Rolety plisowane do kuchni – poznaj ich atuty

Atutem rolet plisowanych do kuchni jest m.in. to, że można wybierać spośród różnych wariantów, np. dwie tkaniny w jednym systemie, co daje dużą swobodę przy projektowaniu wnętrza. Kolejną idealną opcją dla wszystkich użytkowników rolet plisowanych do kuchni jest zastosowanie samohamującego mechanizmu sterującego. Pozwala on na ustawienie żaluzji na dowolnej wysokości okna, a co za tym idzie na precyzyjne zarządzanie prywatnością oraz nasłonecznieniem wnętrza. Niezależnie od wizji wystroju tego pomieszczenia, rolety plisowane do kuchni będą idealnym rozwiązaniem dla każdej wielkości okna, na którym będą zamocowane. W ofercie dostępne są modele, które umożliwiają przesłonięcie wnęki nawet do 3 m szerokości. 

Zasłonięcie okien o nietypowych kształtach

Kolejnym atutem rolet plisowanych do kuchni jest możliwość skorzystania z tego rozwiązania zarówno w przypadku okien standardowych, jak i tych o nietypowych kształtach – trapezowych, trójkątnych, kolistych. Żaden kształt nie będzie tu przeszkodą w aranżowaniu okien w kuchni. Zainteresowaniem cieszą się szczególnie rolety sterowane dwukierunkowo, a więc takie przy pomocy których możesz przesłonić dowolny fragment okna - zarówno od góry, jak i od dołu. Do dyspozycji są tu modele sterowane uchwytami oraz sznurkiem. Osoby chcące korzystać z rolet plisowanych z największą wygodą mogą wybrać rolety plisowane do kuchni wyposażone w mechanizm elektryczny. Warto zwrócić także uwagę, że przy całkowitym zsunięciu osłony, plisy nie zasłaniają widoków rozpościerających się na zewnątrz.
 

Duży wybór materiałów rolet plisowanych do kuchni

W ofercie rolet plisowanych produkowanych przez Anwis, dostępna jest szeroka gama kolorystyczna tkanin i osprzętu. Produkty tworzone są na wymiar i pozwalają na dopasowanie idealnego rozwiązania do każdej przestrzeni. Do wyboru są tkaniny transparentne, półprzezroczyste, zaciemniające, dzięki czemu – zwracając uwagę na funkcję pomieszczenia – można dopasować do niego odpowiednią osłonę. Wybierając spośród 550 wzorów tkanin, z których mogą być wykonane rolety plisowane do kuchni, z pewnością uda Ci się znaleźć taki, który idealnie wpisze się w wystrój wnętrza. Dodatkowym atutem jest 36 miesięcy gwarancji.

Trudny wybór? Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz pytania dotyczące rolet plisowanych do kuchni zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. To świetna możliwość dopytania o szczegóły. Jesteśmy przekonani, że szeroki wybór tkanin oraz różne mechanizmy sterowania osłonami okiennymi pozwolą Ci znaleźć rozwiązanie idealnie skrojone na miarę Twoich potrzeb.  
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22