jeszcze bardziej podkreślić, wybierając spersonalizowane elementy wykończenia, dzięki czemu cały projekt stanie się niepowtarzalny i "uszyty na miarę".


​​

 
​​​​
Żaluzje bambusowe w bieli, czerni, beżach oraz ziemistych szarościach doskonale pasują do wielu wnętrz, od tych nowoczesnych po bardziej klasyczne. Biel sprawi, że pomieszczenie będzie wydawało się jaśniejsze i bardziej przestronne, czerń doda elegancji, beże oraz odcienie ziemistych szarości i brązów wprowadzą nutę ciepła i przytulności. Ponadto będą stanowiły doskonałe tło do wprowadzenia innych kolorystycznych akcentów. Nieważne, czy urządzasz salon, sypialnię, czy biuro - żaluzje bambusowe z pewnością dopełnią każde wnętrze, dodając mu niepowtarzalnego charakteru.

Skorzystaj z darmowej porady

Nie jesteś pewien, jakie żaluzje bambusowe najlepiej sprawdzą się w Twoich oknach? Skorzystaj z porady naszego specjalisty i wybierz rozwiązanie skrojone na miarę swoich potrzeb!.

​​

  ​
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22